Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[BKN B7] Potrzebuję wiecej mocy..co radzicie?


Djcosmo

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety trudno trafić na seryjne S4 . Ale zdamy relacje jak jest po modach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S4 PO MODZIE ZLEJE 3.0 TDI PRZYNAJMNIEJ JA ZLALEM CHOCIAZ BARDZO NIEWIELE DO 100 OD 3 WYAZNIE DIESEL SLABNIE

do 100 byłeś przed 3.0tdi ?? [br]Dopisany: 04 Październik 2007, 14:08 _________________________________________________znaczy jeszcze raz:

zlałeś do 100 dupke 3.0tdi bez czipa to i ja zlałem dupke pewnemu 3.0tdi swoim 1.8T na gazie i bez gazu :P:P:P ale po czipie to jest przepaść. Moim zdaniem S4 seria czy z czipem na 320KM do setki nie ma szans z czipowanym 3.0tdi. Dopiero po 100 zaczyna się coś dziać.[br]Dopisany: 05 Październik 2007, 21:08 _________________________________________________djCOSMO piszesz bzdury. Mowimy o S4 B5 i B7 3.0tdi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bredzi. Taka jest prawda. Zreszta nawet ono mierzyl sie z norbim i wyszlo dokladnie tak, jak opisuje to poziek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał chipa. Ale nie ma co tu pitolić co teoretycznie wygrywa i o ile , polatamy zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jakby 3.0Tdi poszlo z S4 w seryjnym sofcie :mysli:

100% S-ka dostaje i to nietylko seria, ale taka jak moja również(tak myśle) a w niedługim czasie sprawdzimy to z Oniakiem ;)

Wtedy Oniak miał 250 ja 280, startowaliśmy z rolki z 2 biegu, do końca 3-go Ono wyprzedzał mnmie o długość, potem już było dokładnie odwrotnie[br]Dopisany: 12 Październik 2007, 15:24 _________________________________________________Odszczekuje i to z niemałą przyjemnością, S-ka nie dostaje :quattro:. Właśnie jesteśmy świeżo po killu i moja babcia dała rade nastolatkowi :> faktem jest ,że nastolatek(3.0TDI) spalił przy tych killach pół ;itra, a moja babcia STO!!!, ale ch... tam :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo że program subiektywnie zrobi z 3.0 tdi sporo szybszy samochód to niestety dane na stronach tunerów zagranicznych nie są tak optymistyczne i raczej nie ma co marzyć aby 3.0 tdi te 204 i 233 konne po programie na ok. 270-280 koni były szybsze/porównywalnie szybkie jak s4 b7. Przyspieszenie do 100 polepsza się po programie o ok. 0,6 sek (to dobry wynik). Tak więc jest w mocniejszej wersji (233 konie) ma ok. 6,4 sek do 100 km.h a s4 w b7 to z tego co wiem ma 5,6-5,8 sek - różnica i duża i mała - raczej wolałbym się ścigać siedząc w s4:) (jeśli chodzi o jazdę na codzień wolę 3.0 tdi. Tak czy inaczej program polecam tym co szukają więcej mocy w 3.0 tdi. Nie wiem tylko jak dwumas i wtryskiwacze no i inne elementy na to zareagują w dłuższym okresie czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...