Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] VIAGRA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To skąd u Ciebie granatowa skórka do wnętrza Dawidka (Buca z Myśłowić)? :decayed: Przecie to ni ch#ja nie jest męskie :decayed:

Oj tam..miałem gest :tongue4:

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Wyświetleń 121,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To jeszcze ja bixy :jerk:

Opublikowano

Spy foto , błotniki wyciete , farba schnie , przekładam bebechy z ori esowych lamp do bixów

imgp0070m.jpg

imgp0071.jpg

:kox: za***iste te lampki są :decayed:
Opublikowano
  • Autor

Tylko zaślepka trochę odstaje.

ten sprysk jest rozjebany , nie działa , do wymiany :wink4:

moskal :good: Wyszło cacy :wink4: Kiedyś się zgadamy muszę obadać to Twoje padło :decayed: Tylko ostatnio ciulowo u mnie z czasem :wallbash:

dzieki , no musimy sie zgadać i to szybko bo zmieniam niedługo pracodawce i wypierdalam z warszawki :wink4:

Opublikowano

a gdzie wyjezdzasz??

Opublikowano
  • Autor

a gdzie wyjezdzasz??

w siną dal :kox: :kox: :kox: :kox:

nie wiem , najprawdopodobniej Mszczonów/Rawa . niedaleko , nie martw sie :wink4:

Opublikowano
:beksa:
Opublikowano

a gdzie wyjezdzasz??

w siną dal :kox: :kox: :kox: :kox:

nie wiem , najprawdopodobniej Mszczonów/Rawa . niedaleko , nie martw sie :wink4:

To tak z Rawy to już masz rzut beretem do LDZ :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Jak coś to wpadnij na spota do nas :cool1:

Opublikowano
  • Autor

a gdzie wyjezdzasz??

w siną dal :kox: :kox: :kox: :kox:

nie wiem , najprawdopodobniej Mszczonów/Rawa . niedaleko , nie martw sie :wink4:

To tak z Rawy to już masz rzut beretem do LDZ :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Jak coś to wpadnij na spota do nas :cool1:

Moze wpadne , plusem nowej roboty jest to ze bede codziennie w domu , minusem jest to ze skończy sie kawalerskie życie i codzienne biby na hotelu :thumbdown:

Opublikowano

ten sprysk jest rozjebany , nie działa , do wymiany

Będę zamawiał niedługo na allegro dysze do spryskiwaczy jakby co :gwizdanie:

Przestańcie Panowie tak słodzić w tym temacie, bo moskal cukrzycy dostanie :decayed:

Opublikowano

a gdzie wyjezdzasz??

w siną dal :kox: :kox: :kox: :kox:

nie wiem , najprawdopodobniej Mszczonów/Rawa . niedaleko , nie martw sie :wink4:

To tak z Rawy to już masz rzut beretem do LDZ :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Jak coś to wpadnij na spota do nas :cool1:

minusem jest to ze skończy sie kawalerskie życie i codzienne biby na hotelu :thumbdown:

:polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Przestańcie Panowie tak słodzić w tym temacie, bo moskal cukrzycy dostanie :decayed:

:wstydliwy:

Będę zamawiał niedługo na allegro dysze do spryskiwaczy jakby co :gwizdanie:

jeden dla mnie :good:

Opublikowano

moskal :good: Wyszło cacy :wink4: Kiedyś się zgadamy muszę obadać to Twoje padło :decayed: Tylko ostatnio ciulowo u mnie z czasem :wallbash:

dzieki , no musimy sie zgadać i to szybko bo zmieniam niedługo pracodawce i wypierdalam z warszawki :wink4:

:notworthy:

Wkońcu ruszy robota na budowie ... i będziemy się mogli cieszyć z nowych dróg.

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Robota skończona , kórwa w taki deszcz musiałem zakładać ze jestem mokry jak gnój :thumbdown:

miałem w instalacji samochodu kable pozmieniane długie/krótkie , podpiąłem lampe a tu pipa - nic nie świeci :thumbdown::kox: :kox: :kox: :kox:

no ale se poradziłem

bixg.jpg

Opublikowano

nitawa leci :jerk:[br]Dopisany: 11 Luty 2011, 12:20_________________________________________________aparat sE kupiłeś??

Opublikowano
  • Autor

nitawa leci :jerk:[br]Dopisany: 11 Luty 2011, 12:20_________________________________________________aparat sE kupiłeś??

nie :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Ten znaczek A4 klubu kał fhuj - wywal go :)

Poza tym sam sex :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ten znaczek A4 klubu kał fhuj - wywal go :)

gupi jesteś :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

moskal zrob TriXenon :naughty:

Opublikowano

mocno ci odstają te lampy przy błotnikach?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.