Treść opublikowana przez dareksu
-
B8 TrOOOOp
a pod maską 1.8 TFSI
-
B8 TrOOOOp
a w MMI próbowałeś? jest chyba opcja OFF dla świateł
-
B8 TrOOOOp
pytanie raczej jak chcesz to zabezpieczyć aby nie latało przy hamowaniu?
-
B8 TrOOOOp
ja mam zimówki 245/40 R18 8J i jest miodzio nawet przy 1BV. Jak zakładam letnie 255/35 19R to dopiero zaczyna się horror na polskich dziurach
-
B8 TrOOOOp
jakieś uszkodzenie mechaniczne osłony bo nie widzę innej opcji po 1k km...
-
B8 TrOOOOp
Lusterka składane ze ściemnianymi wkładami ktoś chce się pozbyć? Może być ze sterownikami kpl,
-
B8 TrOOOOp
ja pilota trzymam w przerwie pomiędzy podparcie uda a siedziskiem...czasem pewnie dziwnie wygląda jak go szukam/wyciągam bo ktoś z zewnątrz myśli że sobie jajka poprawiam
-
B8 TrOOOOp
pleksa z przodu jest taka sama?
-
B8 TrOOOOp
razem z wkładami ściemnianymi? może nie od kpl te co masz? prawe z sygnalizacją martwego pola a lewe normalne składane
-
B8 TrOOOOp
jakby co to też chętnie wezmę lusterka składane z fotochromem polift. Janusz jakbyś znalazł nadwyżkę daj znać
-
B8 TrOOOOp
dla silnika chyba nie musiałbyś go schłodzić do temperatury otoczenia aby to miało wpływ na jego żywotność, bardziej po d*pie dostaje aku oraz rozrusznik.
-
B8 TrOOOOp
wiesz jak poznać że handlarz nie kłamie.....ma zamknięte usta i nic nie mówi
-
B8 TrOOOOp
eee no auto do jazdy jeszcze, widać że zrobione z rozbitej A4 a nie z przystanku
-
B8 TrOOOOp
pewny komis to oksymoron
-
B8 TrOOOOp
Ja nie mam wentylacji i nie brakuje mi tego. Mam grzanie ale rzadko wykorzystuję. W poprzednim samochodzie miałem skórę pełną i w zimie non stop dogrzewałem zanim powietrze w samochodzie nagrzało się.
-
B8 TrOOOOp
półskóry są bardzo wygodne, w lecie dupsko nie parzy a z wyglądu nie gorzej niż pełne skóry
-
Jaki olej do skrzyni biegów multitronic w Audi A4 B8?
wymieniają filtr
-
B8 TrOOOOp
wg nr http://store.softshoppingcar.it/WebRoot/StoreIT/Shops/3327/5117/C45B/7EE1/CCFC/749A/3E95/9311/493E/Filtro_abitacolo_carboni_attivi_Audi_A4_8K.JPG a cięższy bo wilgotny bardziej
-
B8 TrOOOOp
węglowy kabinowy tak wygląda jak jest nowy!
-
B8 TrOOOOp
daj zdjęcie jak to na samochodzie wygląda
-
B8 TrOOOOp
nie trzeba było wycinać DPFa ja mam czyściutkie jak nowe
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
wymien cały licznik jaki widzisz problem
-
B8 TrOOOOp
tylko lewe przednie koło
-
B8 TrOOOOp
Miałem podobnie w ub. roku od czasu do czasu przed wakacjami, a kumulacja na wakacjach przy podróży po niemczech Jak wracałem to bardziej zaczęło mi piszczeć i później trzeć jak metal o metal. Pomagało delikatne muśnięcie hamulca i cisza. Po dojechaniu do domu, zobaczyłem że mam wykończone klocki prawie do blachy . W tym roku też miałem podobny efekt ale klocki nowe, dobrze rozgrzane i przy niskich prędkościach do 30km oraz przy ruszaniu ze świateł. Po wakacjach przestało, pewnie takie klocki.