Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Booster

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Booster

  1. Pozdro dla Tomeksa widzianego dzisiaj na Huniczej w Gdyni. PS, sprawdz czy rejestracja z tyłu ci nie odpadła bo ledwo się trzymała
  2. Jak tłoki pękają to chyba jest zbyt uboga mieszanka, czy się myle?
  3. Czy nie wyraziłem się jasno? Nigdzie nie pisałem o GT2X. :doh1: GT2X jest chłodzone tylko olejem, więc wg mnie montowanie go mija się z celem. No właśnie nie wyraziłeś się jasno, powiedz dlaczego montowanie turbiny chłodzonej olejem mija się z celem? i o jaką turbinę GTRS tobie dokładnie chodzi bo mnie to ciekawi
  4. Widzisz "teoretyku", doczytaj jeszcze trochę, bo twoja wiedza ma luki. Tamto cabrio jest na GT28RS, a to inna turbina niż GTRS. GTRS podchodzi pod seryjny kolektor w przeciwieństwie do tej z cabrio. Do niedawna sam miałem u siebie GTRS i mówię Ci, że nie zrobisz na niej takich mocy jak piszesz. O jakim turbo ty mówisz? GTRS? chyba chodzi o GT2X
  5. Straż Miejska Mogą mi naskoczyć
  6. Przecież za darmo przebiegu nie będą kręcić
  7. TIP to "turbo inlet pipe" (rura dolotu turbiny) i nie jest to określenie tylko dla aftermarkowej części PS. będzie pasował do APU
  8. TIP powinien być określony jako turbo inlet pipe, ale jak chcesz to najprawdopodobniej jeszcze w tym tygodniu będe miał do odsprzedania swojego TIP-a z kwasówki pod K03/04
  9. Takich maszyn nie kradnie się żeby wystawić je później na sprzedaż, ani na części, ktoś poprostu miał zapotrzebowanie na bobcata, najprawdopodobniej jakaś podrzędna firma. Współczuje straty bo sprzęt troche kosztuje, mam nadzieje że szybko ją odzyskasz.
  10. Bardzo mnie dziwi sposób w jaki ten bov jest zamontowany, zauważcie, że zawór podłączony jest do tipa, a zaślepione jest wyjćie z dolotu do IC
  11. Na 99% spartolony soft, bo innej opcji nie ma, komp widzi przeładowanie i wchodzi w tryb awaryjny. Daj auto do innego tunera i będzie śmigało PS, wtryski troche duże
  12. Nie, opisz jeszcze raz dokładnie jakie masz mody w silniku, może pokolei dojdzie się do przyczyny, ale najbardziej prawdopodobne jest, że soft jest źle zrobiony
  13. To będzie dzisiaj ktoś? :gwizdanie:
  14. Co do blow offa Forge to pożądna firma więc raczej szitu by nie sprzedawali, ja od 3 lat jeżdze na dv "turbosmart kompact" i jest bardzo ok Co do fmica to cena mega niska jak na gotowy setup, nie wiem jak teraz ale kiedyś XS robiło tandete Co do dolotu, widać że seryjny TIP i tak siedzi sobie więc lipa , najlepiej zrobić sztywny to samej suszarki
  15. Jeżeli chcesz więcej mocy to zapomnij o gazie, jeżeli masz zamiar jeździć oszczędnie to nie rób programu, jedno wyklucza drugie.
  16. ogólnie za używane 320cc trzeba liczyć około 200zł, często takie wtryski pojawiają się na sprzedarz na racingforum
  17. Pasują P&P, i co masz na myśli, że na gazowni zapętla?
  18. nr wtysków z BEX-a: 06A906031B
  19. Odszkodowania możesz się domagać od koła łowieckiego lub nadleśnictwa tylko i wyłącznie w okresie sezonu łowieckiego, wtedy niby zwierzyna jest spłoszona przez polujących, wiem bo miałem z tym do czynienia kilka lat temu.
  20. o twardość, im twardsza tym większe doładowanie wytrzyma
  21. Środek ma zupełnie z innej bajki http://s2.mojalbum.com/4219952_17476962_19043494/avto11/19043494.jpg
  22. Brytyjski przekładaniec

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.