Treść opublikowana przez dareksu
-
Komendy głosowe przy MMI
nie działa po polsku, po angielsku bardzo dobrze
-
Handbook w MMI
instrukcja ... wkładasz płytkę wskazujesz ją jako źródło, klikasz wg kolejnych poleceń - that's all płytka była w takiej okładce:
-
Handbook w MMI
zrobię Ci obraz płytki jak chcesz?
-
Handbook w MMI
a zmieniłeś jezyk MMI na angielski? ja nie miałem handbooka ale wgrałem z płytki która znalazłem w schowku i mam wszystko po ang.
-
Czyszczenie foteli
chyba nie ten wątek
-
B8 TrOOOOp
oj tam oj tam, zaraz kibel wszystko zależy od kasy, stanu auta, wyposażenia itp itd jakby był jeszcze np. silnik 3.2 to wszyscy by mówili że 2.7 to rzeżączka, 3.0 syf i tylko 3.2 jest godne zakupu wszystko zależy od punktu widzenia kupującego dla mnie 2.0 to jakaś pomyłka, rozumiem żeby to jeszcze było R6 a tu zwykłe R4
-
B8 TrOOOOp
silnik 2.7 jest ok poczytaj sobie w podforum silniki diesla, z tym samochodem dałbym sobie spokój nie dość że obity z każdej strony to jeszcze w dodatku golas
-
B8 TrOOOOp
ja chyba zmienię na 235/40 bo obecne 255/35 już na wykończeniu a nie jeżdze już dużo autostradą to jest bolaczka całego systemu w PL, interpretacja urzedasa potrafi zabić biznes. Film "układ zamknięty" nie jest wcale z typu Sci-fiction!
-
B8 TrOOOOp
podobno dobry jest Soto - Serwis automatyczne skrzynie biegów naprawa serwis - podkarpackie nie byłem ale kiedyś szukałem serwisu to ten miał dobre opinie
-
Asystent Swiatel Drogowych HIGH BEAM ASSIST 2008-2012
nie zamocowałbym lusterka do HBA, musiałbym chyba szybę zmieniać
-
Asystent Swiatel Drogowych HIGH BEAM ASSIST 2008-2012
czy na 8T0 907 468 AD poleci?
-
Mapy 2013/2014 do MMI 3G HIGH HDD
problemy moga pojawić się w dużym ogólnieniu z trzech powodów: 1. osoba dokonująca aktualizująca nie przeczytała dokładnie co ma zrobić i w jakiej kolejności 2. dane do aktualizacji zawierają specjalnie przygotowane błedy aby zrobić komuś przykrość...niestety to pomysł naszych rodaków z pewnej firmy (lub powiązanej z nią) która później naprawia uszkodzenia po aktualizacji. 3. wada ukryta modułu, dysku etc. która przy wgrywaniu ujawniła się pierwsze dwa można uniknąć, trzeciego to nawet w serwisie nie stwierdzą (ale pewnie zasponsorują wymianę)
-
Mapy 2013/2014 do MMI 3G HIGH HDD
poszukajcie w necie za darmo do MMI 3G High zajeło mi to jedno popołudnie wraz dokładnym zapoznaniem się z procedurą instalacji najważniejsze jest jak wspomniano wyżej jest kolejność wgrywania FW oraz kod aktywacyjny
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
jasne, trzeba pilnować porządku BTW Grzegorz popraw w manulu do obniżania lewego lusterka bity w które trzeba aktywować (powinny być bit 2 i bit 3), teraz jest tam tak: BYTE 4 zmiana 40 na 4C. Chyba że moim sterowniku jest inaczej.
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
przy 11.11 też nie trzeba jest opcja auto
-
Jaką kartę SD kupić ?
musi być sformatowana w FAT32
-
Jaką kartę SD kupić ?
ja mam 64GB w MMI 3g z hdd
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
witajcie, dzisiaj zabrałem się pierwszy raz za aktywacje ficzerów porzez VCDS...oczywiście jak 99,9% nowicjuszy rozpoczałem od guage test jednak zdziwiłem sie że na w tym samym bajcie bit 6 ustawione jest 0 - Multi Media Interface Generation 3 (MMI 3G) installed. Jeśli bym nie posiadał MMI 3G nie było by problemu. czy ten bit nie powinien być ustawiony na 1?
-
Sedan - rolety na szyby
fabrycznie przyciemniane szyby
-
Nawigacja a sterowanie glosem
Prawda...działa po angielsku dobrze
-
Klapka od spryskiwacza
Witajcie, Zamierzam uzupełnić brak zaślepki od spryskiwacza, zanim kupię i założę nową to mam pytanie: 1. czy jeden standard zaślepek w B8 Avant? czy wersja S-line ma inne? na alledrogo widziałem chyba dwie wersje i nie jestem pewien która pasuje. 2. czy znacie sposób dobry sposób aby uniknąć ponownego zgubienia tej zaślepki? wyczytałem że gdzieś trzeba podszlifować ale co miejsce po zaślepce wygląda tak kupiona wymieniona do zamknięcia
-
WHISTLER GT 130Xi EU 2013 LASER czy to działa??
Dokładnie tak jak napisałeś, możesz posiadać w samochodzie ale nie on może być gotowy do użycia np. niepodłączony do zasilania Jak miśki znajdą to zabiorą sprzęt + mandat Kiedyś używałem ale wkurzało mnie ciągłe pikanie przy różnych marketach i sklepach przydrożnych wyposażonych w automatyczne drzwi... najlepszym rozwiązaniem jest mimo wszystko CB