Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFB] Tiptronic-mozliwosc regulacji


oncik67

Rekomendowane odpowiedzi

witam

ponownie jestem mam takie pytanko czy istnieje mozliwosc jakiejś regulacji skrzyni[moze cisnienia] poniewaz dlaczego tak mi sie dzieje

ze podczas ruszania obroty rosna-silnik mocniej głosniej pracuje a odejscia za bardzo nie ma,,,czy by sie układ-sprzegłowy ślizgał,czy

cos podobnego,olej wymieniałem a moze za mało wlali ,kurcze ale specjalista od skrzyn to robił[ok.5L wlał]chyba by sie nie pomylił

dla mnie to jakby poślizg łapało,,co myslicie o takim zjawisku?dzieje sie to tak od 1000-2000obr/min..na wyzszych obrotach jest raczej

ok,sam nie wiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomysl, gdyby moglo to cos zepsuc to skrzynia bylaby tak zaprogramowana zeby nie uzywac funkcji tip w okreslonych warunkach.

jezdzij jak Ci wygodnie i nie sluchaj pseudofachowcow co i tak nie odrozniaja tipa od multi czy DSG a opowiadaja bajki zeby naciagac ludzi potem na koszta...

tylko pamietaj o wymianach oleju! :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.tylko mnie troche pseudo mechaniory wystraszyły ze jak bede czest uzywał Tip a szczególnie w kierownicy zmieniał bieg. to na pewno cos szybko wysiadzie,dlatego

moje obawy,moze faktycznie nie potrzebne?

Zmień tych "mechaniorów", bo bzdury straszne opowiadają. Prędzej oni coś ci zepsują w aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy czyli na koniec...smiało ile fabryka daje zmiana bieg.[nawet przyciskami w kierownicy] czy drazek nie ma znaczenia

i bez obaw o wystapienie wczesniejszej usterki niz jazda tylko na D,,,?

BEZ obaw!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2010, 14:09_________________________________________________.[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2010, 14:10_________________________________________________

witam

ponownie jestem mam takie pytanko czy istnieje mozliwosc jakiejś regulacji skrzyni[moze cisnienia] poniewaz dlaczego tak mi sie dzieje

ze podczas ruszania obroty rosna-silnik mocniej głosniej pracuje a odejscia za bardzo nie ma,,,czy by sie układ-sprzegłowy ślizgał,czy

cos podobnego,olej wymieniałem a moze za mało wlali ,kurcze ale specjalista od skrzyn to robił[ok.5L wlał]chyba by sie nie pomylił

dla mnie to jakby poślizg łapało,,co myslicie o takim zjawisku?dzieje sie to tak od 1000-2000obr/min..na wyzszych obrotach jest raczej

ok,sam nie wiem?czy podpiecie pod Vag cos pokaze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...