Treść opublikowana przez Booster
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja miełem taki problem, winny był czujnik położenia pedału hamulca
-
[B6 AWX] Nowe fele i drgania na kierownicy
Ale żeś kolego mądrość strzelił. W markowych oponach nie występują drgania? Nawet jak są zużyte? Nawet jak je zedrzesz podczas ostrego hamowania? Bąbel w markowej oponie nie ma prawa wyskoczyć? :doh1: Czytaj proszę ze zrozumieniem. Kolega który założył temat kupił opony nowe i po założeniu występują drgania z tej racji iż są one bardzo niskiej klasy. Nie rozumiem twojego posta skoro rozmowa rozchodzi się o nowe opony a nie używane
-
[B6 AWX] Nowe fele i drgania na kierownicy
I masz odpowiedź dlaczego masz drgania. Zmień opony na jakieś markowe, bo te to można powiedzieć że są "no name" normalnie w UK nowa dobrej klasy opona kosztuje Ł100 plus
-
[ALL B6] Woda za siedzeniem kierowcy
Prawdopodobnie woda nie jest tylko za siedzeniem kierowcy ale i pod siedzeniem, wymontuj fotel i odchyl dywanik a sam sie przekonasz. Obstawiam zapchany odpływ w okolicach ściany grodziowej.
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
AVJ quattro - gumy 225/40/18, wydech 2,5cala, układ dolotowy K&N i blow off : średnie spalanie w granicah 11-12l/100km najniżej bylo 8,9l/100 w trasie
-
[ALL B6] Wycieraczki przednie
Za używki w stanie superidealnym razem z piórami zapłaciłem 150zł
-
[ALL B6] Wycieraczki przednie
Czyli AERO Dokładnie
-
[B6 AVF] Świeci ESP i czasem ABS
Spróbuj podładować aku, jezeli napięcie spada poniżej normy komputer automatycznie wyłancza ESP i ABS.
-
[B6 AWX] Nowe fele i drgania na kierownicy
Jaka marka felg? a przedewszystkim opon?
-
[ALL B6] Wycieraczki przednie
Ja wyminiłem ramiona razem z piórami od B7 bez porównania do oryginalnych z B6
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
http://mp3.teledyski.info/index.html?text=russak+audi&strona=1&file=global&name=eplik&dalej=Szukaj Proszę
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No i H3M też- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Swojego czasu na zaspasie w czwartki spotykało się SRT trójmiasto i turbokillersi, ale nie wiem jak teraz- [ALL] Nocleg Władysławowo -kwatery ???
Dzwoń do Jarka 600-961-666 Mój stary znajomy z klubu turbokillers.com Posiada nieduży, bardzo sympatyczny ośrodek we Władysławowie zaraz nad morzem Jak sie powołasz na klub turbokillers.com to może nawet jakąś fajna zniżkę dostaniesz- [ALL B6] 245/40/18 do A4
Przy feldze 7,5" opona 225 to raczej max- [B5 ABC] ASB nie wrzuca biegów.
Poezja pisana W pierwszej kolejności sprawdz poziom oleju w skrzyni, chociaż bardziej to wygląda na problem z elektroniką skrzyni, tym bardziej ze VAG jej nie wykrył.- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Mi pasuje. Z tym że ja dojechał bym dopiero w piątek wieczorem Gili dopisz do mnie jeszcze moją kobietę Natalie. Koszta pobytu chyba będą mniejsze niż w Borsku- [ALL B6] Demontaż zderzaka tylnego
Da rade, z tym ze dokładka jest zgrzewana na łączeniach i tak jak pisze kolega wyżej łatwo ją połamać- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jestem z Pruszcza Gd. moge go dla ciebie sprawdzic- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
WTF http://www.twojafura.pl/auta/3448/raptor-audi-a4-1-8t-quattro- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Logi zrobione, zdechła cewka na pierwszym cylindrze. Jutro wstawiam nówkę funkiel i przyjade sie z wami spocić- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Wmontuję suszarke do włosów to będzie bi-turbo- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
tylko żebyś zrobił na jutro W ostateczności przyjade na 3 garach haha- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
NAJLEPSZEGO Alona Mi wczoraj audi zdechło, prawdopodobnie cewki, albo zapłon się przestawił Dzisiaj jade do tune-up'u na logi o co kaman - Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia