Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

komar865

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez komar865

  1. bry! po wczorajszym jeszcze dochodze do siebie a dzis powtorka
  2. aaa to widze mam taxi na powrot :gwizdanie: heheh a jutro tez powinienem do was dolaczyc ale chyba juz bez %%%
  3. a to gdzies sie bujac bedziecie audiolami? czy wpadacie na miasto na balet? i co z krzychem?
  4. qwa nie wiem ale na bank wam napisze smsa bo wiesz zaczynamy na chacie a potem gdzies ruszamy!
  5. piatek!!!!!!!!!!!
  6. SPOT Niedziela, 3 październik 2010, godz. 18.00, Toruń - Piotr i Paweł na ul. Broniewskiego 1. damian_qbass 2. Reniu 3. Bebeto na 99,9% 4. krzychu-trn 5. Rafi 6. Komar 7.... damian dla ciebie spot jest na 17:30 zebys do 18 sie wyrobil
  7. 3 po 3 ale moze nie starczyc wiec trzeba miec i swoj zapas
  8. no wiesz odrazu wiecej czasu na wszystko bo tak to mam urwanie hu...
  9. oj juz nie moge sie doczekac weekendu :gwizdanie:
  10. zamki zameczki torebki torebeczki do wyboru do koloru :evil:
  11. nie ma takich glupich ja tam sie nie pcham do zeniaczki!
  12. chyba w lochach!
  13. cos wiecej o tym malborku? kto jedzie? jakies niewiasty?
  14. do TP Arta zapraszam... będzie stolik zarezerwowany. mowisz i masz bede w sobote na bank!!!!
  15. a moze w sobote jakis balet albo piweczko chociaz?
  16. kurde ziomal robi popijawe w piatek i nie znajde czasu ale w miescie powinienem byc potem (jak damy rade) wiec sie odezwe na bank!
  17. i jak sie przylaczam do zyczen!
  18. co tu taka cisza? jak nigdy!
  19. nie slyszales? ostatnio tak balowalismy ze jeden klub zmienia nazwe na A4 Club
  20. kurde pany znajomy robi urodzinki wiec ciezko bedzie mi sie zjawic ale moj nr macie jak cos bedziecie szli to dajcie znaka to wam powiem gdzie jestem ale w sobote chetnie bym sie przeszedl z chlopami z A4 Club
  21. Dobry! komentow juz nie wstawiam panie prezesie!
  22. ja zawijam! jutro raczej aktywny nie bede bo mam szkolenia jakies na miescie! 3m cie sie!
  23. chlopier jak ja odpier... casting to bedzie mozna na dwie edycje mam talent rozdzielic
  24. eee jaki priv? i ja nic nie bede wiedzial no chyba ze do mnie kopia idzie! a majki to tak jak ja bardzo porzadny chlopak ktory ceni sobie uczycia i wzajemna fascynacje!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.