Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Wlew paliwa


fryzjerek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie czy ktos wie jak w b8 zamknąc wlew paliwa:) wiem pytanie banalne ale......

za cholere nie wiem jak sie to zamyka tym bardIej otwiera. Na dzwiach nie mam zadnego przyciusku tak jak w a3 mialem do otwierania a zamykalo sie manualnie dociskajac klapke do karoseri. jedyny sposob na zamkniecie jest taki zeby przytrzymac klapke i na kluczyku zamknac dzwi wtedy sie zamyka ale kurde jak chce wejsc do auta i nnacisne otwieranie dzwi to wlew sie tez otwiera:) gdzie tkwi blad??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ale kurde jak chce wejsc do auta i nnacisne otwieranie dzwi to wlew sie tez otwiera

Co rozumiesz przez "otwiera się"? Klapka zasłaniająca wlew paliwa sama się odchyla na bok odsłaniając korek?

Czy może tylko to, że klapka po naciśnięciu przycisku otwierania na pilocie nie jest zaryglowana i można ją uchylić naciskając ręką?

Jeśli to drugie, to wszystko jest w porządku - tak ma być.

--

Pozdrawiam.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety to pierwsze czyli ze jak nacisne przycisk z pilota otwieranie dzwi otwiera sie rowniez klapka zasłaniajaca wlew. tam jest takis ilniczek bo juz to rozebralem ale nie wiem czy on jest spiep.... czy cco. plissss pomocy

a zamknac po przez docisniecie sie nie da odbija z powrotem klapke tak jak by sie nie chcialo zaczepic czy cus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klapka od wlewu paliwa działa u mnie tak jakby na wciśniecie jej i zaskakuje , tak samo jest z jej otwarciem :gwizdanie: Moze u Ciebie jak zamykałes zaskoczyło i jest tak jakby zamknięte :cool1: i dlatego nie mozesz jej domknac poprzez kliknięcie

Jaki tam silniczek widzisz :mysli: jedynie chyba blokada od centralnego która uniemożliwia osobą trzecim jego otwarcie :gwizdanie:

ps. Widze że masz samochód z 2009 roku czyli posiadasz jeszcze gwarancje a wiec podjedź do ASO jak nie znajdziesz rozwiazania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klapka od wlewu paliwa działa u mnie tak jakby na wciśniecie jej i zaskakuje , tak samo jest z jej otwarciem :gwizdanie: Moze u Ciebie jak zamykałes zaskoczyło i jest tak jakby zamknięte :cool1: i dlatego nie mozesz jej domknac poprzez kliknięcie

Jaki tam silniczek widzisz :mysli: jedynie chyba blokada od centralnego która uniemożliwia osobą trzecim jego otwarcie :gwizdanie:

ps. Widze że masz samochód z 2009 roku czyli posiadasz jeszcze gwarancje a wiec podjedź do ASO jak nie znajdziesz rozwiazania

Ok na tyle mnie to denerwowalo ze to rozebrałem:) numer części 8k0 862 153c cena (63zl) w środku jest silniczek( do blokady przy zamykaniu auta) całość dziada dokradnie tak jak mówisz po wciśnięciu tego bolca zostaje a jak go docisnę drogi raz to odbija . u mnie sie to zj**.... i nie zaskakuje. wiec zamówiłem nowy:) dzięki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Cię - nie mogę za chiny otworzyć tego linka a niestety przytrafiło mi się. może podeślesz w jakiejś inne formie na pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...