Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Usuniecie rdzy z aluminiowych felg + tarcze + klocki


r4fcio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Na wstepie napisze ze chodzi o TYŁ :D

1. Czym i jak usunac nalot z rdzy na alusach ?? Nalot najprawdopodobnie z tarcz ktore juz sa do wymiany ;/ JEzeli niewiecie oco loto to jutro zrobie fotki ale to sa takie kropki rdzy na felgach ;/ i strasznie brzydko to wyglada ;/

2. No i musze zmienic tylnie tarcze i klocki czytalem na forum i kazdy poleca ATE tarcze i jakies inne klocki ewentualnei tez ATE. Szukalem na allegro i jakos kurde same do B5 ;/ czemu ?? nieznajde do B6 na allegro ?? niechce zamawiac w sklepie bo pewnie cena bedzie duzo wyzsza ;/ a i jakie wymiary bo zielony jestem ?? :P I ile mniejwiecej za wymiane tego u mechanikow ? ;d

pzdr :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłoś się do usera topor on ma hurtownie motoryzacyjną .

Na pewno Ci coś dobierze w dobrej cenie .

A co do tarcz i klocków to polecam TRW sam ostatnio uu siebie w pastuchu B6 takie zakładałem i chodzi jak ta lala :good:

Odnośnie wymiany jak masz trochę umiejętności to sam to wymienisz :) ew. jak coś to pisz .

Pozdro .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrob foto tarczy z zaciskiem, zobaczymy co tam masz. Prawdopodobnie 245/10mm. Jak cos to mam kpl Ferodo. Info na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sidolux kup i szczoteczka do zedow czysc

Nie da rady - w feldze są już wżery. Można spróbować zapolerować Dremelem z pastą polerską. Jak wżery nie są za głębokie to jeszcze da się coś z tego zrobić. Na początek zrób próbę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...