Treść opublikowana przez Herdas
-
AIRBAG- Czujnik napinacza pasa kierowcy. Gdzie szukac i jak wygląda
Koledzy borykam się z problem wyskakującej kontrolki AIRBAG na desce rozdzielczej. Vag pokazuje mi czujnik napinacza pasa kierowcy. gdzie go szukać jak wygląda, ktoś posiada fotki? może ktoś juz mial taki problem i wie jak sie z nim uporać.
-
zmiana zderzaka na B8
Kupilem pod spryski po dovrej cenie. Moze.kiedys bedzie mod na bi-xenon lub zwykly xenon Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
-
światło stopu
Zdejmuje plastiki i pojawia mi sie.wiazka do.swiatla. Swiatla jest na zatrzaskach jakis ktore sie rozpychaja. Wystarczy podwazyc od srotka tylo od strony kabli. Czy trzeba cos z.zewnatrz kolo czerwonego.plastiku Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
-
zmiana zderzaka na B8
Pewnie z 30. Musialem zmienic zderzak przez spotkanie z.wysokim kraweznikiem. A podobaja sie dol zderzaka te lotki. Ale zostalem przy normalnym. Juz zmienione wszystko. Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
-
światło stopu
jak zrobiles? bo mnie czeka. tylko AVANT B7
-
Jakie pompowtryski będą pasowac?
Miałem pisać w tej sprawie też mam BKE.
-
Zmiana tylnej popielniczk tunelu środkowegoi na gniazdo 12V
w bagażniku mam fajne i ładne eleganckie gniazdo. Coś takiego bym zamontował. ktoś może podać numer częsci? myslicie że bedzie to pasowało? nie obejdzie sie penwie bez wycinani, wiązke poprowadzić od zapalniczki? Na tym samym kablu prowadzić wiązke?
-
Zmiana tylnej popielniczk tunelu środkowegoi na gniazdo 12V
W aucie na pewno nie będzie palone. a dodatkowe gniazdo np pod cb czy tez ladowarke telefonu by sie przydało. dlatego tez chce zmienic no i ulamany jest zawias
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Znalazłeś już Kogoś z kabelkiem? Jeśli nie to mogę pomoc, mam vcds-a, ale koło środy lub czwartku miałbym czas dopiero. Jakby co to pisz. Nnie potrzebuje już odczytałem błędy jeśli znasz sie na tym i mógłbyś pomoc w rozwiązaniu to zapraszam do mojego watku http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/blad-01d6-04c1-0533-0534-0538-prosze-pomoc-321719/
-
Zmiana tylnej popielniczk tunelu środkowegoi na gniazdo 12V
Witam, jak w temacie chciałbym zmienic z tyłu popielniczke na gniazdo 12V czy jest jakaś część która można ładnie tam wsadzić zamiast popielniczki by ładnie pasowała? domyślam się że trzeba dołożyć tez wiązkę kabli. Jeśli są taka możliwość zmianay to proszę o podanie numerów części gdyby miał ktoś taki dostęp.
-
[ALL B6] Ukręcony gwint śrubek w oświetleniu tablicy rejestracyjnej
Jaki rozmiar i rodzaj wiertła?
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
jest ale jakims zewnetrznym modułem:wink: dziękuję za informacje. Sprawnego auta
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Czy jest możliwość zakodowania lub w inny sposób zrobić aby po naciśnięciu przyciusku zamykania na pilocie i otwartych szybach domykało je automatycznie do końca bez koniecznosci trzymania guzika jak to mam teraz? Moduł 8E0 959 433 BP
-
domykanie szyb z pilota
Podepnę się i zapytam czy można zakodować tak by po naciśnięciu na pilocie zamkniecie auta, automatycznie zamykaly sie szyby? w tym momencie muszę przytrzymywać. chodzi o Audi A4 B7
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Poszukuję osoby która posiada kabel do Audi A4 B7 2005 1,9tdi by podłączyć się do każdej grupy Vaga, mam taki zwykły ale nie mogę wejść do Airbaga i innych grup. Dobrze by było gdyby ktoś był w tym temacie obeznany by sprawdzić auto jak się sprawuje.
-
szukam schematu dołożenia sprysków reflektorów
Witam, może gdzieś był artykuł o tym. Kupiłem zderzak z miejscem na spryskiwacze reflektorów. chciałbym je dołożyć. jakie czesci bede mi potrzebne? oraz sschemat instalacji. proszę o info. lub jakis link. Proszę o pomoc. pozdrawiam
-
Brak przyspieszenia na 2-biegu
świece wymieniane były wraz z turbina i rozrządem. wczoraj zobaczyłem że metalowa obejma nie była zaciśnięta na obudowie przepływomierza dokręciłem ją i niby lepiej auto jeździ ale nadal jest ten objaw zamulenia od czasu do czasu. Może to być kwestia zapłonu? wkładu przepływomierza? lub dawki paliwa?
-
Brak przyspieszenia na 2-biegu
Piotrsob1 apropo zapachu i dostawaniu sie chlodziwa do komory spalania oznacza że może być slaba uszczelka pod głowica? Świece wymienione wraz z wymiana rozrzadu i turbina Swiece boscha. ile razy? najczesciej rano lub jak postoi wiecej niz 4h a auto bylo rozgrzane
-
Brak przyspieszenia na 2-biegu
17055- cylinder 1 glow plug crcuit (q10) Electrtical Fault P0640-000 czasem mi pokazuje na vagu . jak dobrze spisalem
-
Brak przyspieszenia na 2-biegu
Witam koledzy, krótki zarys sytuacji. Po uruchomieniu silnika i po odczekaniu chwili by wszystkie płyny/oleje poszły w obieg ruszam, wpinam drugi bieg dodaje gaz i auto nie przyspiesza mozolnie sie toczy(odczucie gdyby go zalewało lub tego typu), wpinam 3-bieg i nagle budzi się bestia. wszystko idzie jak należy. Z ciekawości zatrzymałem auto i ponownie ruszyłem, drugi bieg a tu auto idzie juz jak należy. więc co jest grane? Dodam, że turbina po regeneracji przejechane na niej +/- 4tys km, EGR wyczyszczony wraz z rurkami do niego. Przebieg: 207tys Czym może być to spowodowane? przepływomierz? inna informacja może mało znacząca przez to ze jest taka pogoda apropo białego dość obfitego dymu po odpalenie(domyślam się że jest to wilgoć) ale nawet na światłach czasem widzę biały dym w tylnej szybie (raz jest raz go nie ma) przy tym ma taki słodkawy? zapach. Olej w normie nie ubywa, płyn chodnicy tak samo. udzielę wiecej informacji jeśli bedzie potrzeba. proszę o pomoc i przepraszam za niejasności ale nie wiem jak to dokladnie opisać starałem sie jak mogłem.
-
zmiana zderzaka na B8
Dzięki koledzy. Nie wiedziałem czy będzie pasował bo muszę zmienić po małym spotkaniu z krawężnikiem. Dzięki za informacje jeszcze raz
-
zmiana zderzaka na B8
a niby sie niczym nie różnią;d a tu jednak...
-
zmiana zderzaka na B8
Posiadam taki zderzak AUDI A4 04-08 ZDERZAK PRZEDNI ORYG. POZNAŃ (3882255827) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. a chciałbym ZDERZAK PRZEDNI PRZOD AUDI A4 8K0 (3908518538) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. czy będzie sie coś różniło? chodzi o szerokość, mocowania i inne tego typu sprawy. Czy można poprostu montować bez większego kombinowania przy tym zderzaku?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam kolegów i koleżanki przemieszczających się autami ze znaczkiem OOOO