Treść opublikowana przez Sylwek A 4
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Taki spontan z Bartoszem.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać panowie.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać. i teraz już wszystko wiem dzięki: )
-
Spoty Słupecko - Konińskie
No przewody są ok nic nie zagiete klima działa ale ciepła nic masakra tylko te klapki i jak prawidłowo są sterowane?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Tak nagrzewnica ori.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Tak wentylator normalnie chodzi odpowietrzony prawidłowo no zdziwiony byłem ale do konina na temp. Ma normę a nic tylko przy 100 km/h jest lekki podmuch ciepła i nic poza tym auto normalnie się dogrzewa nagrzewnica ciepła (rury dochodzące obie ciepłe do nagrzewnicy) tylko klapki zostały?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Rafał nagrzewnica jest nowa w auto włożono z 2tyś i nic nowy termostat nowy filtr klimy całą klime odgrzybiono sprawdzono i chyba tylko klapki zostały lub rezystor nie wiem na co się pokierować co sprawdzić a pewnie konsolę muszę zdemontować? :faceplam: Ps. Raczej sam będę to robił więc uwagi mile widziane
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Panowie pacjent a4 b 5 1.8 20v climatronik auto nie grzeje wymieniona pompa wody płyn klima nabita a auto nie grzeje nawiewu chodzą rurki od nagrzewnicy są obie ciepłe no auto mechanicznie na nic nie cierpi elektryka pod komputerem nie pokazuje błędu a nie grzeje co jest grane?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Siema panowie może zrobimy przed świętami spotkanie opłatkowe.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
O to racja mi osłona też uratowała miskę
-
Spoty Słupecko - Konińskie
To co jak on to zrobił.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Ja osłonę pod silnikiem mam tylko na skrzynie muszę kupić i w ori jest taka blaszka do belki i moja wybrała wolność i teraz się zastanawiam czy kupować i założyć czy dac se luz moje auto stoi pod chmurami więc może lepiej założyć?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać panowie. Seat altea ładny wozik. michał osłoną na skrzynie tam jest taka blaszka miałeś ją czy kupowales?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Darku nie dla mnie miało by to być tylko dla kuzyna do Sorento 3.0 pb v6 i ma zamiar nabyć coś takiego tylko k n a ten koszt około 180zł a a tej firmy co ty masz pepercros (jakoś tak) jest tańszy około 130zł po rabacie w intercars różnica taka że jeden ma siatkę a drugi gabke, jakie są różnice na co zwrócić uwagę? Przy zakupie takich wkładek? Ja mam u siebie heble ok choć nie ukrywam wyhamowanie z większej prędkości jest dość długie ale z moim 1.6 szaleństw nie ma.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Panowie a co myślicie o wkładkach do filtra powietrza? Ją miałem jechać na spot ale kierowcy nie znalazłem: ( a dziś poprawiam imieniny teściowej.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
No to dobrze. Powitać. No rafał pełny polift zrobisz coś tak mi się wydaje. ją w czoraj moją lampke od tablicy robiłem tyle rdzy w lampce się nie spodziewalem. I do pracy rodacy.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
No właśnie nie wiem nawet jak to się stało.? Arku jak tam nasza sprawa?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać. Coś auto mojej żony jest pechowe wczoraj żony kuzynka cofając zdążyła w drzwi tył z dość sporym impetem i drzwi otwierają się ale wgniecenie jest dość spore i no raczej do wymiany. i znów wydatki. :faceplam: Coś mi talk się zawiesił. Sory.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Żebyś ty mi wcześniej powiedział to bym żadnemu partaczowi nie dał bym go a teraz tyłek blady sprawdzamstan oleju i dolewam pytałem się już o części w sklepie więc po świętach niestety zabiorą się za robotę teraz po prostu zaczyna się nawał pracy i brak czasu. Sylwek bys przyjechał do starego sasiada to za flaszke bym ci wymienił i dynamometryka mam yato i nie narzekam <br/>
-
Spoty Słupecko - Konińskie
No ale teraz pytanie są dwa rodzaje że jeden typ ma wskaźnik i ten chyba nazywa się wychylny i ten drugi cena tak coś myślałem że koło 150 zł ale myślę o takim mniejszy klucz kupić taki do mniejszych ale precyzyjnych prac. Otóż ostatnio oddałem żony auto na wymianę uszczelki pod klawiaturę zaworów daewoo nexia. 1,5 16v gość skasował za sama robociznę 130zł minęły dwa miesiące i auto ma cały silnik ulany. :faceplam: byłem u gościa a ten wyprosił mnie z podwórka normalnie glupek więc myślę sam takie rzeczy robić.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Szukam klucz dynamometryczny dla siebie coś polecacie?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
No Darek widziałem twoje auto i zimowy setup te cele masz polerowane? Świeciły się ładnie. Ogólnie ładne gwiazdy.