Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Booster

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Booster

  1. tak dzisiaj zrobiliśmy i po podłączeniu pompy do zasilania auto gaśnie :/ Skoro auto chodzi a po dołączeniu 2 pompki gaśnie to wygląda jakby przepływ był w stronę baku a nie listwy. Ale pewnie to pierwsze co sprawdziliście. tak to w pierwszej kolejności, ogólnie avj ma regulator ciśnienia paliwa w baku za seryjną pompą, więc w obecnej konfiguracji wygląda to tak: seryjna pompa --> regulator --> bosch 044 --> listwa paliwowa zastanawiam się nad podłączeniem dodatkowego regulatowa na końcu listwy i zrobienia powrotu do baku
  2. tak dzisiaj zrobiliśmy i po podłączeniu pompy do zasilania auto gaśnie :/
  3. ma ktoś może jakiś schemat jak podłączyć pompe boscha 044 inline żeby miało to ręce i nogi?
  4. Ja mam, co potrzebujesz?
  5. sprawdź szczelność dolotu, i dv-kę
  6. mija się z celem, powietrze które przeleci przez pierwszy smic i wpadnie w drugi będzie już dobre kilka stopni wyższe, lepiej zrobić dual smica jak w BEX-ie, a najlepiej jak koledzy wyżej pisza FMIC
  7. tutaj fmic nie ma nic do rzeczy. Niektóre ecu z wersji USA są oporne i mogą być problemy ze strojeniem, najlepiej podmienić ecu na próbę.
  8. w moich lewa jest niestety lekko pęknięta
  9. Robimy dzisiaj grylla czy nie bo nie wiem czy kiełbe kupować i kto będzie btw?
  10. podeślij jakąś fotę jak to wygląda, może coś się wymyśli
  11. To jest to samo co helicoil, bearcoil, amecoil itp z tym że filtec jest najpopularniejszy EDIT: już wszystko wiem, wkładka gwintowana z gwintem metrycznym M6x1.0 ma na zewnątrz M8x1.0 ( czyli M8 z drobnym gwintem ) mam takie wkładki na stanie i nakrętki M8x1.0 z gwintem drobnozwojnym
  12. Mam w sprzedaży wkłady gwintowe Filtec+ Z tego co pamiętam to przy wkładce M6 wewnątrz jest M8 na zewnątrz więc jest szansa że ci podpasuje.
  13. Wpadajcie śmiało, ja będę w środe o 18 z kiełbą na gorylla
  14. Koleś albo sobie szydzi albo jest trollem forumowym
  15. AFKORS. Wróce do 288 i założe nakładki które dodatkowo nie pomogą odprowadzić ciepła, pomyśl o tym przed założeniem tego ustrojstwa. BTW tu ciebie zaskocze bo klocki które kupiłem za 300zł to ATE ceramiczne
  16. Nowe klocki kosztowały mnie 300zł, tarcze kupiłem z zaciskami używane w całkiem niezłym stanie, jeszcze jakiś czas polatają.
  17. 2.0tfsi ssie rybie siki
  18. w każdą środę jest kolego o 19
  19. niech ktoś zapoda mi link do tych kolorowych Plastidipów, myślę żeby prysnąć całe auto w biały albo czerwony mat : decayed
  20. Ciekawe jak takie zaciski wyglądają na tarczy 288 Lepiej odłożyć kilka stówek i kupić porządny hebel, u mnie siedzą od RS4 B5 i nie dość że hamują mega dobrze to i wyglądają.
  21. Jak wyżej, koszta uturbienia 2.0 znacznie przerosną swapa na 1.8t
  22. Podmienić przepływkę i wtryski, ewentualnie ECU zajedź do AZ serwis Gdańsk-Orunia, chłopaki ogarną temat bez problemu ---------- Post dopisany at 21:27 ---------- Poprzedni post napisany at 21:27 ---------- Podmienić przepływkę i wtryski, ewentualnie ECU zajedź do AZ serwis Gdańsk-Orunia, chłopaki ogarną temat bez problemu
  23. za 2k pln nie zrobisz nic więcej jak program, możesz ewentualnie zrobić przelotowy wydech do programu i wywalić katalizator
  24. Przedewszystkim uwolnisz spaliny i turbo będzie mogło lepiej wstawać, napewno przybędzie kilka Nm, dobrze zrobić odrazu 2,5 cala z kwasiaka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.