Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] VIAGRA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

masz fotki?

ciekaw jestem.... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Wyświetleń 121,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

masz fotki?

ciekaw jestem.... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

jutro wrzuce bo dzis mi nie pójdzie :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Co Ci nie pójdzie :naughty:

Opublikowano

sobota... chyba juz najeb...any.... :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Co Ci nie pójdzie :naughty:

fotografowanie :decayed:

sobota... chyba juz najeb...any.... :decayed: :decayed: :decayed:

prawie , ale nie było czasu na zdjecia :thumbdown:

Opublikowano

od wczoraj w ciągu ten to może :decayed: ja zwykle następnego dnia się regeneruje :)

Opublikowano

już ćwiczy przed zimowym :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

od wczoraj w ciągu ten to może :decayed: ja zwykle następnego dnia się regeneruje :)

ale ja nie pije , no co wy ??? :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

od wczoraj w ciągu ten to może :decayed: ja zwykle następnego dnia się regeneruje :)

ale ja nie pije , no co wy ??? :kox: :kox: :kox: :kox:

to co Ty zażywasz że nie możesz zrobić zdjęć? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

od wczoraj w ciągu ten to może :decayed: ja zwykle następnego dnia się regeneruje :)

ale ja nie pije , no co wy ??? :kox: :kox: :kox: :kox:

to co Ty zażywasz że nie możesz zrobić zdjęć? :naughty:

Tajfuna :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

od wczoraj w ciągu ten to może :decayed: ja zwykle następnego dnia się regeneruje :)

ale ja nie pije , no co wy ??? :kox: :kox: :kox: :kox:

to co Ty zażywasz że nie możesz zrobić zdjęć? :naughty:

mariuhuane se wstrzykuje

Opublikowano

od wczoraj w ciągu ten to może :decayed: ja zwykle następnego dnia się regeneruje :)

ale ja nie pije , no co wy ??? :kox: :kox: :kox: :kox:

to co Ty zażywasz że nie możesz zrobić zdjęć? :naughty:

Tajfuna :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

pochwal się co to takiego? :kox:

od wczoraj w ciągu ten to może :decayed: ja zwykle następnego dnia się regeneruje :)

ale ja nie pije , no co wy ??? :kox: :kox: :kox: :kox:

to co Ty zażywasz że nie możesz zrobić zdjęć? :naughty:

mariuhuane se wstrzykuje

nie wierze, już szybciej pali :kox:

Opublikowano
  • Autor

mariuhuane se wstrzykuje

pale fete :kox: :kox: :kox:

pochwal się co to takiego? :kox:

czołowy specyfik z dopalaczy :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Moskal świetne auto.:...

Może kiedyś na takie uzbieram :(

Opublikowano

mariuhuane se wstrzykuje

pale fete :kox: :kox: :kox:

pochwal się co to takiego? :kox:

czołowy specyfik z dopalaczy :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

stary rzuć to bo w końcu nie dożyjesz do zimowego :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Moskal świetne auto.:...

Może kiedyś na takie uzbieram :(

dzieki :good:

dasz rade , wystarczy chcieć :wink4: :wink4:[br]Dopisany: 05 Luty 2011, 19:52_________________________________________________

stary rzuć to bo w końcu nie dożyjesz do zimowego :decayed: :decayed: :decayed:

luźna guma :wink4:[br]Dopisany: 05 Luty 2011, 19:52_________________________________________________Bede na dniach wysyłał klamoty do Raggi , powiedzcie mi czy oprócz deski , tunelu i konsoli flokować coś jeszcze ???

chodzi mi o obudowe przycisków halo/awaryjnych , ten cienki pasek plastiku pod nimi ???

czy tylko obudowe konsoli a środek (ob. przycisków/pasek/navi/climatronic) zostawić ??

bo troche z dópy bedzie wygladać połowa (obudowa/pasek) we floku a druga połowa (clim/navi) nie :kox:

tunkonsflok.jpg

Opublikowano

Wg mnie tylko obudowa a resztę pomaluj (obudowę - znaczy konsolę, ten dekor dookoła przycisków nie) :wink4: Gdybyś miał inne dekory to bym mazał w czarny fortepian, ale masz carbon to by się też carbon przydał tutaj :mysli: Nie oklejaj tych elementów dookoła climatronica i navi bo będzie dziwnie wyglądała taka wycinanka, w jednolity kolorek to pomalować i będzie ok :good: te wskaźniki - gajgerki Ty tak zamontowałeś? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

resztę pomaluj

ale to wszystko (obud przycisków , pasek , navi , climatr) jest w jednym kolorze - czarnym , nic nie trzeba malować :wink4:

czerwony - flok

żółty - zostaje jak jest

niebieski - carbon

tunkonsflokxxx.jpg

gajgerki Ty tak zamontowałeś? :decayed:

nie , poprzednik :wink4:

plan na gajgery jest taki , ze zadna kratka nie zostanie , dojdzie jeszcze jeden wskaźnik i bedą na jednym panelu z 3 dziurami :good:

Opublikowano

Tak jak pokazałeś będzie ok :good:

Na tym foto niektóre elementy są bardziej czarne stąd moje słowa o pomalowaniu :)

A gajgerki bym zrobił tak jak u siebie mam :decayed: Znaczy w wyciętych kratkach :decayed:

Opublikowano
  • Autor

A gajgerki bym zrobił tak jak u siebie mam :decayed: Znaczy w wyciętych kratkach :decayed:

własnie tak mi sie nie widzi :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.