Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] VIAGRA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Prawie skończona konsola i tunel poliftowy , zamontowana navi+

dsc00143uf.th.jpg dsc00144j.th.jpg dsc00145s.th.jpg

RECARO na swoim miejscu

dsc00147g.th.jpg dsc00148ic.th.jpg

Fajnie wygląda :decayed:. Przesyłka poszła tylko z kasą trochę przegiąłeś jakieś 0,5 jeszcze się należy dla ciebie :cool1:. Na zimowym :naughty:

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Wyświetleń 121,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Przesyłka poszła tylko z kasą trochę przegiąłeś jakieś 0,5 jeszcze się należy dla ciebie :cool1:. Na zimowym :naughty:

przeciez przelałem tyle na ile sie umówiliśmy , chyba zaokrągliłem do pełnej i tyle :wink4:

Opublikowano

ale trza to opić o 6 rano :kox:

Opublikowano

Wpadnę po lampki w weekend to oblookam rezanko bo wygląda :naughty:

Opublikowano
  • Autor

ale trza to opić o 6 rano :kox:

zaden problem , uwielbiam zaczynac pic o tej porze :good::kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

ale trza to opić o 6 rano :kox:

zaden problem , uwielbiam zaczynac pic o tej porze :good::kox: :kox: :kox: :kox:

Ja też :kox:

Opublikowano
  • Autor

ale trza to opić o 6 rano :kox:

zaden problem , uwielbiam zaczynac pic o tej porze :good::kox: :kox: :kox: :kox:

Ja też :kox:

to czemu nie było cie w Bukowinie i Jarosławcu ????

Opublikowano

Prawie skończona konsola i tunel poliftowy , zamontowana navi+

dsc00143uf.th.jpg dsc00144j.th.jpg dsc00145s.th.jpg

RECARO na swoim miejscu

dsc00147g.th.jpg dsc00148ic.th.jpg

:good:

Opublikowano
:mysli: :doh1:, moja dziewuszka nie podziela mojej pasji :drunk::polew:
Opublikowano
  • Autor

:mysli: :doh1:, moja dziewuszka nie podziela mojej pasji :drunk::polew:

To sie jedzie bez kobitki , ja na zimowy pojechałem sam , na letni ja wziąłem ale robiłem wszystko zeby wiecej nie chciala jechać. i teraz na zimowy jade sam i mam spokój :good::naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

karwa :mysli:, kiedy ten zimowy :gwizdanie:, zaraz mnie z klubu wywalą :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

karwa :mysli:, kiedy ten zimowy :gwizdanie:, zaraz mnie z klubu wywalą :wallbash:

pod koniec marca :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

karwa :mysli:, kiedy ten zimowy :gwizdanie:, zaraz mnie z klubu wywalą :wallbash:

pod koniec marca :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

no to może bym się załapał :naughty:

Opublikowano

Miejsca zapewne najpierw przyznawane będą klubowiczom :przebiegly: dopiero później reszta miejsc pójdzie w dzicz, a szkoda

Opublikowano

Miejsca zapewne najpierw przyznawane będą klubowiczom :przebiegly: dopiero później reszta miejsc pójdzie w dzicz, a szkoda

to się zrobię na klubowicza :wink4:, podobno jak się zna Moskala, to nie ma problemu, z miejscówkami, wbiję się zamiast jego żony :kox:

Opublikowano
  • Autor

Miejsca zapewne najpierw przyznawane będą klubowiczom :przebiegly: dopiero później reszta miejsc pójdzie w dzicz, a szkoda

nie jest tak źle :wink4:

miałeś racje , dzisiaj zauwazyłem ze panel klimy sie nie podswietla :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

wbiję się zamiast jego żony :kox:

nie mam zony , mam konkubine :decayed:

Opublikowano

będziecie razem spać :kox:

Opublikowano

nie mam zony , mam konkubine :decayed:

no to niech bedzie że za konkubinę, byle się wkręcić :wink4:[br]Dopisany: 09 Listopad 2010, 21:31_________________________________________________

będziecie razem spać :kox:

siarap :decayed:

Moskal

Image772x600.jpg

:slina:

Opublikowano

Image772x600.jpg

:slina:

o kur :gwizdanie: :slina: :slina: :shocked:

Opublikowano

a za niedługo u moskala :decayed:

inredningqw1.jpg

tyle że tunel przedlift

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.