Treść opublikowana przez Booster
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
tak dzisiaj zrobiliśmy i po podłączeniu pompy do zasilania auto gaśnie :/ Skoro auto chodzi a po dołączeniu 2 pompki gaśnie to wygląda jakby przepływ był w stronę baku a nie listwy. Ale pewnie to pierwsze co sprawdziliście. tak to w pierwszej kolejności, ogólnie avj ma regulator ciśnienia paliwa w baku za seryjną pompą, więc w obecnej konfiguracji wygląda to tak: seryjna pompa --> regulator --> bosch 044 --> listwa paliwowa zastanawiam się nad podłączeniem dodatkowego regulatowa na końcu listwy i zrobienia powrotu do baku
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
tak dzisiaj zrobiliśmy i po podłączeniu pompy do zasilania auto gaśnie :/
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
ma ktoś może jakiś schemat jak podłączyć pompe boscha 044 inline żeby miało to ręce i nogi?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja mam, co potrzebujesz?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
sprawdź szczelność dolotu, i dv-kę
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
mija się z celem, powietrze które przeleci przez pierwszy smic i wpadnie w drugi będzie już dobre kilka stopni wyższe, lepiej zrobić dual smica jak w BEX-ie, a najlepiej jak koledzy wyżej pisza FMIC
-
1.8T nie daje się zmodyfikować
tutaj fmic nie ma nic do rzeczy. Niektóre ecu z wersji USA są oporne i mogą być problemy ze strojeniem, najlepiej podmienić ecu na próbę.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
w moich lewa jest niestety lekko pęknięta
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Robimy dzisiaj grylla czy nie bo nie wiem czy kiełbe kupować i kto będzie btw?
-
Tuleja gwintowana
podeślij jakąś fotę jak to wygląda, może coś się wymyśli
-
Tuleja gwintowana
To jest to samo co helicoil, bearcoil, amecoil itp z tym że filtec jest najpopularniejszy EDIT: już wszystko wiem, wkładka gwintowana z gwintem metrycznym M6x1.0 ma na zewnątrz M8x1.0 ( czyli M8 z drobnym gwintem ) mam takie wkładki na stanie i nakrętki M8x1.0 z gwintem drobnozwojnym
-
Tuleja gwintowana
Mam w sprzedaży wkłady gwintowe Filtec+ Z tego co pamiętam to przy wkładce M6 wewnątrz jest M8 na zewnątrz więc jest szansa że ci podpasuje.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Wpadajcie śmiało, ja będę w środe o 18 z kiełbą na gorylla
-
Popticall RS4 sedan - CZIKITA grill Malowany w stylu Anti-Ford and Fuck
Koleś albo sobie szydzi albo jest trollem forumowym
-
Nakladki 3d na zaciski hamulcowe brembo tuning opinie??
AFKORS. Wróce do 288 i założe nakładki które dodatkowo nie pomogą odprowadzić ciepła, pomyśl o tym przed założeniem tego ustrojstwa. BTW tu ciebie zaskocze bo klocki które kupiłem za 300zł to ATE ceramiczne
-
Nakladki 3d na zaciski hamulcowe brembo tuning opinie??
Nowe klocki kosztowały mnie 300zł, tarcze kupiłem z zaciskami używane w całkiem niezłym stanie, jeszcze jakiś czas polatają.
-
Dołożenie turbiny do 2.0 FSI.
2.0tfsi ssie rybie siki
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
w każdą środę jest kolego o 19
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
niech ktoś zapoda mi link do tych kolorowych Plastidipów, myślę żeby prysnąć całe auto w biały albo czerwony mat : decayed
-
Nakladki 3d na zaciski hamulcowe brembo tuning opinie??
Ciekawe jak takie zaciski wyglądają na tarczy 288 Lepiej odłożyć kilka stówek i kupić porządny hebel, u mnie siedzą od RS4 B5 i nie dość że hamują mega dobrze to i wyglądają.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Dobra cena
-
Dołożenie turbiny do 2.0 FSI.
Jak wyżej, koszta uturbienia 2.0 znacznie przerosną swapa na 1.8t
-
Problem z silnikiem
Podmienić przepływkę i wtryski, ewentualnie ECU zajedź do AZ serwis Gdańsk-Orunia, chłopaki ogarną temat bez problemu ---------- Post dopisany at 21:27 ---------- Poprzedni post napisany at 21:27 ---------- Podmienić przepływkę i wtryski, ewentualnie ECU zajedź do AZ serwis Gdańsk-Orunia, chłopaki ogarną temat bez problemu
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
za 2k pln nie zrobisz nic więcej jak program, możesz ewentualnie zrobić przelotowy wydech do programu i wywalić katalizator
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Przedewszystkim uwolnisz spaliny i turbo będzie mogło lepiej wstawać, napewno przybędzie kilka Nm, dobrze zrobić odrazu 2,5 cala z kwasiaka