Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Spadek Mocy przy wysokich obrotach


Fiesta88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! wiem ze jest sporo tematów o tym problemie ale i ja sie pochwale swoim :confused4:

Mianowicie turbina traci na mocy przy dużych obrotach i po ponownym odpaleniu silnika działa prawidłowo puki nie przekrocze bariery ok. 3000-3500

Właśnie wymieniłem zawór ciśnienia powietrza na turbinę i niestety sytuacja dalej sie powtarza. Dziwi mnie to bo Pan elektronik stwierdził błąd tego urządzenia. Czy cos może mieć jeszcze wpływ na tą dolegliwość? zaznacze ze komputer nie wykazał innych błędów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego przyczyn moze byc wiele. Zaciete kierownice VGT, nieszczelnosc w dolocie albo w sterowaniu VGT. Zrobic LOGI. Zreszta polowa tematow w tym dziale dotyczy wlasnie tego problemu wiec :szukaj:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! wiem ze jest sporo tematów o tym problemie ...

skoro piszesz że tematow jest sporo to znaczy, że wiesz jak je znaleźć - TO PO CO ZAŚMIECASZ NASZE FORUM SWOIM NIC NIE WNOSZĄCYM WĄTKIEM ?!?!?!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez taki problem mialem wez zobacz czy masz szczelny uklad dolotowy przejedz sie jak nie to to odkrec katalizator zaraz za turbina tak aby byla wyrazna szpara i sie przejedz. Ja moglem jechac do 130km/h potem brak mocy i wylaczenie auta pomogla.W moim przypadku okazal sie wlasnie ten zapchany kat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...