Treść opublikowana przez komar865
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
bry! po wczorajszym jeszcze dochodze do siebie a dzis powtorka
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
aaa to widze mam taxi na powrot :gwizdanie: heheh a jutro tez powinienem do was dolaczyc ale chyba juz bez %%%
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
a to gdzies sie bujac bedziecie audiolami? czy wpadacie na miasto na balet? i co z krzychem?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
qwa nie wiem ale na bank wam napisze smsa bo wiesz zaczynamy na chacie a potem gdzies ruszamy!
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
piatek!!!!!!!!!!!
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
SPOT Niedziela, 3 październik 2010, godz. 18.00, Toruń - Piotr i Paweł na ul. Broniewskiego 1. damian_qbass 2. Reniu 3. Bebeto na 99,9% 4. krzychu-trn 5. Rafi 6. Komar 7.... damian dla ciebie spot jest na 17:30 zebys do 18 sie wyrobil
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
3 po 3 ale moze nie starczyc wiec trzeba miec i swoj zapas
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no wiesz odrazu wiecej czasu na wszystko bo tak to mam urwanie hu...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
oj juz nie moge sie doczekac weekendu :gwizdanie:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
zamki zameczki torebki torebeczki do wyboru do koloru :evil:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
nie ma takich glupich ja tam sie nie pcham do zeniaczki!
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
chyba w lochach!
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
cos wiecej o tym malborku? kto jedzie? jakies niewiasty?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
do TP Arta zapraszam... będzie stolik zarezerwowany. mowisz i masz bede w sobote na bank!!!!
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
a moze w sobote jakis balet albo piweczko chociaz?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
kurde ziomal robi popijawe w piatek i nie znajde czasu ale w miescie powinienem byc potem (jak damy rade) wiec sie odezwe na bank!
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
i jak sie przylaczam do zyczen!
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
co tu taka cisza? jak nigdy!
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
nie slyszales? ostatnio tak balowalismy ze jeden klub zmienia nazwe na A4 Club
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
kurde pany znajomy robi urodzinki wiec ciezko bedzie mi sie zjawic ale moj nr macie jak cos bedziecie szli to dajcie znaka to wam powiem gdzie jestem ale w sobote chetnie bym sie przeszedl z chlopami z A4 Club
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Dobry! komentow juz nie wstawiam panie prezesie!- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja zawijam! jutro raczej aktywny nie bede bo mam szkolenia jakies na miescie! 3m cie sie!- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
chlopier jak ja odpier... casting to bedzie mozna na dwie edycje mam talent rozdzielic- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
eee jaki priv? i ja nic nie bede wiedzial no chyba ze do mnie kopia idzie! a majki to tak jak ja bardzo porzadny chlopak ktory ceni sobie uczycia i wzajemna fascynacje! - Meetingi Kujawsko-Pomorskie