Oto moje maleństwo które zakupiłem w kwietniu tego roku kompletnie seryjne.
Dosc długo trwaly poszukiwania tego egzemplaza poniewarz w gre wchodzil tylko model 1.8T quattro bez modyfikacji i z niskim przebiegiem, no ale wkoncu sie udalo, nawet trafila mi sie wersja limited edition :>
Do tego czasu modyfikacje ktore w nim przeprowadzilem:
-Kompletny uklad wydechowy ze stali nierdzewnej firmy custom chrome racing o srednicy 2,5'-2x2' (do zamontowania zostal 3 calowy de-cat firmy THS, ale nie wiem jak zachowa sie ECU po wywaleniu kata)
-Układ dolotowy powietrza firmy K&N z serii 57i (dedykowany)
-Hybrydowy Bov firmy Turbosmart (tzw: kompact)
-Regulator cisnienia paliwa
-MBC
-Remap ECU (niestety na darmo, poniewarz na dniach montowana bedzie turbina K04, wtryski od Audi TT 225, pompa paliwa walbro i duzy FMIC + sportowy kolektor wydechowy firmy XSpower)
Od strony wizualnej auto sie nie zmienilo poza 18 calowymi kolami firmy Finichi na gumach toyo proxes T1-R
Mysle ze do konca roku wszystko zostanie zlozone do kupy i porzadnie wystrojone i spotkamy sie na jakims spocie w 3miescie
postaram sie na bierzaco edytowac temat wraz z kolejnymi postepami
Kilka fotek: