Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Booster

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Booster

  1. Ja miełem taki problem, winny był czujnik położenia pedału hamulca
  2. Ale żeś kolego mądrość strzelił. W markowych oponach nie występują drgania? Nawet jak są zużyte? Nawet jak je zedrzesz podczas ostrego hamowania? Bąbel w markowej oponie nie ma prawa wyskoczyć? :doh1: Czytaj proszę ze zrozumieniem. Kolega który założył temat kupił opony nowe i po założeniu występują drgania z tej racji iż są one bardzo niskiej klasy. Nie rozumiem twojego posta skoro rozmowa rozchodzi się o nowe opony a nie używane
  3. I masz odpowiedź dlaczego masz drgania. Zmień opony na jakieś markowe, bo te to można powiedzieć że są "no name" normalnie w UK nowa dobrej klasy opona kosztuje Ł100 plus
  4. Prawdopodobnie woda nie jest tylko za siedzeniem kierowcy ale i pod siedzeniem, wymontuj fotel i odchyl dywanik a sam sie przekonasz. Obstawiam zapchany odpływ w okolicach ściany grodziowej.
  5. AVJ quattro - gumy 225/40/18, wydech 2,5cala, układ dolotowy K&N i blow off : średnie spalanie w granicah 11-12l/100km najniżej bylo 8,9l/100 w trasie
  6. Za używki w stanie superidealnym razem z piórami zapłaciłem 150zł
  7. Czyli AERO Dokładnie
  8. Spróbuj podładować aku, jezeli napięcie spada poniżej normy komputer automatycznie wyłancza ESP i ABS.
  9. Jaka marka felg? a przedewszystkim opon?
  10. Ja wyminiłem ramiona razem z piórami od B7 bez porównania do oryginalnych z B6
  11. http://mp3.teledyski.info/index.html?text=russak+audi&strona=1&file=global&name=eplik&dalej=Szukaj Proszę
  12. Swojego czasu na zaspasie w czwartki spotykało się SRT trójmiasto i turbokillersi, ale nie wiem jak teraz
  13. Dzwoń do Jarka 600-961-666 Mój stary znajomy z klubu turbokillers.com Posiada nieduży, bardzo sympatyczny ośrodek we Władysławowie zaraz nad morzem Jak sie powołasz na klub turbokillers.com to może nawet jakąś fajna zniżkę dostaniesz
  14. Przy feldze 7,5" opona 225 to raczej max
  15. Poezja pisana W pierwszej kolejności sprawdz poziom oleju w skrzyni, chociaż bardziej to wygląda na problem z elektroniką skrzyni, tym bardziej ze VAG jej nie wykrył.
  16. Mi pasuje. Z tym że ja dojechał bym dopiero w piątek wieczorem Gili dopisz do mnie jeszcze moją kobietę Natalie. Koszta pobytu chyba będą mniejsze niż w Borsku
  17. Da rade, z tym ze dokładka jest zgrzewana na łączeniach i tak jak pisze kolega wyżej łatwo ją połamać
  18. Jestem z Pruszcza Gd. moge go dla ciebie sprawdzic
  19. WTF http://www.twojafura.pl/auta/3448/raptor-audi-a4-1-8t-quattro
  20. Logi zrobione, zdechła cewka na pierwszym cylindrze. Jutro wstawiam nówkę funkiel i przyjade sie z wami spocić
  21. Wmontuję suszarke do włosów to będzie bi-turbo
  22. tylko żebyś zrobił na jutro W ostateczności przyjade na 3 garach haha
  23. NAJLEPSZEGO Alona Mi wczoraj audi zdechło, prawdopodobnie cewki, albo zapłon się przestawił Dzisiaj jade do tune-up'u na logi o co kaman

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.