Treść opublikowana przez Booster
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
AVJ BFB AMB BEX jest to samo, nieważne czy skrzynia 5 czy 6 koło ma 228mm jedynie w poprzeczniakach jest 228 i 240mm
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
w tydzień nikt tobie nie ogarnie mocnego sprzęgła pakuj ori zestaw i napewno da radę, u mnie zdrowe seryjne sprzęgło zaczeło się ślizgać dopiero przy 380Nm
-
Turbo K04
Temat przerabiany w tym wątku 100 razy http://a4-klub.pl/turbo-chiptuning-tuning-mechaniczny-15/b5-b6-b7-modyfikacje-1-8t-1342/ P&P podejdzie tylko jedno K04-15 które jest naprawdę trudne do zdobycia.
-
wąż turbo
myślę że ten będzie dobry <br /><br /> a tak na poważnie, jak napiszesz jakie masz auto to ktoś ci pomoże, bo z tego co mi wiadomo o nie forum wróżek i jasnowidzów
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
quattro i do tego piardowa tarcza 228mm ciesze się że i tyle wytrzymuje
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Robert ale nie z Tune-Up jednomas + spiek od Radzika
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
1.8 Big Turbo Gruz wystrojony, na chwilę obecną 312KM i 380Nm, a i tak trzeba było koksu zabrać bo sprzęgło jęczało
-
Frontintelcooler problem!!!:(
Odczucie przyrostu mocy jest jak najbardziej na miejscu, zadaniem fmica jest poprawa schłodzenia powietrza w stosunku do seryjnego intercoolera, co za tym idzie, zwiększenie gęstości powietrza, dzięki czemu rośnie jego masa dostarczana do komory spalania i spalenie większej mieszanki paliwo-powietrze co ma przełożenie na delikatny wzrost mocy nawet bez programu
-
Oszukani przez handlarza z gdańska....
W pierwszej kolejności zadzwoń do gościa i wytłumacz mu całą sytuację i jak on widzi rozwiązanie problemu, jeżeli się niezgodzi na ugodę to idziesz do rzeczoznawcy który w tym wypadku napewno stwierdzi wadę ukrytą i wystawi ci na to odpowiedni papier, od tego momentu masz mocny argument przeciwko handlarzowi który możesz przedstawić w sądzie.
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
- Jak prawidłowo zamontować zawór DV w 1.8T AEB ?
nr.1 jest prawidłowo- 1.8t szarpie po porannym odpaleniu
co ty opowiadasz? VAG stoi w pierwszej kolejności, jeżeli coś się dzieje z silnikiem to nawet laik może sobie sam sprawdzić podstawowe logi- Na zimnym chodzi jak czołg
Zawór pewnie full atmosferyczny i to jest powodem całego zamieszania- [B6 1.8T Quattro 196KM 2001] Dolphin szary Latający Holender
edit: jeżeli chcesz swoje lampy oddać za 50zł to chętnie je od ciebie odkupie- [B6 1.8T Quattro 196KM 2001] Dolphin szary Latający Holender
Jeżeli jesteś nowy na forum to poczytaj trochę w jakim dziale założyć taki temat, skoro już założyłeś temat o swoim aucie to nie denerwuj się na komentarze bo do tego ten temat służy, lampy faktycznie trochę szpecą, ale ile ludzi tyle gustów. Co do twojego pytania na początku: nie KW tylko KM, seryjnie masz 150KM, gdybyś miał 196KW to w przeliczeniu na KM jest ich około 265 jeżeli chcesz sprawdzić czy masz softa to możesz Vagiem zrobić logi dynamiczne, bodajże na kanale 003 sprawdź jaką wartość pokazuje przepływomierz i wrzuć na forum, sprawdzimy co tam u ciebie siedzi.- Chiptuning A4 B6 1.8T 190KM
Poziek miał zrobiony na 298KM bez kucizny i na seryjnej głowicy, ale koszt zrobienia 1.8t na granice 300KM to wydatek ponad 10K PLN- Chiptuning A4 B6 1.8T 190KM
masz BFB nie BEX, turbo możesz załadować od BEX-a K03S + wtryski 320cc, tak jak Dev pisze na tym zrobisz max 220KM, powyżej tego koszta modyfikacji wzrastają okrutnie- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ja też dzisiaj wpadne, przecież mam aż 1500m do Ola- Czy na prawdę kupiliście "nie wymagające wkladu"?
w 2008 kupiłem od handlarza Passata B5FL 2.0i z 2004r na full wypasie, najechane miał 110K, w tej chwili ma 168K, przez ten okres nic się nie popsuło, a auto jeździ jakby dopiero co wyjechało z salonu.- Malowanie dolotu fmica z kwasiaka?? TAK czy NIE
Kup taką: PASTA POLERSKA 1kg PP 20 (2574880350) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. wystarczy porządny filc i wiertarka- Malowanie dolotu fmica z kwasiaka?? TAK czy NIE
nie róbcie śmietników z tematów na całym forum!! co do dolotu to zależy czy chcesz aby był widoczny czy nie, jeżeli nie to pomaluj na czarno, wypolerowany na lustro wygląda- Montaż LED zamiast postojówek
Ja mam te: Żarówka LED T10-WG-9LED-Flat Biała i latam na nich ponad rok bez żadnego problemu- prośba o zidentyfikowanie użytkownika "ArniKRAKÓW" !!!!
tutaj temat o tym samym gościu: Uszkodzenie płyty głównej lub karty graficznej - Karty graficzne - benchmark.pl też poszedł wałek z jego strony- Groupon korzysta ktoś ?
Jest OK, ja korzystałem z Grouponu i z Cityteam, kupony na zakup różnych przedmiotów czy wycieczki są praktycznie bez ryzyka, natomiast na usługi trzeba uważać bo właściciele przyjmujący klientów z kuponami traktują ich jak 3 kategorię.- [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
BOSCH F5DPOR będą lepsze ale NGK PFR6Q też spokojnie dają radę - Jak prawidłowo zamontować zawór DV w 1.8T AEB ?