Treść opublikowana przez Herdas
-
kąt synchronizacji
Kat zmień bliżej 0, co do przeplywki wartosc przeplywki patrzyles na jałowym?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
MICROELEKTRONICS SERVICE Adres: ul. Ułanów 7 lokal 6 20-554 Lublin Telefon: 509-520-066 On zajmuje sie elektryka konsole tv i inne rzeczy zadzwoń czy jest w stanie przelutowac wyświetlacz
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
170 zl skrzynka DEXTER; ) idealnie mieści sie miexy kołem zapasowy a podłoga bagażnika;) większość kluczy nasadek i grzechotki:) do podstawowych rzeczy starcza; ) g Możesz spróbować do mobilem(Czechowska) zapytac czy zrobią to oni zajmuja sie radiami vw audi itp i serwisem radia wiec moze byc im temat znany. Jak nie to autotronik na busakach. Ale tutaj nie zajmie to dwie godziny tylko caly dzień bez auta. Przy własnym demontażu licznika 2h myślę ze to zajmie
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Taakm. Licznik jwst na dwóch torxach
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
w jakis serwisach gsm moga Ci to przelutować. może lubartowska?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Pisz na priv
-
dziury w filtrze powietrza
Koledzy czy w filtrze powietrza powinne być jakieś dodatkowe dziury? chodzi mi o górna cząść którą zamykamy filtr powietrza. ja mam jakies wywiercone 4 dziury w tej obudowie miedzy filtrem a przeływką ma to jakiś wpływ na polepszenie/pogorszenie osiągów lub charakteru pracy silnika?
- Zawor EGR
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Co do dyszy to ori. Ic i niedzialek biora części z serwisów ( co niektóre) Zawieszenie. Sobcar lub woka ja tam jezdze
-
Montaż foteli podgrzewanych i elektrycznie regulowanych w A4 B6
Będzie po przyuvzeniu vin. I adaptacji kratek nawiewow. Będziesz mialnty błędy w klimatroniku
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
ja moze sie pojawię jeszcze tam nigdy nie byłem
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Do 20 najbardziej wytrwali.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Jutro w tarasach "bohatwrowie" m jak miłość od 14 moze być ciasno na parkingu
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
ja bede na spociuku
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Walentynki powiadasz Kupiłem jej nowe kapcie na lato czyli się zabezpieczasz skoro gumy kupijesz:) PAPA daje przykład
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
panowie cisza jakaś nastała.... ktoś jakies nowe modyfikacje sprawił swojej walentynce (OOOO)
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
udało się.. menetki reagowaly na guziki jak sprawdzilem Vagiem adaptacje musialem zmienic na 31011 jak pamietam i fis zaczął reagować Tempomat rownież reagował na przyciski sprawdzilem czujnik stopu winny caolego zamieszania był czujnik sprzęgła..35zł szybka wymiana i tempomat w pełni funkcjonuje:) powodzenia innym chcącym pobawić się w dołożenie
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
w silniku tlyko czujnik temp. wody. reszta czyste.. wczesniej miał moduł F bez manetki obsługującej FIS Tasma końcówka C. Dołożylem moduł N wraz z manetką FIS i TEMPO. Taśma końcówka C. po kodowaniach jak pisałem w wczesniejszym poscie tempomat nie reaguje w loginie wpisywałęm 11463 Vag zatwierdził i nie rusza co do FIS zrobilem adaptacje i działa tylko przycisk RESET przełaczniki FISa góra dół nie reaguje..... nie pojawia się tez komunikat braku płynu do spryskiwaczy (nie wiem czy ma czujnik nie sprawdziłem) w instrumentalu, steering wheelu .ABS engine ma tylko bład temp wody o którym mówiłem... może być to wina taśmy? obie manetki byłby uszkodzone? u mnie w B7 jak zmieniałem moduł i dokładałem tempomat wszysto zaczeło działać u innego kolegi to samo kodowanie porobione i działało.
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
To.sugestia akropo tempomatu. A co z fis? Czy te ukladyr są powiązane jakoś?
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
Koledzy. U kolegi zmieniałem moduł w B6 aby dołożyć tempomat i odblokować fis. Wcześniej nie mial nawet fis i zwykła manetka. ZMONTOWALEM wszytko i kodowania porobiłem adaptacje jednak fis reaguje tylko na reset- wyłącza wyświetlacz wiecej nic nie reaguje. Tempomat tez nie reaguje mimo aktywacji w engine. Gdzie. Moze tkwic problem? Auto audi a4 b6 asn tarcze 1LT abs zakodowane 09395 oraz 04495 Adaptacja instrumental 19 kanal 31111 jak pamiętam. No i kanal 16 01042. Brak reakcji na przyciski. Jakies sugestie
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
tak ma być a nie jak ledy za 10 zł Zbieram zamówienie na halogeny:)) lepszy efekt
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
jka masz vaga zobacz w blokach pomiarowych i przepływke jakie wartosci grupa 003 grupe 004 synchronizacja zobacz korekcje jakie masz grupa 013 bipy 023. moze być to tez siadający dwumas jesli objaw jest przy ruszaniu. slinik moze skakac trochę bo dostaje wtedy pod d*pie. przede wszystkim LOGI trzeba zrobic . przeplywkę można latwo wyeliminowac wypnij ją i sie pobijaj autem zobacz czy jest dynamicznijeszy czy poszlo cos na lepsze
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Dobra juz wiem Jaka usterka? Przepływomierz? Nie wiem właśnie co jest.Wartości przy potrzebnej 250mgr pokazuje 450 500 a podczas jazdy różnica wynosi około100.Ale ponoc dlatego ze egr mam zaślepiony Czyli ciężko będzie cuś ustalić.10 obecności to ze pół roku w moim przypadku ciężko będzie zwłaszcza ze pracuje za granicą.Narazie nudy więc jest okazja aby wkońcu podjechać na mój pierwszy spocik zajzyj do niego:) nie jest to trudny zabieg 3 sruby odkrecasz imbus warto przeczyscic go. szarpie Ci od samego dołu czy jakis konkretny przedział obr/min?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Dobra juz wiem Jaka usterka? Przepływomierz?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Spryskiwacze założyć lampy zmienić z przetwornicami:) ostatni etap to samopoziom. Wiele osób jezdzi bez.. ale lepiej zrobić all;)