Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Było sobie auto A8


Martino22

Rekomendowane odpowiedzi

plastikowe dekielki w felgach całe? :mysli:

Coś by się jeszcze wybrało :) :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu felgi się nie spaliły to mnie dziwi :mysli: a butle lpg są robione tak aby wytrzymały bardzo dużo, a w razie czego nie wybuchają, tylko puszczają bąka z gazu w jednym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc po felgach to stary model, więc butla LPG to nic nadzwyczajnego. Te auta można teraz kupić już za kilkanaście tysi, więc czasem znajdzie się jakiś amator lansu który potem LPG pakuje bo nie stać go na paliwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

amator lansu który potem LPG pakuje bo nie stać go na paliwo.

Uważaj żebyś jakiegoś sporu LPG vs. diesel nie rozpętał :gwizdanie: kwestia pakowania lpg jest dyskusyjna, robiąc np 40 i więcej tys km. rocznie jazda na benzynie to marnowanie pieniędzy, a nie każdy chce jeździć dieslem. Koniec OT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trochę inna sprawa wg mnie. Kupowanie starej A8 za grosze (grosze w stosunku do ceny nowego), czyli samochodu z najwyższej półki jeśli chodzi o luksus i prestiż i wkładanie do niego LPG jest dziwne. To tak jakby wsadzić LPG do Porsche (nowe kosztują podobnie). LPG w "normalnych" autach rozumiem, w tych najbardziej luksusowych albo sportowych - już nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma swoje zdanie i tak być powinno. Ja nie widzę w tym nic dziwnego, a Porsche tym bardziej 911 to dla mnie zupełnie inna liga niż audi, nawet A8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie chcę dyskutować o tym czy LPG jest dobre czy złe. Każdy ma prawo robić co chce ze swoim autem i jeździć na czym mu się tylko podoba. Zwyczajnie Martino22 był zdziwiony obecnością LPG w A8, więc napisałem co wg mnie było przyczyną tego, że została zamontowana. Bez podtekstów mających na celu wywołanie dyskusji/kłótni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedzialem ze temat bedzie sie cieszyl takim zainteresowaniem :) absolutnie nie mam nic do LPG i kto czym jeździ :) ale w autach typu "szporting" tez jest El PI DŻI :naughty:. Kupujac takie auto trzeba sie liczyc ze to raczej mały smoczek nie jest :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szpachla szpachla i jeszcze raz szpachla i cos z tego sie jeszcze da zrobic :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...