Treść opublikowana przez Booster
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
,która Przemuś,to gdzie ty teraz stacjonujesz Wyglada na to ze w Nowej Zelandii raczej gdzieś środkowa Australia Wlasnie sprawdzilem wyszlo ze na Norfolk Island
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
,która Przemuś,to gdzie ty teraz stacjonujesz Wyglada na to ze w Nowej Zelandii
-
[ALL B6] Nie włącza się ssanie
Vag niezawsze wszystko pokaze, byc moze jest to wina czujnika temperatury.
-
[B5 ACK] Dziwne stukanie w silniku
Jezeli katalizotor jest zapchany to TAK, moze miec zwiazek.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Skoro nalegasz to nie omieszkam
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Dla mnie zimny bro najlepiej calsberg
-
[B5 AAH] Wycieka olej z pod silnika
Sprawdz dokladnie skad olej sie wydobywa, jezeli spod uszczelki pokrywy zaworow to nie ma tragedii, jezeli spod uszczelki glowicy to nieciekawie.
-
[B6 AMB] Co to jest
Dokladnie. wiekszosc aut z automatyczna skrzynia ma taka dodatkowa pompe zreszta ci ktorzy jezdzili i automatem i manualem wiedza ze w automacie hamulce sa żyleta w porownaniu do manuala
-
[B5 ACK] Dziwne stukanie w silniku
Ja bym powiedzial ze to spalanie stukowe, wlasnie taki charakterystyczny dzwiek wydaje. Byc moze jest to spowodowane zbyt wczesnym zaplonem lub nie rowna mieszanka spalania dlatego zasysa powietrze po odkreceniu korka.
-
[ALL B5] Opiłki po wymianie oleju ....
Przy tym przebiegu to powinno sie juz lac mineral, tzn nie jest to konieczne, bardzo zalezy od stanu silnika, a pilowac moze sie tam wszystko jezeli olej jest cienki to zaraz po rozruchu moze byc niskie cisnienie, takze moze lepiej daj mu gestrzy olej bo panewki szybko ci sie wysraja.
-
[B5 ADR] Czuć zapach sprzęgła
Przy FWD nie ma duzo roboty to i koszt nie bedzie wysoki, jezeli masz jakies pojecie to docisk mozesz wymienic sam, jezeli nie bardzo to z kosztem robocizny powinienes zmiescic sie w 300zl.
-
[B5 ADR] Czuć zapach sprzęgła
Docisk do wymiany panie kolego
-
[B5 ADR] Koledzy jakiej czesci mi tu brakuje?
Brakuje ci tylko sroby mocujacej wahacz, i jest to szkodliwe, jezeli wahacz nie jest zamocowany poprawnie podczas jazdy wystepuja drgania co doprowadza do luzowania sie innych elementow, tak wiec zrob to jak najszybciej bo jak ci sworzen urwie to bedzie nieciekawie
-
[B5 AKN] Nie zmienia biegów
Prawdopodobnie padla ci elektronika sterujaca skrzynia ( czesty przypadek w tych modelach ) ale na wszelki wypadek sprawdz olej w skrzyni.
-
[B5 ADP] Głośne huczenie z prawej strony
To sa najczestrze objawy zuzytego lozyska (latwo to sprawdzic) ale moze to byc rownie dobrze przegub.
-
[B5 AEB] Problem z wrzuceniem drugiego biegu na zilmnym silniku
Tak jak pisze kolega u gory, sprawdz poziom oleju w skrzyni, ewentualnie go wymien.
-
[B5 AEB] Podskoczyły mi obroty do 1,5 tyś
Ja bym obstawil przeplywomierz, w tym typie silnika to dosc czesty objaw.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
A widzisz w blasku flasha wszystko wyjdzie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Aut bylo 16 Również dzięki za spota Kilka fotek: Pan papieros w roli głównej Z góry sory za słabą jakosć zjęć...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Mysle ze do srody uda mi sie ogarnac auto i wpadne wkoncu na spota, mam nadzieje ze w tym tygodniu bedzie dobra frekfencja
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Na sniegu to i FWD dobrze lata
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Skoro nawalilo troche sniegu mogli bysmy w ta srode pojechac gdzies poszalec? bo niewiadomo ile taka pogoda sie utrzyma
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja może też się przyszwędam po drodze
-
[B6 BFB] A4 1.8T QUATTRO RHD by Booster
Strojeniem wszystkiego zajmie sie firma sanspeed a w poskladaniu do kupy reszty One stop performance. Ps: dzieki za cenne wskazowki jeszcze sie odezwe w sprawie pompy paliwa
-
[B6 BFB] A4 1.8T QUATTRO RHD by Booster
Z tego co sie dowiadywalem seryjny regulator cisnienia paliwa nie wyda wiecej niz 4 bary,z tego wzgledu zostal zakupiony nowy, byc moze mam zle informacje. Pompe wallbro dostalem w prezencie, niby jest uniwersalna 255l/h, nie wiem nawet jej dokladnie nie obejrzalem, skoro nie pasuje to pojdzie na sprzedaz, o silniku w tym aucie musze sie jeszcze duzo dowiedziec, moim poprzednim autem byl nissan pular gti-r rowniez z silnikiem turbodoladowanym z tym ze w pulsaze bylo o niebo mniej elektroniki. Co do kolektora to udalo mi sie go kupic za dobra cene z USA w momencie gdy dolar spadal na leb, jezeli peknie to przychyle sie do twojej sugestii i zakupie ATP. a turbina to uzywka K04 5304-970-0015 zamowiona na ebay.de ps: Tobi_one felgi zakupilem w GB za cene 600 funtów.