Treść opublikowana przez Herdas
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Gdzie?;>
-
[Lublin i okolice] Gdzie warto udać się na piaskowanie/szkiełkowanie oraz malowanie felg?
Polecam ryki dwa razy zadowolony z roboty i nie tylko ja. Slyszalem tez w niemcsch dobrze prostuje felgi a malowaniem nie wiem jak u niego
-
Zmiana z BKE b7 na AWX
Miałem BKE, kupiłem słupek z AWX, swój osprzęt z BKE wsadziłem na blok AWX. Nie obyło się bez przeróbek. Pompki zostały, turbo ze 116 zmieniłem na 130 od AWX. Soft jeszcze nie robilem, mimo tu auto ładnie się zbiera. Różnice miałem w misce olejowej i świece inne plus jakies uszczelki itp
-
Zmiana z BKE b7 na AWX
u mnie podczac roboty wyszlo pare rzeczy o ktorych mi mechanicy powiedzieli to inna miska lapa na filtr oleju i cos z orurowaniem oraz inne drobnostki jakies uzczelki itp
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Mam dwie continental na zbycie r16 co do stanu to nie wiem bo nie zaglądałem.
-
zrobienie logów
Sory podpielo twoja odpowiedz bo smatgownie pisane. Ja potrzebuje 7pin odczutac
-
zrobienie logów
mam kompa logi mozemy zrobic pisz pw jak bedziesz zainteresowany
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
kolega robil w DIESELTECHNIKA dwa lata jezdzi i narazie bez problemu. koszt ~400zł
-
zrobienie logów
co chcesz sprawdzic?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Prawie jak B7, duzy grill robi robote
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Koledzy jestem z Lublina obecnie auto jest w krakowie u mechanika zmieniam turbo na AWX w moim BKE chciałbym zmienic program aby w pełni wykorzystac potencjał turbiny czy ktoś z krakowa zajmuje sie robieniem map?
-
Zmiana z BKE b7 na AWX
W BKE egr sterowany jest elektrycznie a w awx? Czy stary egr ktory jest w bke wejdzis do awx
-
Zmiana z BKE b7 na AWX
Dpf nie mam. turbo mam tez od awx. Peogram trzeba robic? Wrtyski z bke wejda bez problemu? Osprzęt moge przełożyć z bke i będzie jeździł?
-
Zmiana z BKE b7 na AWX
Dpf nie mam. turbo mam tez od awx. Peogram trzeba robic?
-
Zmiana z BKE b7 na AWX
Koledzy czy jest możliwość zmiany sionika z bke na awx wszystko w nadwozie B7. Czy wszystko podejdzie? Co ewentualnie trzeba przerabiac. Sprawa dosc pilna
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Czasami na spota wpada Wojtek (Herdas) ze swoim komputerkiem i kabelkiem, gadaj z nim Ps. Co tu taka cisza ? Ja dziś kisnę w robocie ale jutro na spociku powinienem być Czasami na spota wpada Wojtek (Herdas) ze swoim komputerkiem i kabelkiem, gadaj z nim Ps. Co tu taka cisza ? Ja dziś kisnę w robocie ale jutro na spociku powinienem być Ponownie mnie reklamujesz;) wątpię abym jutro był w lbn a tym samym na spocie.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Dokładnie to byl spontan akurat przed daleka droga:)
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
I ja sie pojawię
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
O tych felgach mówisz? tak jeszcze w czerni bo mallo takich biore w ciemno
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
troche was było ja wczoraj jako widz na arenie dzisiaj swoje kopałem. B8 - felgi rotor kosmos:)))
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
skad brałeś bo tez widziałem oferte i miałem brac;)
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
musi byc stary bo z nim mozna jeszcze cos ugrac. wezmie 10 na piwko i bedzie sie cieszył
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
do konala ja kupilem za 10zł u niego
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
jak idzie zbieranie grawow pod tempo?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
masz piny w moduł komfortu?Ja podpiolem pod czerwone lampki ostrzegawcze w drzwiachWysłane za pomocą Commodore 64 aha myslalem ze calosc dokladales.