Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] VIAGRA

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Wyświetleń 122,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

135$$$$$$$$$$$$$[br]Dopisany: 21 Styczeń 2011, 10:42_________________________________________________minimum

Opublikowano

ja bym tam wdupil 19 rs4 jak mial patrox u siebie :wink4:

:thumbdown:

oklepane , ja chce coś takiego jak te momo :slina:

14106245871.jpg

stary 1300 zł komplet ? rozpruj skarpetę z miedziaków :naughty:[br]Dopisany: Styczeń 21, 2011, 10:47:07 _________________________________________________

Przecież Ty je połamiesz w tydzień :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

stary 1300 zł komplet ? rozpruj skarpetę z miedziaków :naughty

poczekaj , jeszcze jest kilka dni do końca aukcji :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

stary 1300 zł komplet ? rozpruj skarpetę z miedziaków :naughty

poczekaj , jeszcze jest kilka dni do końca aukcji :naughty: :naughty: :naughty:

Myślisz, że ktoś się szczytowo na nie podjara ? :naughty: Te wzorki na rantach mają trochę po pipce

Opublikowano
  • Autor

Myślisz, że ktoś się szczytowo na nie podjara ? :naughty: Te wzorki na rantach mają trochę po pipce

aukcja zakończona , napisałem maila do gościa za ile je odda , zobaczymy co odpowie.

W weekend wywale chyba konsole/tunel i wysle Raggamańcowi do flokowania bo mnie wk***ia ta stagnacja :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

a deske robisz tez we floku ?

oczywiście , inaczej z dópy by to wygladało :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

skasuje z ato jak za zboze

oni we dwóch się regularnie po dupci klepią, także ragga zboża za to nie będzie chciał, co najwyżej on będzie klepał dwa razy pod rząd :>

Opublikowano

Myślisz, że ktoś się szczytowo na nie podjara ? :naughty: Te wzorki na rantach mają trochę po pipce

aukcja zakończona , napisałem maila do gościa za ile je odda , zobaczymy co odpowie.

W weekend wywale chyba konsole/tunel i wysle Raggamańcowi do flokowania bo mnie wk***ia ta stagnacja :thumbdown:

Stary wiesz, że ja jestem do 27 lutego, a później po 2 kwietnia ?

Także jak masz coś na tera to dawaj..a jak się nie pali to może wiosna :pali:

ja bym podsufitke jebnal.. ale nie ma jak wyslac, pozatym skasuje z ato jak za zboze :decayed:

W łeb się jebnij :D

Sufit to koszt od 250 zł i nie licz, że ktoś Ci to taniej ogarnie.

skasuje z ato jak za zboze

oni we dwóch się regularnie po dupci klepią, także ragga zboża za to nie będzie chciał, co najwyżej on będzie klepał dwa razy pod rząd :>

Mylisz się..my regularnie klepiemy jedną dupcię na zmianę :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

pozatym skasuje z ato jak za zboze :decayed:

zadzwoń , zapytaj

oni we dwóch się regularnie po dupci klepią, także ragga zboża za to nie będzie chciał, co najwyżej on będzie klepał dwa razy pod rząd :>

:polew: :polew: :polew:

Ragga jest baaardzo dobrym kolegą , mozna sie z nim dogadać , a robienie z nim interesów to czysta przyjemność :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Stary wiesz, że ja jestem do 27 lutego, a później po 2 kwietnia ?

no wiem i dlatego najchętniej wyciagnąłbym konsole/tunel w weekend i ci podrzucił , deska leży w magazynie na budowie więc looz , wszystko zapakuje do auta i na Lubartów :kox: :kox: :kox:

Musi byc gotowe na BT , ile czasu Ci z tym zejdzie ????

Mylisz się..my regularnie klepiemy jedną dupcię na zmianę :naughty: :naughty:

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

c**jcu, koluj projekt w corelu :decayed:

Ja Cię pierdolnę to odbije Ci się oranżada z komunii :cool1:

Czekam na siura, co ma ten projekt mi wysłac.

no wiem i dlatego najchętniej wyciagnąłbym konsole/tunel w weekend i ci podrzucił , deska leży w magazynie na budowie więc looz , wszystko zapakuje do auta i na Lubartów :kox: :kox: :kox:

Musi byc gotowe na BT , ile czasu Ci z tym zejdzie ????

Ty no szybka kwestia 2-4 dni i powinno byc gotowe :wink4:

Wrzuc to w kuriera, a po odbiór osobiście przypędzisz bo szkoda tym c**jom dawac takie rzeczy do wysyłki po robocie :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Ty no szybka kwestia 2-4 dni i powinno byc gotowe :wink4:

Wrzuc to w kuriera, a po odbiór osobiście przypędzisz bo szkoda tym c**jom dawac takie rzeczy do wysyłki po robocie :wink4:

ok , tak zrobie , później wezme Grzecha i podbijemy na Lubelszczyzne :good:

Mieszek polift/przedlift różni sie konstrukcją ??? bo mam ten od ciebie do tunelu przedliftowego i nie wiem czy podejdzie , nawet nie próbowałem go założyć.

Opublikowano

Różni się mocowaniem na ramce, ale dasz radę założyc go bez problemu :wink4:

Opublikowano
  • Autor

ok , ale Ty mi go załozysz bo ja nawet nie mogłem go wsadzić w tunel z przedlifta :decayed:

Opublikowano

ok , tak zrobie , później wezme Grzecha i podbijemy na Lubelszczyzne :good:

jedźmy więc :wink4:

zrobię kanapki :decayed:

Opublikowano

ok , ale Ty mi go załozysz bo ja nawet nie mogłem go wsadzić w tunel z przedlifta :decayed:

No problemo :wink4:

ok , tak zrobie , później wezme Grzecha i podbijemy na Lubelszczyzne :good:

jedźmy więc :wink4:

zrobię kanapki :decayed:

Dzielny Grzegorz zawsze gotowy do drogi :D

Opublikowano
  • Autor

Fele MOMO do wzięcia za 1250pln :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Fele MOMO do wzięcia za 1250pln :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

No to korwa :kox: :kox: Jak nowe to okazja.. i wzór dobry nawet do pomalowania :naughty:

Momo_Rev.anth.jpg

215306121_sdc13769.jpg

003001624_sdc13766.jpg

214455708_sdc13894.jpg

Opublikowano

Fele MOMO do wzięcia za 1250pln :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

No to korwa :kox: :kox: Jak nowe to okazja.. i wzór dobry nawet do pomalowania :naughty:

za 15" :gwizdanie:

Opublikowano

Fele MOMO do wzięcia za 1250pln :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

No to korwa :kox: :kox: Jak nowe to okazja.. i wzór dobry nawet do pomalowania :naughty:

za 15" :gwizdanie:

18 5x112

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.