Treść opublikowana przez dareksu
-
B8 TrOOOOp
widzę że koledzy jeszcze nie odkryli istnienia opcji PW
-
B8 TrOOOOp
tyle co kupiłem komplet ale 19" dlaczego sprzedajesz? coś Ci nie pasuje w nich? jak dla mnie to fajnie trzymają i są bardziej miękie niż Dunlopy sportmaxxy
-
Jak wgrac mapy
masz sprawdzone źródło http://www.a5oc.com/forums/a5-general-q/113737-mmi-3g-3gp-navigation.html
-
Łącznik wydechu
Dzisiaj miałem niezłą akcję... start na skrzyżowaniu i zaraz metaliczny dźwięk wleczonego czegoś pod samochodem. Po zatrzymaniu zobaczyłem ze rura wydechu leży na ulicy. Dobrze że dało jakoś wepchnąć ją w łącznik i dojechać do garażu. Wchodzę pod samochód i co widzę.... sprawdzajcie od czasu do czasu co macie pod samochodem
-
B8 TrOOOOp
jak to czujniki zbicia szyby? po co?
-
B8 TrOOOOp
jeszcze obudowę zegarów zmień bo teraz wygląda tak jakbyś w skarpetki do sandałów ubrał
-
Jak wgrac mapy
a czy masz zrobiona aktualizację softu? od tego powinieneś zacząć. wgrywanie robisz z poziomu czerwonego menu. Jak nie wiesz jak to zrobić to zacznij od przeczytania instrukcji.
-
Jak wgrac mapy
Mapy 2017 są ogólnie dostępne na zagranicznych forach i również aktywator.
-
B8 TrOOOOp
wierzysz w opinie z aliexpress?
-
B8 TrOOOOp
na prowadzenie i trzymanie drogi nie narzekam ale 2 sezony i jakieś 30k km to trochę mało jak na opony premium...znikają w oczach
-
B8 TrOOOOp
na codzień raczej maks 120, na wakacjach na autostradach tak. Przed wakacjami i tak musze kupić nowe laczki bo na dwóch oponach mam rozwarstwienie ...nigdy więcej dunlop sportmaxxx
-
B8 TrOOOOp
w tym miejscu opona jest najmocniejsza, jakbyś trafił w bok opony to już gorzej. Ja co roku znajduje wkręty w oponie. Już nawet zacząłem snuć domysły czy to jakiś sąsiad swoje emocje wyraża tymi wkrętami.
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
jezdzil ktos na Goodyerach F1 19" flatrun? ciekaw jestem czy mocno utwardzaja i jak przebieg mozna na nich zrobic. Dunlopy Sportmaxx odradzam, u mnie pojezdzily 2 sezony i ok 30k km - jeden kapec rozwarstwia sie w dodatku
-
B8 TrOOOOp
przy prawdziwych 160k km nie powinno psuć się, popatrz na te wszystkie w komisach co moją zaraz poniżej 200k km (prawdziwe +100k-200k) i jeszcze jeżdżą. Kiedyś w firmie robiłem analizę jak koszty wzrastają z upływem kilometrów ...do 200k km w normalnym poziomie (standardowe wymiany płyny, klocki) chyba że jakaś wada ujawniła, pomiędzy 200-250k km sporadycznie ale w dość znacznej ilości samochodów (do 10%) problemy mechaniczne skrzyń biegów, silniki cieknące itp itd. Powyżej 250k km drastycznie wszelkiej maści problemy już w ponad 30% samochodów. Powyżej 300k km sprzedawać!!!!
-
B8 TrOOOOp
jestem również zainteresowany rozwiązanie bo przy basie coś w drzwiach pasażera rezonuje
-
B8 TrOOOOp
trzeba się napić przy piątuniu to zaczaisz
-
B8 TrOOOOp
może nie wiesz że masz...sprawdź
-
B8 TrOOOOp
nie masz naklejki na drzwiach kierowcy?
-
B8 TrOOOOp
wiedza Panie wiedza!
-
B8 TrOOOOp
chodzi mi o ideę lepszego zabezpieczenia, jako przykład podałem odcisk palca. Keyless jest dziurawy na atak bo jak każdy możne już kupić urządzenie do odczytywania kluczy to coś nie halo. przykład wziąłem jak zabezpieczenie w iphonie, jest odcisk palca i nikt nie wejdzie do danych (analogia do wejścia do samochodu), nawet FBI. Ukraść można telefon ale już tylko na części bo nic z tego bo go nie odpali w pełnej użytecznej wersji (analogia do kradzieży samochodu na lawetę i sprzedaży części z CP). Kwestia przetrzymywania danych w chmurze i ich wykorzystanie przez producenta to inna bajka prywatności, z drugiej strony to niech sobie producent samochodu śledzi moje trasy ale niech też czuwa nad dostępem do samochodu - z tym będzie tylu zwolenników co i przeciwników
-
B8 TrOOOOp
w bardzo prosty można zarządzać odciskami tak jak np. w telefonie, masz pulę odcisków lub wyłączyć taką opcję na czas pozostawienia samochodu w warsztacie, wypożyczenia koledze, koleżance etc.
-
B8 TrOOOOp
Nie słyszałem aby ktoś otworzył zamek bez jego ukręcenia, żaden złodziej nie skusi się na takie wejście bo wie za dużo czasu by mu zeszło na otwarcie. Chodzi mi o to że ktoś łamie zabezpieczenie elektroniczne, w kilka sekund aby otworzyć zdalnie to skandal. Wystarczyłoby np. dodać skaner linii papilarnych w klamkę lub gdzieś na kierownicy + potwierdzenie bezprzewodowe kluczyka w środku samochodu, nie byłoby droższe niż to keyless. Sposób szyfrowania sygnału z pilota też powinien odpowiednio silny.
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
jeśli tak jest to producent samochodu powinien odpowiadać za tego typu kradzież!!! przecież to wada fabryczna