Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] VIAGRA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

No ,tylko tego boku podartego szkoda , jutro dokladnie obejrze ;(

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Wyświetleń 122,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Co wywinales ?

Opublikowano
  • Autor

Co wywinales ?

baba mi wymusiła , do szpachlowania/malowania 2 drzwi , klepanie tylny blotnik

Opublikowano

Co wywinales ?

baba mi wymusiła , do szpachlowania/malowania 2 drzwi , klepanie tylny blotnik

to poszerzaj oba nadkola przy okazji :kox:, i jakieś 10J na tył :naughty:

Opublikowano

Ledwo ulep pomalowany i znowu trza go wałkiem i cekolem traktować ?? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ledwo ulep pomalowany i znowu trza go wałkiem i cekolem traktować ?? :decayed:

miał iść do poprawki :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

masz q.....a szczescie Ci powiem ... ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;(

Opublikowano

Czekajcie czekajcie dopiero sie chlopak rozkreca :polew: Ktora strona ? :mysli: Kierowca czy pasazer ?

Opublikowano
  • Autor

Czekajcie czekajcie dopiero sie chlopak rozkreca :polew: Ktora strona ? :mysli: Kierowca czy pasazer ?

kierowca :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

:doh1:

moskal - zapiszę Cię na jazdy doszkalające :kox::decayed:

Opublikowano
  • Autor

zostało poprzepinac kable

ziutek nie tak prędko, żeby działały przeciwmgielne i halogeny potrzeba isostatów, bo przełączniki są astabilne.

za głupi jestem i nie rozumiem , mam poliftowe przełączniki i poliftowe kostki do przełączników , nie wystarczy poprzepinac odpowiednio kabli ????

Opublikowano

niet, w przedliftach przełączniki zamykają obieg prądu i podtrzymują napięcie , a w poliftach przełącznik daje chwilowy impuls prądu a resztą steruję kompiuter... ot też się zdziwiłem że potrzeba czegoś co podtrzyma napięcie, w "warsztacie" jest temat a w nim opisany ten problem.

Opublikowano
  • Autor

niet, w przedliftach przełączniki zamykają obieg prądu i podtrzymują napięcie , a w poliftach przełącznik daje chwilowy impuls prądu a resztą steruję kompiuter... ot też się zdziwiłem że potrzeba czegoś co podtrzyma napięcie, w "warsztacie" jest temat a w nim opisany ten problem.

i co ??? nie idzie tego ogarnąć ??? przeciez kupa aut jezdzi z pozamienianymi konsolami :mysli:

Opublikowano

potrzeba właśnie coś co podtrzymuje napięcie. Kolega jedrusa4 zrobił sobie właśnie isostat do podtrzymania napięcia.

Opublikowano
  • Autor

potrzeba właśnie coś co podtrzymuje napięcie. Kolega jedrusa4 zrobił sobie właśnie isostat do podtrzymania napięcia.

jak bedziesz ogarnial to x2 :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

potrzeba właśnie coś co podtrzymuje napięcie. Kolega jedrusa4 zrobił sobie właśnie isostat do podtrzymania napięcia.

jak bedziesz ogarnial to x2 :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Ja już złożyłem zamówienie na dwie sztuki :decayed: tylko kolega jedrusa4 rzadko na forum bywa :> odezwij się do niego[br]Dopisany: 16 Grudzień 2010, 09:40_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=138524.15

Opublikowano

:doh1:

moskal - zapiszę Cię na jazdy doszkalające :kox::decayed:

zrzucimy sie :good:

Opublikowano
  • Autor

:doh1:

moskal - zapiszę Cię na jazdy doszkalające :kox::decayed:

no ciekawe jak ty byś to rozegrał : zamknął oczy i pierdolnął jej w bok

Opublikowano

Acha :) Bedziesz klepal ? Jak cos w niedziele spytam typa ile bedzie chcial za drzwi ;) Bo lewe ma akurat dobre luzne. Z kostkami potwierdam to co pisze squizzy :good:

Opublikowano

nosb a ty u siebie w b5 ogarnąłeś te przełączniki od przeciwmgielnych?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.