Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] VIAGRA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wysyłam kurierem , a odebrać pojedziemy osobiście , weźmiemy Łajze i bedzie git :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Przypominam, że czas sp***dala niemiłosiernie :wink4:

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Wyświetleń 121,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

za***iste lampki skąd masz? :evil:

niech Ci noc jasną będzie.

Opublikowano

Nie lubię czarnych bixów, ale do tego koloru żadne inne nie pasują.

Jest MEGA :kox::naughty:

Opublikowano

ej..Dawid..dawaj poflokujemy odbłyśniki :D

Opublikowano
  • Autor

ku***a, miazga :kox:

jak dla mnie jest zaje....ie

viagra jest dobra :good:

elegancko :kox:

Ja pier.... ale KOSA :blink: :blink: :blink:

no całkiem całkiem :good:

fcipkę :kox: :kox: :kox:

Jest MEGA :kox::naughty:

dzieki Pany :notworthy: :notworthy: :notworthy:

To teraz szukaj duzego lusterka :decayed:

lusterko juz prawie jest tylko musze dać do robienia i jeszcze pare innych rzeczy , Raggamaniec miał mi dać kontakt do jednego gościa i nie daje :thumbdown:

Przypominam, że czas sp***dala niemiłosiernie :wink4:

Łukaszku przyszły tydzień

za***iste lampki skąd masz? :evil:

od Ciebie :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

lampiony są okey :decayed::kox:

ale ten jeden sprysk Ci odstaje :tongue4:[br]Dopisany: 10 Luty 2011, 13:26_________________________________________________Moskal chcesz dać decha do floku? ja mam taką deche w sam raz do obszycia bo jest lekko nadpalona ;) Nosb chciał ją wziać ale opier.dolil pazdziocha :wink4:

Opublikowano

lusterko juz prawie jest tylko musze dać do robienia i jeszcze pare innych rzeczy , Raggamaniec miał mi dać kontakt do jednego gościa i nie daje :thumbdown

exkjuze mła mesje alfąs :)

gg 8021932

Tu masz efekty prac - http://www.civicklub.pl/fi/__vbb/showthread.php?100200-Lekkie-elementy-z-Carbonu-i-Laminatu&p=1239791#post1239791

Koleś ogarnia profi..nawet lekkie elementy nadwozia robi z laminatu :kox: :kox:

Łukaszku przyszły tydzień

tylko z samego początku bo nie wyrobię się jak przed wyjazdem :confused4:

Opublikowano

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

dsc02813k.jpg

Opublikowano

Spy foto , błotniki wyciete , farba schnie , przekładam bebechy z ori esowych lamp do bixów

imgp0070m.jpg

imgp0071.jpg

kox fc**j :kox:

niech Cię ręka boska broni malować maskę na czarno :no:

Opublikowano

Dawid..tak kolo ogarnia lustra :kox:

img4804r.jpg

obraz1010.jpg

img0596j.jpg

Opublikowano
  • Autor

Moskal chcesz dać decha do floku? ja mam taką deche w sam raz do obszycia bo jest lekko nadpalona ;) Nosb chciał ją wziać ale opier.dolil pazdziocha :wink4:

ja mam deske z parówy :wink4:

tylko z samego początku bo nie wyrobię się jak przed wyjazdem :confused4:

w poniedziałek rozbiore konsole/tu nel i max we wtorek ci wyśle. bede starał sie wysłac w poniedziałek :good:

Dawid..tak kolo ogarnia lustra :kox:

:jerk: :jerk: :jerk: :jerk:

Opublikowano

ale jak ci sie znudzi to wymienisz :decayed: ja chce 100 za deche ale to z polifta :wink4:

Opublikowano
  • Autor

ale jak ci sie znudzi to wymienisz :decayed: ja chce 100 za deche ale to z polifta :wink4:

:polew: :polew: :polew:

juz ci tłumacze :

mam deske z parówy (idzie we flok)

mam deske eskową (nie idzie we flok)

wiec mam dwie deski , i moge zmieniać kiedy mi sie podoba :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

ale jak ci sie znudzi to wymienisz :decayed: ja chce 100 za deche ale to z polifta :wink4:

:polew: :polew: :polew:

juz ci tłumacze :

mam deske z parówy (idzie we flok)

mam deske eskową (nie idzie we flok)

wiec mam dwie deski , i moge zmieniać kiedy mi sie podoba :kox: :kox: :kox: :kox:

:decayed::naughty::kox: :kox: :kox:

dawaj jedeną w róż :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

w gre wchodzi tylko różowy plusz. nie wiem czy raggamaniec sie podejmie :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

w gre wchodzi tylko różowy plusz. nie wiem czy raggamaniec sie podejmie :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

daj mu swój plusz który masz w sypialni to chociaż chłopak będzie miał łatwiej z materiałem :decayed: :decayed: :decayed:

a tak w ogóle to logo klubu czarne które masz na grillu to malowałeś czy kupiłeś takie?

Opublikowano
  • Autor

daj mu swój plusz który masz w sypialni to chociaż chłopak będzie miał łatwiej z materiałem :decayed: :decayed: :decayed:

Paulina sie nie zgodzi :thumbdown:

a tak w ogóle to logo klubu czarne które masz na grillu to malowałeś czy kupiłeś takie?

kupione , mozna dostać na forum :wink4:

Opublikowano

Moskal chcesz dać decha do floku? ja mam taką deche w sam raz do obszycia bo jest lekko nadpalona

Zupę z niej ugotuj :tongue4: Do floku to idealnie równe powierzchnie :wink4:

w poniedziałek rozbiore konsole/tu nel i max we wtorek ci wyśle. bede starał sie wysłac w poniedziałek :good:

Jak wyślesz w poniedziałek to będzie u mnie na drugi dzień i bez spinki ogarnę :good:

w gre wchodzi tylko różowy plusz. nie wiem czy raggamaniec sie podejmie :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Tylko męskie kolory :decayed:

Opublikowano

Front za***isty :naughty:

Tylko zaślepka trochę odstaje.

Opublikowano

Tylko męskie kolory :decayed:

To skąd u Ciebie granatowa skórka do wnętrza Dawidka (Buca z Myśłowić)? :decayed: Przecie to ni ch#ja nie jest męskie :decayed:

moskal :good: Wyszło cacy :wink4: Kiedyś się zgadamy muszę obadać to Twoje padło :decayed: Tylko ostatnio ciulowo u mnie z czasem :wallbash:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.