Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ZLOT JAROSŁAWIEC 2010 -WRAŻENIA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kurwwa nawet Siemiana przerysowali na zlocie .... :thumbdown: :thumbdown: a tak poważnie to pewnie gdzie jebłeś po pijaku :)

no pewnie tak... Chociaż przecież ja tam nie byłem pijany :decayed::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

kurwwa nawet Siemiana przerysowali na zlocie .... :thumbdown: :thumbdown: a tak poważnie to pewnie gdzie jebłeś po pijaku :)

no pewnie tak... Chociaż przecież ja tam nie byłem pijany :decayed::polew: :polew: :polew:

czyli Cię przerysowali :thumbdown: :thumbdown: skurczybyki niech my ich dorwiemy :baseball: :baseball:
Opublikowano

kurwwa nawet Siemiana przerysowali na zlocie .... :thumbdown: :thumbdown: a tak poważnie to pewnie gdzie jebłeś po pijaku :)

no pewnie tak... Chociaż przecież ja tam nie byłem pijany :decayed::polew: :polew: :polew:

...no, ba...- jak mogles sie tak nayebac jak dzis dopiero Sobota jest :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

tygrys jaka sobota- piatek :kox: :kox:

Opublikowano

tygrys jaka sobota- piatek :kox: :kox:

Sorki, zapomnialem....- racja! :cool1:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

tygrys jaka sobota- piatek :kox: :kox:

Sorki, zapomnialem....- racja! :cool1:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

.. ja na następny zlot jadę już za niecałe 3 tygodnie do Czaplinka :tongue4:

co do fotoradarów ... to Szczecinek nie jest lepszy ...

ostatnio znajomy tam jechał i mówił że wyzwalacz ustawili na 60km/h .. przy ograniczeniu 50km/h .. pazerność nie zna granic ;)

PS.

aczkolwiek nie znam lepszego sposobu niż wysokie mandaty ;) .. ale powinny rosnąć wykładniczo w stosunku do przekroczonej prędkości

np.

10km 50PLN

20km 150PLN

30km 500PLN

40km 900PLN

50km 1500PLN

60km 2500PLN

Opublikowano
  • Autor

fotoradary,to pikuś :cool1:

cud,że nikt nie został zatrzymany,za jazdę pod wpływem :gwizdanie:

...jestem 100% pewny,że przynajmniej połowa by nie dojechała :naughty:

Opublikowano

fotoradary,to pikuś :cool1:

cud,że nikt nie został zatrzymany,za jazdę pod wpływem :gwizdanie:

...jestem 100% pewny,że przynajmniej połowa by nie dojechała :naughty:

Ja zaczynałem wcześniej ... może nie tak jak Moskal :kox: .. i wcześniej kończyłem .. może byłbym w tej drugiej połowi ;)

Opublikowano

może by tak osobny wątek do "chwalenia się mandatami" zrobić :kox:

każdy napisze ile kosztowal go do wyjazd na i ze zlotu :sarcastic:

Opublikowano

ale to trzeba poczekać na "widokówki" około 20 dni ;( mam nadzieję że mimo wszystko w tym wątku nie będę mógł się wypowiedzieć :tongue4:

Opublikowano

mnie kosztował wyjazd cały bok. :decayed: Tzn PZU to kosztowało... :kox: :gwizdanie:

Opublikowano

mnie kosztował wyjazd cały bok. :decayed: Tzn PZU to kosztowało... :kox: :gwizdanie:

to co Siemian... szkoda całkowita ? :polew:

Opublikowano

mnie kosztował wyjazd cały bok. :decayed: Tzn PZU to kosztowało... :kox: :gwizdanie:

ciesz się że nie musiałeś wracać z kartonowym wyposażeniem :decayed:

Opublikowano

nie no tak źle chyba nie będzie :decayed::naughty: :naughty:

Czekam na wycene. Powinna być dziś popołudniu albo jutro rano. No to akcje PZU pójdą w dół :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2010, 12:40_________________________________________________

mnie kosztował wyjazd cały bok. :decayed: Tzn PZU to kosztowało... :kox: :gwizdanie:

ciesz się że nie musiałeś wracać z kartonowym wyposażeniem :decayed:

fajne było :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

nie no tak źle chyba nie będzie :decayed::naughty: :naughty:

Czekam na wycene. Powinna być dziś popołudniu albo jutro rano. No to akcje PZU pójdą w dół :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2010, 12:40_________________________________________________

mnie kosztował wyjazd cały bok. :decayed: Tzn PZU to kosztowało... :kox: :gwizdanie:

ciesz się że nie musiałeś wracać z kartonowym wyposażeniem :decayed:

fajne było :decayed: :decayed: :decayed:

i znowu zapowiedzą podwyżkę stawek :disgust:

Opublikowano

nie no tak źle chyba nie będzie :decayed::naughty: :naughty:

Czekam na wycene. Powinna być dziś popołudniu albo jutro rano. No to akcje PZU pójdą w dół :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2010, 12:40_________________________________________________

mnie kosztował wyjazd cały bok. :decayed: Tzn PZU to kosztowało... :kox: :gwizdanie:

ciesz się że nie musiałeś wracać z kartonowym wyposażeniem :decayed:

fajne było :decayed: :decayed: :decayed:

i znowu zapowiedzą podwyżkę stawek :disgust:

to wiadomo przez kogo ... :P

Opublikowano
:decayed: :decayed:
Opublikowano

Co jest ?? czemu nikt nie wkleja fotek ze zlotu do Galerii?? :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

klisze się prześwietliły :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.