Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mushu

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. wszyscy tylko inflacja lokata zła , w tym konkretnym przypadku nie mogę zgodzić sie z niektórymi wypowiedziami , chłopak ma wesele , umowa pewnie podpisana wiec cena od talerzyka np 195 zł ustalona i ta cena nie zmieni się bo jest umowa nawet by była inflacja 15 % , to jesli w umowie nie ma zastrzeżone ,iż cena może się zmienić to nasz bohater za rok zapłaci owe 195 zł za talerzyk , więc ja polecam mu ( całkiem za darmo ;D) np ten produkt http://www.bgzoptima.pl/konto_oszczednosciowe/default.aspx jeden z wielu i tu np 6,5 % w sali roku daje (limit do 40 tys- bohater ma 30 30000 x 6,5% = 1950 zł zysku - podatek belki czyli 19% daje nam 1950x19% = 370,50 zł podatku wiec zarobił 1579,50 zł ;Dco uwaga daje nam 8 gości więcej na imprezie ;D pozdrawiam
  2. Wszystko pięknie ładnie , ale już tak nie krytykujcie lokat , wszystko zalezy od ryzyka jakie chcesz ponieść i zarobków, głupoty piszecie ze jako produkt ubezpieczeniowy nie ma podatku belki bo jak na końcu po tych np 10 latach będziesz wyjmował zarobione środki to i tak masz podatek belki od zysków, 2 sprawa zobaczcie na stopy zwrotu np za ostanie 5 lat (bo przecież tłumaczycie ze to długoterminowo) http://www.dobrainwestycja.info/ na kocu są stopy zwrotu i co okazuje sie ze np ostatni fundusz zarobił 12,56 % w ciągu 5 lat czyli ile w rok ?? 2,51 % ( inflacja średnioroczna to ok 3 % ) to naprawdę super produkt gratuluje wyboru pewnie do tego dojdzie jakaś opłata miesięczna ( owu mi sie nie otwiera więc zgaduję) np 9 zł i opłata za wykup , i jakieś opłaty za wpłaty czy za wspomniane ubezpieczenie ( wiem ze to setne procent ale zawsze) krytykuje a sam mam jeden z takich produktów ale tylko na małą kwotę i z racji ze kolega "doradca" mnie namówił a teraz żal przerywać ( bo "kara" za wczesniejsze zerwanie ja bym polecił wam konto jednego banku gdzie jest gwarantowane 5, lub 6 % inwestycja na 5 lub 10 lat, wpłaty tez miesiecznie zawiesić można i zrobić nadpłatę na pół roku , nazwy nie napiszę żeby nie robić krypto reklamy pozdrawiam a wszystkich chcących zabawę w tego typu produkty proszę o poważne przemyślenie sprawy dołączę może link dla potwierdzenia moich tez http://wyborcza.biz/finanse/1,105684,11454788,Polisy_inwestycyjne___bardzo_drogi_sposob_na_oszczedzanie.html ogólnie nie jestem przeciwnikiem ani zwolennikiem tego typu inwestycji, ale trzeba uważać na fakt ,iż nie zawsze to wygląda tak pięknie jak ktoś to wam przedstawia
  3. a w stolicy ??? jakiś na strażackiej czy jakoś tak
  4. siema , wiecie może gdzie w wawie lub okolociach mogę zakupić lewy błotnik przód do b6 ;D jakiś autozłom czy coś ??? ja się słabo orientuje a na allegro nie chce zamawiać bo jak mi przyslą to bedzie gorszy od obecnego byłbym wdzięczny za pomoc
  5. WD 40 też daje radę
  6. taaa jak kiedyś ten AWX pojechał to 10 punktów i 500 zł i mam taki "uraz z dzieciństwa" to będziemy w kontakcie
  7. takiem czuł ze na moskala można liczyć ;p wszystko pasuje , Tylko hmm strach jechać tą esą ;p Polo to spoko ale jak mi na tyle zaufasz ( albo bedziecie tak pijani ) to na 90 % zgadzam się ( nie wiem czy pamiętasz ale jechaliśmy w jedną stronę na letni tak tak to te czarne audi 1.9 co ciągle wyprzedzałeś polówką z 4 na pokładzie jak on to robi )
  8. ja rozumiem ja na letni też leciałem koło 450 ale głupia sytuacja wtedy wyszła i nie chce znowu płakać po nocach :gwizdanie: a wiadomo pasażer to inne życie :>
  9. a że się tak zapytam ;] Będzie ktoś miał miejsce pasażera wolne bo samemu ciągnąć audiole tyle klocków to nie uśmiecha mi się ;/ ale z kimś chętnie pojade ;p z Płońska jestem to mazowieckie mnie interesuje może ktoś z Stolicy albo Grodziska Mazowieckiego :gwizdanie:
  10. czyli weekend 23/24 października wychodzi na optymalny termin , z główną atrakcją przejazd "be 6" Flyera (tylko musimy się złożyć na benzinu ) to jak Panowie pasuje :gwizdanie:
  11. mushu odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    no kolega ma to na golfie MK II tylko żeby oskaro nie zobaczył :gwizdanie: Jakie jest ulubione danie blondynki ? - danie...... <cenzura> pupy
  12. to jak chłopaki szykować się na niedziele a tak przy okazji orientujecie się może czy gdzieś w naszych okolicach zdejmują kod (safe) z radyjka chorus II bo mam takie na oku tylko że niestety ma kod
  13. bez znaczenia , powietrze to w 78 % azot więc szkoda przepłacać za azocik zwykłe nasze polskie powietrze wystarczy
  14. to moze zmiana terminu na 17 chyba więcej osób będzie , a dziś nie zapowiada to się ciekawie
  15. to jak widzimy się w niedzielę ja mogę być

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.