Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] VIAGRA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ekhem ekhem... spóźniony mokołaj dzisiaj przybył :decayed:

dsc00189if.jpg

jesuuuu tej padlinie to nawet popalone grylle nie pomogą :przebiegly:
  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Wyświetleń 122,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ekhem ekhem... spóźniony mokołaj dzisiaj przybył :decayed:

dsc00189if.jpg

Stary..ale masz krótką rękę :decayed:

Opublikowano
  • Autor

cos podobnego jak kratka w drzwiach od wucetu :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

fakju :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

jesuuuu tej padlinie to nawet popalone grylle nie pomogą :przebiegly:

fakjutu :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

moskal, ten grill ma czarna ramkę w oryginale, czy malowany był ? :mysli:

malowany był :wink4:

Stary..ale masz krótką rękę :decayed:

loooz , ale to nie temat o mojej rece :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

toż on jeszcze nie na furze :naughty:

Opublikowano

od razu widac ze to ABS :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

toż on jeszcze nie na furze :naughty:

musze logo przymocować :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

toż on jeszcze nie na furze :naughty:

musze logo przymocować :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

aht, no fakt :decayed:

Opublikowano

moskal, ten grill ma czarna ramkę w oryginale, czy malowany był ? :mysli:

RS w oryginale jest w satynie

Moskal :good:

Opublikowano
  • Autor

Moskal :good:

dzieki :good:

grill z logo juz siedzi , jak założe bixy to strzele fote jak morda wygląda :wink4:

Opublikowano

Moskal :good:

dzieki :good:

grill z logo juz siedzi , jak założe bixy to strzele fote jak morda wygląda :wink4:

:slina:

Musi być niezły kox teraz :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Musi być niezły kox teraz :naughty:

no ładnie wygląda :wink4:

Pany powiedzcie mi jedną rzecz. jak kupiłem eske świecił mi sie na fisie wielki wykrzyknik i kontrolka ABS , właściciel twierdził ze pompa ABS do wymiany. Z racji tego ze nie mogłem zadnym kablem skomunikować sie z ECU auta wymieniłem w ciemno pompe , problem nie zniknął , wykrzyknik i kontrolka cały czas sie świecily. po jakims miesiącu udało sie zvagować auto i wyskoczyl błąd sensora w przednim lewym kole. olałem to bo zima itp , sensor lezy z parówy w garazu i czeka na wiosne i lepsze czasy.

w zeszłym tygodniu jak mi mechanior robił przewód do wysprzeglika zadzwonił ze przednie klocki na szrot i wymienia. no i po wymianie klocków nie świeci sie wykrzyknik na fisie ale kontrolka ABS sie pali.

Czy od zużytych klocków był ten wykrzyknik na fisie ???? no bo nic innego nie przychodzi mi do głowy , .musze jeszcze podpiąć kompa ale to dopiero we wtorek

Opublikowano

ty juz masz klocki z czujnikami zuzycia :mysli:

Opublikowano
  • Autor

ty juz masz klocki z czujnikami zuzycia :mysli:

dzisiaj bede zwalal koło bo pogoda swietna i sprzyja rezaniu to sprawdze :good:

No ale pytanie zasadnicze : czy przy zuzytych klockach na fisie wywala wykrzyknik ????

Opublikowano

czy przy zuzytych klockach na fisie wywala wykrzyknik ????

pomarańczowy symbol coś w stylu (O) ?[br]Dopisany: 09 Styczeń 2011, 10:38_________________________________________________ooooo taki? bo to jest kontrolka zużytych klocków :wink4:

images?q=tbn:ANd9GcQ45H5gdwzYtmgoLM7r7Iz7Nw5hLtYWrXJEqP2FiKdmHDAT_CwH

Opublikowano
  • Autor

ooooo taki?

nie , czerwony wykrzyknik w zawiasie (!)

Opublikowano

klocki do wymiany, kazda eS-a miala czujniki. A tak na marginesie, Moskal szukaj zaciskow na 345mm, te stare wyrzuc.

Opublikowano

Nie każda :)

Ja nie mam, większość do 99r. nie miała :)

Opublikowano

też mi się coś wydaje że przedlifty nie miały :mysli:

Opublikowano

mi sie jescze nie trafił taki okaz

zreszta nie wazne,

Moskala ma i musi wymienic bo zaraz bedzie wymieniał z tarczami

Opublikowano

wymienił i przestało świecić :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.