Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BNA] Moja Księżniczka...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

680 mm. - z przodu i z tyłu[br]Dopisany: 11 Wrzesień 2010, 17:24_________________________________________________Jako że jestem nowicjuszem, mam zestaw pytanek dla Was...

Czy istnieje w ogóle techniczna możliwość zamontowania u mnie bixenonów skrętnych - a jeśli tak, to z czym to się wiąże... dodam, iż nie mam nawet zaślepek do sprysków w zderzaku, jedynie przetwornicę do xenonów...A może poradzicie mi jakieś ciekawe lampy, które fajnie by się prezentowały...

Drugie pytanie dotyczy radia - czy da się wymienić na mojej desce audi concert na rns-e albo concert 2pinowy? ...Pozdrawiam

PS. Doradźcie mi, co jeszcze mógłbym niedużym kosztem poprawić ...

Opublikowano

680 mm. - z przodu i z tyłu[br]Dopisany: 11 Wrzesień 2010, 17:24_________________________________________________Jako że jestem nowicjuszem, mam zestaw pytanek dla Was...

Czy istnieje w ogóle techniczna możliwość zamontowania u mnie bixenonów skrętnych - a jeśli tak, to z czym to się wiąże... dodam, iż nie mam nawet zaślepek do sprysków w zderzaku, jedynie przetwornicę do xenonów...A może poradzicie mi jakieś ciekawe lampy, które fajnie by się prezentowały...

Drugie pytanie dotyczy radia - czy da się wymienić na mojej desce audi concert na rns-e albo concert 2pinowy? ...Pozdrawiam

PS. Doradźcie mi, co jeszcze mógłbym niedużym kosztem poprawić ...

można zmienić na 2din - z tego co Sieman mówił to około 2500 taki koszt, bo trzeba kosze kupować i przerabiać panel itp.

Opublikowano

Oj sporo mozna porezac :evil: ale malym kosztem to np: oslony komory silnika, lusterko wsteczne fotochrom.

Tak apropo ladniutka srebrna strzala :evil:

Opublikowano
  • Autor

Lusterko fotochrom posiadam, posiadam też czujniki zmierzchu ... no i wycieraczki działają mi raz szybko, raz wolno, zależnie od natężenia deszczu - z tym, że muszę mieć przełączone o raz w górę ... ;), ale fakt ... osłony silnika to niewielki koszt i na pewno to zrobię - a dziś zamierzam zamówić jeszcze jedną pierd.....łkę - ramkę na tablice rej. chrom.. Pozdrawiam :)

Opublikowano

Tych chromowanych ramek z plastiku nie polecam, chrom schodzi po jakimś czasie i wygląda to paskudnie :thumbdown: one generalnie w ogóle są paskudne, ale może to kwestia gustu.

Opublikowano
  • Autor

Ogłaszają na allegro galwanizowane - kumpel zakupił, mówił że są solidnie wykonane - inne niż te plastikowe w sklepach ... O tych samych mówisz? Pozdrawiam

Opublikowano

Galwanizowane czy nie, to i tak jest na plastiku i z czasem i tak odłazi.

Opublikowano

ja polecam ramkę klubową jestem mega zadowolony :good:

Opublikowano

Lusterko fotochrom posiadam, posiadam też czujniki zmierzchu ... no i wycieraczki działają mi raz szybko, raz wolno, zależnie od natężenia deszczu - z tym, że muszę mieć przełączone o raz w górę ... ;), ale fakt ... osłony silnika to niewielki koszt i na pewno to zrobię - a dziś zamierzam zamówić jeszcze jedną pierd.....łkę - ramkę na tablice rej. chrom.. Pozdrawiam :)

nie rób tego. To wygląda obleśnie. Kolejnym krokiem po chromowanej ramce są lusterka m3 look :decayed: :decayed:

Zakłądaj ramke klubową.

Co do przetarć na kierownicy nic się nie przejmuj. To zalezy od stylu jazdy. Ja wytarłem drążek zmiany biegów i kierownice (zaczeło być widać wytarcia) po 50 tys. km czyli w niecały rok. Aczkolwiek w ten przebieg mi się wierzyć nie chce. Mało kto kupuje diesla żeby robić nim 15kkm rocznie bo jest to poprostu czysta głupota, nieuzasadniona ekonomicznie...

Te Hidy wypierdziel im szybciej tym lepiej. Najlepiej zamontuj lampy ori pod xenon z soczewką i do tego spryski. Możesz sobie zobaczyć w moim temacie jak to wygląda.

RNS-E oczywiście że da się zamontować tak jak pisał mgtan. Przy "sprzyjających wiatrach" da się w 2000zł zmieścić.

Ogólnie autko ładne. Wielki minus tylko za te hidy..

Z wypasu z tego co widze masz:

-czujnik deszczu/zmierzchu

-lusterko fotochrom

-grzane stołki

-kierownica, gałka biegów, uchwyt ręcznego w skórze

-4x. el. szyb

-skóra

-fele 17''

-chromowane ranki szyb

"błyszczące" osłony słupków

Pozdrawiam

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

MELDUJĘ WYWALENIE HIDÓW !!!

Na szczęście ktoś przy montażu pomyślał o demontażu, przez co szybko i sprawnie poszło ... Włożyłem na razie H7, jednak jak mi zbędzie kasy, przemyślę zmianę ... tyle, że u mnie to + zderzak i + samopoziomowanie... a to już kasa kosmos ;) Pozdrawiam

Opublikowano

MELDUJĘ WYWALENIE HIDÓW !!!

:good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good:

Opublikowano

MELDUJĘ WYWALENIE HIDÓW !!!

Na szczęście ktoś przy montażu pomyślał o demontażu, przez co szybko i sprawnie poszło ... Włożyłem na razie H7, jednak jak mi zbędzie kasy, przemyślę zmianę ... tyle, że u mnie to + zderzak i + samopoziomowanie... a to już kasa kosmos ;) Pozdrawiam

No i very good idea!! :notworthy:

Opublikowano

MELDUJĘ WYWALENIE HIDÓW !!!

Mądra decyzja, oszczędzisz sobie utraty dowodu, a nerwów oślepianym :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.