Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A u mnie pokazały sie grzyby, a u was

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

U mnie teraz to grzybów wysyp, nic tylko się cieszyć zbieraniem i zajadaniem :>

Opublikowano

u mnie rowniez grzybow pod dostatkiem jem w roznej postaci i juz posuszonych mam duzo przyda sie na zime :dance:

Opublikowano

A w czwartem byłem na grzybach i nazbierałem w ciągu godzinki ok 45 Kani - :naughty:

Opublikowano

To i ja sie pochwale :P A jest czym :dance:

Bylem w srode w Jaroslawiu kolo Rzeszowa u znajomych na grzybach, i tak w lesie bylismy od 10 do 18 , w cztery osoby, oto wyniki:

- 1500 prawdziwkow (jedne malutkie takie do marynowania inne wielkosci 14" felgi :P , wszystkie zdrowe )

- 360 kozakow

- w cholere podgrzybkow , maslakow i innej masci grzybow

- malo kurek

- 8 kan :)

Opublikowano

Jutro jest wyjazd za free z pracy mojej żony do miejscowosci Harasiuki kolo Leżajska- wszystko byloby wypas, gdyby nie to, że od wczoraj chory jestem :wallbash:

Opublikowano

1500 prawdziwkow (jedne malutkie takie do marynowania inne wielkosci 14" felgi tongue , wszystkie zdrowe )

- 360 kozakow

- w cholere podgrzybkow , maslakow i innej masci grzybow

- malo kurek

- 8 kan smiley

widze ze mozna otworzyc sklep z grzybami, udane grzybobranie gratulacje

Opublikowano

- 1500 prawdziwkow (jedne malutkie takie do marynowania inne wielkosci 14" felgi :P , wszystkie zdrowe )

- 360 kozakow

kto to liczył :polew:

Opublikowano

- 1500 prawdziwkow (jedne malutkie takie do marynowania inne wielkosci 14" felgi :P , wszystkie zdrowe )

- 360 kozakow

kto to liczył :polew:

Ja z rodzinka :) liczenie to pikus :P trzeba to bylo wszystko zrobic ;-D ale bedzie na zime jak znalazl :P

Opublikowano

Też w niedziele byłem na grzybach w Borach Tucholskich i jak się okazało nie był to zbyt trafiony dzionek bo pełno ludzi w lesie, dodatkowo już w piątek popołudniu i w sobotę trochę wyczyścili. Zanim weszliśmy dobrze w las gdzie grzybiarze nie dotarli to trochę czasu minęło w efekcie 5 osób po solidnym pełnym wiaderku.

Opublikowano

my wczoraj z kobita byliśmy na spacerku z psem ... zapobiegawczo zabrałem reklamowke ... i przydała sie .. bedzie kilka słoików marnowanych podgrzybków .... :dance:

Opublikowano

Byłem w sobotę:

3 wiadra grzybów i 2 reklamówki (skończyły się pojemniki)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.