Uwazajcie na swoje audiczki

54 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Fajne mamy prawo, za zabójstwo nie ma 12 lat :tongue4: I tak dostanie w zawiasie.

A swoją drogą temu kolesiowi powinni łapy uciąć i tyle. :thumbdown:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Fajne mamy prawo, za zabójstwo nie ma 12 lat :tongue4: I tak dostanie w zawiasie.

dokładnie albo dobry wpier*ol spuścić a tak nawiasem ładne auto :decayed:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Gość oskaritto

dokładnie albo dobry wpier*ol spuścić a tak nawiasem ładne auto :decayed:

dokaldnie tak jak mowisz :/ szkoda ze takich sku......w jest coraz wiecej :/

pozdro

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ta, szczególnie jak ktoś nie garażuje auta tak jak ja, stoi tam w nocy samo ;( i Bóg wie czy jeszcze je rano ujrzę :no: "moje audiii, czarne audiii..." :>

Ale niestety w naszym kraju jest jak jest i na lepsze się nie zmieni, a nasze prawo jest ogromnym nieporozumieniem, nie robiąc off topu. Szkoda, fakt dobrze, że koleś się opanował i nie dał się zastraszyć bo nasi gangsterzy tylko na to liczą.. a jak co do czego to długa i wy***rdala. :thumbdown:

Ale w sumie doj**ać mu - to by pozwał do sądu i przesrane.. :chytry:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Gość oskaritto

ta, szczególnie jak ktoś nie garażuje auta tak jak ja, stoi tam w nocy samo ;( i Bóg wie czy jeszcze je rano ujrzę :no: "moje audiii, czarne audiii..." :>

Ale niestety w naszym kraju jest jak jest i na lepsze się nie zmieni, a nasze prawo jest ogromnym nieporozumieniem, nie robiąc off topu. Szkoda, fakt dobrze, że koleś się opanował i nie dał się zastraszyć bo nasi gangsterzy tylko na to liczą.. a jak co do czego to długa i wy***rdala. :thumbdown:

Ale w sumie doj**ać mu - to by pozwał do sądu i przesrane.. :chytry:

ja zostawilem jakies 4 dni temu samochod u dziewczyny pod domem na 1 noc,rano wychodze....nie ma kratek w przednim zderzaku ;/ takze sku.... jest pelno wszedzie i niestety nie widac zeby to sie mialo zmienic.Nie ma co rozdrapywac tematu :/ chcialem tylko Was poinformowac ze Audi stalo sie jeszcze bardziej pozadanym samochodem i widac to po np takich artykulach.Powodzenia!! i najwazniejsze uwazajcie na siebie przy takich akcjach.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ja osobiście puścił bym się za nim

A ja osobiście oddałbym kluczyki, nigdy nie wiadomo czy to nie prawdziwa broń, a to przecież tylko samochód. Dobry jest antynapad trzymasz go w portfelu i auto bez niego działa przez ok. minuty.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Gość oskaritto

ja osobiście puścił bym się za nim

A ja osobiście oddałbym kluczyki, nigdy nie wiadomo czy to nie prawdziwa broń, a to przecież tylko samochód. Dobry jest antynapad trzymasz go w portfelu i auto bez niego działa przez ok. minuty.

hehe ja bym nie oddal kluczyka bo mam tylko jeden :P

zart:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie no w sumie racja, c**j wie do czego taki patałach jest zdolny. Najlepiej jak trafi na swojego i dostanie porządny wp***dol. A co do samochodu owszem, coraz bardziej robi się popularny i trzeba cholernie uważać... W sumie niedawno mi się śniło nawet że mi ukradli grill i nie mogłem maski zamknąć i się głowiłem co jest :polew:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Gość oskaritto

Nie no w sumie racja, c**j wie do czego taki patałach jest zdolny. Najlepiej jak trafi na swojego i dostanie porządny wp***dol. A co do samochodu owszem, coraz bardziej robi się popularny i trzeba cholernie uważać... W sumie niedawno mi się śniło nawet że mi ukradli grill i nie mogłem maski zamknąć i się głowiłem co jest :polew:

i wlasnie w temacie grilla coraz bardziej popularne sie robi audi i przez to mi ktos kratki zaj...l :) najwieksza (srodkowa) ze zderzaka najdrozsza a przy okazji wzial sobie z halogenow :) pewnie przeliczyl ze szkoda kasy i tak sie pozbylem kratek :)

takze sa ludzie co maja i dbaja i kupuja na allegro lub w aso a sa tacy co zap......a :/

niestety

p.s jak ci sie snilo to sie nie martw :) ponoc sny to odwrotnosc :) moze bedziesz mial dwa grille :D hehe

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

takze sa ludzie co maja i dbaja i kupuja na allegro lub w aso a sa tacy co zap......a :/

niestety

A myślisz że część tych na allegro to skąd jest :gwizdanie:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Gość oskaritto

niestety

taa :) ale sa ludzie ktorzy chca uczciwie kupic :) a ktos kto sie zaopatruje w towar ktory oferuje w sprzedazy niekoniecznie :)

p.s odrazu jak zniknely moje kratki szukalem na allegro :) znalazlem ale oferty wczesniejsze wiec moje poszly na innych aukcjach :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

niestety

z nocy :polew: :polew:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Gość oskaritto

niestety

z nocy :polew: :polew:

hehe :) z drugiej strony ...szybsze od allegro i Aso :) pozdro

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Szkoda gadać chłopaki, każdy wie jak tu jest.. i niestety się trzeba z tym wszystkim liczyć. Weź tu pomodź dobrze samochód nie masz garażu i stawiasz go pod blokiem.. ehe... :hi:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Było głośno o tym, że kradną też kołpaczki od alufelg... Ostatnio jak byłem u kolegi wulkanizatora to myślał, że kołpaczki się imbusem odkręca (bodajże jest tam 8 takich śrubek :decayed::naughty:.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dobry jest antynapad trzymasz go w portfelu i auto bez niego działa przez ok. minuty.

Niestety takie zabezpieczenia w Polsce są nielegalne - boskie to nasze prawo, zad złodzieja najważniejszy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

powinni łapać skur**** i ucinać łapy! wtedy napewno by się coś zmieniło, a nie człowiek wydaje pieniądze na swoje auto żeby fajnie wyglądało itd. a tu Ci przyjdą takie choje i auta nie ma lub czegoś przy nim :confused4:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Gość oskaritto

powinni łapać skur**** i ucinać łapy! wtedy napewno by się coś zmieniło, a nie człowiek wydaje pieniądze na swoje auto żeby fajnie wyglądało itd. a tu Ci przyjdą takie choje i auta nie ma lub czegoś przy nim :confused4:

tak jak mowisz ale szczerze dochodze do wniosku i to sie potwierdza...ze tutaj prawo jest dla zlodziei itp...a nie dla ludzi uczciwych

pozdro!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

oskaritto wiedziałem o tym jak miałem 8 lat i ukradli mi rowerek mojego słynnego dudusia :(:D niestety trzeba się pogodzić z tym bagnem bo na zmiany się nie zapowiada. - musieli by odrazu 3/4 rządu zamknąć za złodziejstwo :gwizdanie:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Gość oskaritto

oskaritto wiedziałem o tym jak miałem 8 lat i ukradli mi rowerek mojego słynnego dudusia :(:D niestety trzeba się pogodzić z tym bagnem bo na zmiany się nie zapowiada. - musieli by odrazu 3/4 rządu zamknąć za złodziejstwo :gwizdanie:

tak tylko kiedys zylem z nadzieja ze bedzie lepiej :) ale niestety :) nie w tym kraju :) :gwizdanie: :kox:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Gość oskaritto

tu się nawet nadzieją nie da żyć :cool1::polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Śmichy śmichy ale jak tak serio o tym pomyśleć to się rzygać chce. :sick3: ale cóż... przyjmuje że zawsze może być gorzej... chociaż chyba nie w polsce :polew:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Gość oskaritto

Śmichy śmichy ale jak tak serio o tym pomyśleć to się rzygać chce. :sick3: ale cóż... przyjmuje że zawsze może być gorzej... chociaż chyba nie w polsce :polew:

niestety tutaj to gorzej chyba nie bedzie :D chyba ze bedzie typowe GTA na ulicach :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

hyhy. Najgorsze że takiemu skurwielowi nie możesz nic zrobić jak Cie napada, okrada, bije, obróci się to w Twoją stronę. :thumbdown:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta