Treść opublikowana przez dareksu
-
Montaż i działanie Audi Drive Select A4 B8 2007-2012
nie kodowałem zrobiłem tylko zmiany w zielonym i restart...czy coś nie doczytałem?
-
Montaż i działanie Audi Drive Select A4 B8 2007-2012
no i d*pa u mnie jest na szaro opcja ADS a mam 1N3
-
Montaż i działanie Audi Drive Select A4 B8 2007-2012
dokładnie...zmienisz tylko sposób reakcji kierownicy i silnika. w automacie tak też
-
Montaż i działanie Audi Drive Select A4 B8 2007-2012
Amory są na pewno inne, zakładają tzw Magnetic Ride w których zmienia się przepływ fluidu w zaworze polem magnetycznym, przez co regulujesz siłę ugięcia i odbicia. Proste to jak budowa cepa i tylko patent (cena fluidu!) blokuje to aby to wprowadzić w każdym samochodzie...z autopsji poznałem produkcję takich amorów dla R8 i Ferrari
-
Montaż i działanie Audi Drive Select A4 B8 2007-2012
a czy czasem ten tryb DYNAMIC to nie jest to samo jak wrzucę S na na multitronicu?
-
Mapy 2013/2014 do MMI 3G HIGH HDD
poszukaj w necie znajdziesz za free
-
B8 TrOOOOp
do automatu trzeba dorosnąć można wiele ciekawszych rzeczy robić podczas jazdy niż ciągła zabawa drążkiem odnośnie banga to trzeba mieć dobry bitrate (lub z cd bezpośrednio) aby w miarę dobrze brzmiało...musiałem przegrać ponownie większość swojej biblioteki cd na 320kbps bo niektore płyty słabo brzmiały
-
B8 TrOOOOp
Ja dałem za identyczne 3tyś nie wiem o jakie chodzi ale ja za identyczne dałem 2tysie
-
Polecane opony letnie
ma ktoś doświadczenie z oponami Yokohama V105? zastanawiam się czy nie wziąc probnie na ten sezon 255/35/19
-
B8 TrOOOOp
ja też i tylko to mnie trzyma przed zmianami
-
B8 TrOOOOp
pytanie czy chcesz poprawić audio bazując na fabrycznych rozwiązaniach czy chcesz naprawdę poprawić audio? mam banga ale nie uważam żeby to był szczyt możliwości...ok lepiej niż standard ale dooopy nie urywa
-
B8 TrOOOOp
- B8 TrOOOOp
A jakie masz MMI? 3G High czy Low? napewno z dyskiem?- B8 TrOOOOp
Fat32 No to lipa bo właśnie w takim formacie jechałem już z 10 raz. Może to być wina ze urzywam micro sd w adapterze :/ nie przesadź z ilością katalogów i plików. MMI akceptuje/widzi do 4000 plików. Jeśli masz mniej to przetrzyj styki, wsadź do slota i poczekaj chwilę...też tak miałem z jedną kartą ale pozbyłem się jej- B8 TrOOOOp
Dwie godziny temu byłem na warsztacie i umówiłem wymianę we wtorek. Łożysko przednie prawe będzie nowe FAG, cena około 360 zł a wymiana 60 zł. Ja płaciłem za łozysko 280zł a wymiana 150zł Na 1 montaż idą FAG. trzeba tylko wiedzieć czy FAG aftermarketowy jest robiony w tym samym zakładzie czy też zlecony u jakiegoś chinczyka- Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Disable After-wipe of windscreen wipers [09 – Cent. Elect.] [Coding - 07] -> [Dropdown] -> "x ** 8K1 955 119 ** WWS xxxx" -> Long Coding Helper -> Byte 1* Bit 3 - Remove check mark (1 = active)*- B8 TrOOOOp
- MMI 3G różnice w głośności Radio a Media
nie jestem pewien ale chyba widziałem w menu ukrytym możliwość ustawienia głośności wg źródła.- B8 TrOOOOp
czy chodzi Ci o update 8R0 906 961 DF? Znalalzłem paczkę z takimi firmware'ami: Napisali, ze należy je wgrać po kolei, bo jak się wgra tylko ten ostatni, to może być coś nie tak. Pytam, bo zastanawiam sie co taki update wnosi? Jeśli nie robiłeś wszystkich po kolei update'ów to nie radzę wgrywać ostatniego. Oczywiście musisz wtedy zainstalować mapy 2013 lub 2014 bo poprzednie przestaną działać!!!- B8 TrOOOOp
czy chodzi Ci o update 8R0 906 961 DF?- Problemy z czytnikiem kart SD
próbuj z mniejszą kartą, format FAT lub FAT32- Problemy z czytnikiem kart SD
nie przekraczaj bitrate mp3 320kbit/s, 4000 plików na karcie. Średnio wychodzi że jedna karta 32GB per slot to max, wieksza liczba plików nie bedzie widoczna- B8 TrOOOOp
a jak jest moc rozkładana na osie po takiej nalepce?- Komendy głosowe przy MMI
wiesz nie mam polskiego ale z tego co wyczytałem to w miejsce angielskich komunikatów wgrywane są polskie czyli teoretycznie rozpoznawanie głosu powinno dalej pozostać po angielsku- Komendy głosowe przy MMI
spolszczenie komunikatów już opanowane...chociaż ja wolę angielską wersję, jeśli chodzi o rozpoznawanie mowy w PL to nikt tego jeszcze nie zrobił w MMI i raczej nie liczyłbym na to że bedzie kiedykolwiek zrobione - B8 TrOOOOp