Treść opublikowana przez Booster
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
dlatego na wszelki wypadek woze w bagazniku baseballa
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Na trzeciej fotce widac bronx
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Będzie zapitalał jak te chomiki co tak Boosterowi do gustu przypadły! Chomiki dobre są. Ja moge na spota przywiezc laptopa tylko nie mam vaga
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Chyba sobie kupie chomika
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Wiemy!!! ale zszedł z ceny sprzedaje na 17" i bez paru detali kurcze kto ma pojecie ile to może palić?? zależy jak sie będzie jeździć.. ale myślę, że od 10l w górę Mój pali od 9 w góre a ma polowe tej mocy co poźka
-
[B5 ABC] Ogólne problemy z samochodem
1. Jak dlugo wyje? az do nagrzania sie do 90 stopni? 2.Powinien zaskoczyc odrazu 3.sprecyzuj bardziej na jakiej zasadzie nie dziala? 4.Jezeli byl lany syntetyk to nie mozesz schodzic nizej bo bedzie zjadal ci olej
-
[ALL B5] Ciężko wchodzi wsteczny i jedynka
Moze na poczatek sprawdz olej w skrzyni.
-
[B6 AMB] Jeżeli odepnę DV i będzie lepiej to co to będzie oznaczało ?
Dump Valve sluzy do upuszczania nadmiaru cisnienia nadmuchanego przez turbine, usuniecie dv nie jest dobre na dluzsza mete, w momencie jak zdejmiesz nogę z gazu, zamknięcie przepustnicy powoduje, że powietrze tłoczone przez przepustnicę nie znajduje żadnego ujścia i może uszkodzić przepustnicę oraz niepotrzebnie zatrzymywać rotor turbiny, podejzewam ze w twoim dv pekla sprezyna badz jest juz za slaba.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Zdrowych i pogodnych swiat wszystkim. we wtorek wkoncu pojawie sie na spocie moim juz pół angolem
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
zaczyna sie o 19.30, ale pewnie wiekszosc i tak po 20 przyjedzie
-
Strefa Śmiechu
Nie wiem czy bylo ale wrzuce: http://www.joemonster.org/art/11135/Kup_Audi_niespodzianke_dostaniesz_gratis
-
[ALL B6] Poduszka pasażera od B7
Mam pytanie czy poduszka pasazera od audi a4 b7 podejdzie do b6?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Dzieki Tomas, Wlasnie dzwonilem, ale niestety nie ma juz zadnej czesci ktora potrzebuje.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Chlopaki! Czy ktos wie gdzie moge dorwac b6 na czesci, jakis szrot lub od osoby prywatnej, potrzebuje kilku dupereli, lub ewentualnie gdzie sa szroty w okolicach 3miasta. Tomas dzwon do groblewskiego, powinni miec.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Wsporniki enthaelt: [8E0 807 227] [8E0 807 228]
-
Włamano się do mojej A4
i co,niby unieruchomisz tym alarm? :polew: czyli podchodzisz do auta,wyrywasz lusterko,albo bijesz szklo z obudowy i robisz zwarcie? i po tym sie zrobi ''sezamie otworz sie''? :polew: chyba za duzo filmow ogladasz... Ale ty jestes slaby nie mam pojecia z czego tak boki zrywasz, nie napisalem ze auto otworzysz tylko rozbroisz oryginalny alarm.
-
Włamano się do mojej A4
Nie skanowali by twojego pilota czy bawili sie w inne kosmiczne cuda tylko po to aby gwizdnac radio, takie rzeczy robia jak chca cala fure, najczesciej lamia oryginalny alarm poprzez przewody do elektrycznego lusterka, a najprostrzym wytlumaczeniem jest to ze poprostu zapomniales zamknac auta, jest to czynnosc ktora wykonujesz codziennie, jestes pewny ze auto zostalo zamkniete a tak naprawde tego nie zrobiles, nie jednej osobie sie to napewno przydazylo, nawet mnie.
-
Co to za model?
Brzydkie audi a6 model c5
-
[ALL B6] Demontaż zderzaka tylnego
Zaczynamy od usunięcia tapicerki bagażnika, najpierw środkowa a potem boczne, są zamocowane na plastykowych nitach, schodzą bez klopotu. Jak je juz zdejmiemy ukażą nam się mocowania zderzaka do błotników (po 4 na strone) i po 2 pod kloszami następnie wykrecamy 2 torxy w nadkolach na wysokości dokładki zderzaka, odsłaniamy nadkole i ukazują nam sie kolejne 2 które trzymają dokładke. Na końcu odkręcamy ostatnie 2 torxy które trzymają zderzak od spodu Zderzak wyciągamy do tyłu, schodzi bez najmniejszego problemu czas pracy okolo 30minut Pozdrawiam
-
[B6 AWX] FMIC - założone
Ciesze sie ze fmic sie sprawdza gratki za robote wyglada super
-
[ALL] tanie cabrio, a moze coupe??
Jezeli ja bym mial sobie sprawic cabrio do 10k to tylko audi http://moto.allegro.pl/item564936787_cabrio_zarejestrowana_gaz_2_3.html http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7877055 http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7931358
-
Foto zabawa
te drugie mi sie podoba dajesz endriuu
-
Foto zabawa
Ja poproszę Latającą świnię tylko taką prawdziwą
-
Foto zabawa
- Foto zabawa
Prawdziwy kon mechaniczny i jescz jeden - Foto zabawa