Treść opublikowana przez Herdas
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Szukam osoby z kablem by zrobić kodowanie kiery multi Lublin i okolice. A4b7can
-
NR. wiązki/ kostki pod multi
sprawdziłem i mam wiązkę numer 4E0 971 589 B i tam nie mam takiej czerniej kostki by podłączyć guziki z multi..
-
NR. wiązki/ kostki pod multi
Jestem w trakcie zmiany zwykłej 4-ramiennej kiery bez multi na 4-ramienną z multi. potrzebuję nr czegoś takiego - http://imageshack.com/a/img540/9996/qeKPJ6.jpg Pozdrawiam
-
Czyszczenie Klimatyzacji Lublin- Szukam
Koledzy muszę wyczyścić, umyć układ klimatyzacji z drobinek metalu, Szukam kogoś z forum lub kogoś kto może to zrobić za rozsądną cenę Proszę o informacje. Przepraszam jeśli nie ten dział, gdy tak jest proszę admina o przeniesienie w odpowiedni
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Tylko manetka Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
-
Rdza? w układzie chłodzenia
A woda dem i ocet? A potem zalac g12? Cos pomoze? Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
-
Rdza? w układzie chłodzenia
Woda nie zostawi kamienia?. Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
-
Rdza? w układzie chłodzenia
Koledzy. wymieniłem termostat w aucie i jest rudy przypuszczam że to rdza. w zbiorniczku plyn tez ma taki kolor rdzawy. płyn G12 wymieniony 11tkm temu Czym wyczyścić układ, jaki specyfik? Czy istnieją jakieś inne sposoby?
-
proszę o analize 1,9 TDI BKE
skąd wezme seryjny program? ewentualnie jaki koszt? N75- sprawdzić czyli podmienić z innego? termostat- czemu mam go zmienić? jaki ma wpływ? aktualnie 90stopni to max co mi auto zlapie i puszcza.
-
proszę o analize 1,9 TDI BKE
Grupy: 004,018,023 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 011,003,008 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 001,010,013 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM + wykres z hamowni http://imageshack.com/a/img834/6637/n2h3.jpg koledzy proszę o analzie A4 1,9 TDI BKE 2005r. turbinka przeładowuje? co jest nie tak? co poprawić i w jaki sposób proszę o pomoc.
-
Jaka dawka paliwa?
Koledzy jaka powinna być dawka paliwa w 1,9 116km BKE 2005r jaka byla w serii lub jaka jest zalecana?
-
Kierownica Multifunkcja i Radio BECKER INDIANAPOLIS PRO
Cześć koledzy pisałem juz w dziale Car-Audio ale może tutaj szybciej temat ruszy. Chcę podłączyć Radio Becker Indianapolis Pro które posiadam u siebie w aucie z kierownica multifunkcyjną. istnieje możliwość podłączania sterowania radia z kierownicy? jeśli tak to jaki sposób. Proszę o pomoc.
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
Apropo licznika mam czarno-czerwony fis chcialbym by pokazywal mi na postoku spalanie w L/H jak to jest w seatach i skodach. Ktos robil cos takiego? Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Nie posiadam dpf-a Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
-
[BKE B7] Problem po wymianie rozrządu
jak to sie robi? komputer pokaże to? Silnik>>Bloki Pomiarowe>>Grupa004 ? i 4 pole odczytac? czy jest jakis inny sposob?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Nie jaki polecisz do BKE 1,9 z 2005r na zegarze pokazuje 210tkm przejechane. Motul specyfic VW 507?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
czy "MOBIL SUPER 3000 XE 5W-30 HC SYNTHESE" jest dobrym olejem do B7 1,9 116km BKE
-
Ramiona i Pióra wycieraczek
Mam takie mocowanie jak w tym przypadku. auto kupiłem juz z nimi. jednak muszę zmienic pióra i koszt to 130zl na przód wiec nie wiem czy zmiana na taki typ mocowania sie oplaca
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Czy jest mozliwosc aby przy otwieraniu auta wlaczaly halogeny modul koncowka BP. Brak.czujnika zmierzchu. elektryka koncowka L Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Chciałbym podziękować za opisanie wszystkiego jak montować tempomat. Operacja udana po dwugodzinnej walce z G85 udało mi się wszystko zrobić wszystko działa:)
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Chciałbym podziękować za opisanie wszystkiego jak montować tempomat. Operacja udana po dwugodzinnej walce z G85 udało mi się wszystko zrobić wszystko działa:)
-
AIRBAG- Czujnik napinacza pasa kierowcy. Gdzie szukac i jak wygląda
Podczas calej zabawy demontazu tapiceki i odlaczania.cxujnika.musze odlaczyc akumulator by nie napelnilo mi poduszek? Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
To nawet niezle jak na fabrykanta. Dzieki za.info Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
-
AIRBAG- Czujnik napinacza pasa kierowcy. Gdzie szukac i jak wygląda
czyli ta niebieska kostka. czym może być spowodowany ten blad? łapie wilgoć co moge zrobic by wszystko było okej(brak błedu)
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
Czy ktoś robił cos na BKE 116km w b7. Chce zrobic moda. Na ile mogę wyciągnąć przy fabrycznym osprzecie