Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Kaseta od odtwarzacza kasetowego jako MP3


DeJaVu

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi mi o to ze mam w swoim aucie :audi: zwyczajny seryjny odtwarzacz kasetowy.Jednak lubie słuchać nie tylko radia, a wiem ze istnieje coś takiego jak kaseta do MP3-ki. Jest to kaseta którą wkładamy do radia a końcówke kabelka wychodzącego z kasety podpinamy do MP3-ki.Wtedy radyjko odtwarza MP3-ki.Orientujecie sie jaki jest koszt takiej kasety i gdzie ją kupić? Istnieje coś takiego jak dobra marka tej kasety?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

istnieje coś takiego, sam używam, ale co do szczegółów to Ci nie powiem bo ją dostałem, ale zapytam szwagra co i jak.

a przykładowy produkt wygląda tak http://www.allegro.pl/item229248214_kaseta_adapter_cd_mp3_z_autoreversem_jakosc.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katowice Norauto cena 32 zł, a w Media Markt w Bytomiu po 14 zł.

Jest jeszcze taki patent, że kabel z małym jeckiem wychodzi z nadajnika ukf ale tam musi być źródło zasilania czyli wtyczka do zapalniczki. Wówczas to co gra w MP3 szykasz w radiu na tej częstotliwości . w MediaMarkt to kosztuje 80 złotych (był kolor biały więc nie kupiłem), ale ja kupiłem kasetę. Choć jak jest autorewers to po 0,5 godzinie trzeba obrócić kasete czy tak jakoś napisali w instruklcji Ja tego nie używam ale jakbym sporzedawał to pokażę jakby ktoś robił fochy że kaseciak :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mam kasete i nie musze obracać, co do jakości dżwieku to na kasecie jest ona "zadowalająca" jak gra muza jest ok, jak jest cisza lub jakieś wejście w pisence to słychać szum i specyficzne zakłócenia jak z kasety (dziwne).

Co do FM transmitera to nie wiem, ale pewnie jest to wygodniejsze.

Ja w kasecie wyprowadziłem kabel z tyłu radia do schowka, więc kabli nie widać, ale kaseta tkwi w radyjku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mam ta kasetę i strasznie mi przerywa dźwięk tzn. co chwile obraca mi kaseta tak jakby cos blokowało te tryba w środku ;/ macie może jakiś sposób na to ?

Zrezygnować z tego szajsu i kupić choćby kabelek Aux-in :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam radio Gamma czy one ma wyjście aux??

dodam ze mam taki kabelek i w poprzednim aucie działało to z radiem Blaupunkt St.Luis DJ radio miało przełączenie na AUX

które orginalne radio można zrobić tak by yło wyjście aux??

czy ktoś z was ma taki patent...??

dodam ze nie chce nie orginalnego radia a na Concerta na cd narazie nie mam Pieniązków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mam ta kasetę i strasznie mi przerywa dźwięk tzn. co chwile obraca mi kaseta tak jakby cos blokowało te tryba w środku ;/ macie może jakiś sposób na to ?

Zrezygnować z tego szajsu i kupić choćby kabelek Aux-in :good:

nawet nie wiedziałem że takie coś istnieje ;) ale od czego jest forum wkońcu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to ogolnie mialem, ale nie w kazdym radiu mi to działało nie wiem czemu w koncu kupilem radio cd/mp3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...