Treść opublikowana przez Herdas
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
masz piny w moduł komfortu?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
J do Krakowa może spotkamy sie na trasie;)
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Gdybyś mial graty na tempo to pisz to ogarniemy to w godzinę
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Mam taki sprzęt odezwij sie to jutro (wtorek) ogarniemy
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
mam
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
sprawdz modul jaki masz F oraz S nie obsluguje tempo wiec wymiana na inny. jesli chdozi o manteki to wkrecasz w moduł i kodowanie pierwsze do tego ze masz zainstalowana manetke tempomatu drugie aby aktoywowac manetke. potrzebujesz jeszcze dolnej obudowy kierownicy z otworem na tempomat chyba ze swoja dotniesz. robilem u siebie w B7 mam potrzebne narzedzia wiec mozemy sie tym zajac gdybys potrzebowal pomocy
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
u madaje nazywaja to plastilak czy cos takiego 36 chyba za spray czarny biel maja na pewno co do innych kolorow nie wiem
-
Montaż układu spryskiwaczy reflektorów
wpinam zasilanie do pinu 10 masa w slupek lub w pin dwa i nic czy z kodowaniem cyz bez . światła włączone płyn full i nic Do Pinu 10 ?? Ja wpiełem się do PINU 2 w kostce 10 Pinowej tak jak pisał założyciel tego posta. Dostajemy sie do [/size]MCE i wtykę 10 PIN-owa PIN 2 zasilanie a masę gdzie nam pasuje [/size] . [/size] Pomylilam sie pin 2 w 10pinowa kostke . Wrocic z kodowaniem na 114? I zobaczyc czy odpala?
-
Montaż układu spryskiwaczy reflektorów
wpinam zasilanie do pinu 10 masa w slupek lub w pin dwa i nic czy z kodowaniem cyz bez . światła włączone płyn full i nic
-
śluby zawieszenia tył
Witam kolegów mam prośbę czy ktoś wie jakie śruby idą do regulacji zawieszenia na tylna oś ponieważ całe mam w rdzy i chciałbym zakupić nowe aby przy ustawieniu zbieżności były one przygotowane. proszę o jakies informacje będę wdzieczny
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Nie kolego czy te tablice LU2080V to srebrne a3? wydaje mi sie ze pod moim blokiem stoi! może jesteśmy sąsiadami? Lu2080v jest "grafitowe" a4
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
ja bede za jakies 30 min tylko odszukam grila:)
-
Montaż układu spryskiwaczy reflektorów
Ja w B7 jak zakodowałem to nie działało, wróciłem do kodowania poprzedniego i bangla, czyli wyszło, ze nie trzeba kodowac w mojej B7. . Czyli wrocic na 115 i powinno smigac?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Speca nie znam ale moge Cię naprowadzić na możliwą usterkę .... jeżeli słyszysz basowy podzwięk wydobywający się z filtra powietrza to trzeba zajrzeć do wałka rozrządu... możliwe że przytarty już jest , ewentualnie wypadła zaślepka (brok) z magistrali olejowej głowicy efektem czego jest spadek ciśnienia oleu na wałku rozrzadu i hydropopyhaczach. bedziesz w niedziele na spocie? to posluchasz? jesli chodzi o filt powietrza to sluchac cos bo nasluchiwalem. uszczelke wymienialem pod pokrywą po podciekao z niego przy okazji powiedziałem by zobaczyc na broki wlasnie i powiedzieli mi ze byly pozaginane pewnie by nie wypadly chyba ze tak powiedzieli by wrocic z tym.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Koledzy macie jakiegos diesel speca bo silnik zaczął mi glosniej pracowacować tak jakby lewe powietrze czy cos tego rodzaju basowy dzwiek bym nazwał, macie kogoś zaufanego co ogarnia temat
-
Montaż układu spryskiwaczy reflektorów
jak rozwiazac niedziałające spryski w b7 kodowanie zmieniałem na 147 wpiałem się w zasilanie a spryski nie ruszają. ktoś cos?
-
szukam kogoś z vcds
Co dokladnie chcesz zrobic w lampach?
-
Montaż elektrycznych podnośników tylnych szyb w Audi A4 B6/B7
Przeczytaj pierwszy post tam masz opisane nr odcinkami
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Grill jakis mam musze odnalesc xMarcin95x wezmie brykiet można jutro złożyć sie po 5zl na kiełbase chlep czy inne akcesoria;) Lucjan napisalem w innym dziale odpisalem. Jutro jak bedziesz mozemy pokombinować
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Tylko po prsytrzykaniu kluczyka. Zmiana kodowania zalatwi sprawe. Jesli chcesz aby zamknęły sie bez trzymania guzika to zewnętrzny moduł musisz wsadzic.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Wrzucę do auta kabel
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Jutro to grilla mozna grilla odpalic na spocie:)
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
z xMarcin95x mala kosmetyka auta
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Mówiliście Pawłowi, aby auto przegonić to się chłopak wziął do roboty , aż w gazecie piszą , w końcu diesel musi dymić He Nie no moje tak nie kopci, przynajmniej tak mi się wydaje Ktoś podmieni sie na chwilę n75 na spocie ? mam na stanie jedno stare od siebie sprawne
-
Montaż układu spryskiwaczy reflektorów
Jakie konektory pimy zakonczenia sa w tej kostce MCE 10pin? Od razu czy do modulu komfortu tez sa takie same? Ktos poda numery? Problem widzialem ze się juz przewijał ale mimo to u mnie spryski nie działają. Podłączyłem się pod zasilanie biało czerwony kabel (pin 2) masa w słupek A poszła. Mialem w adaptacji kanał 13 wartość 114 standard powinien być 115 jak widziałem. Wpisałem wiec 147 (115+32) spryski nie ruszają. Pompka działa podpialem pod sprys szyb i śmiga jak wokalem się w zielono-czarny pin10 w mce i spryski od razu działają. Moduł koncowka L co zrobic by działało. Zapalone światła oczywiście i przytrzymywalem dłużej manetke. Proszę o pomoc tutaj lub pw.