Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] VIAGRA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

DSC03820.jpg

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Wyświetleń 121,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Szybko, tanio i solidnie :decayed:

No co Ty.. z Moskala to zedre ile wlizie :D

trza go kasowac Masona :polew: :polew:

Opublikowano

Ile takie zabawy ragga? :naughty: Następnym autkiem wpadnę do Ciebie na takie zabawy :naughty: Oczywiście liczę na rabaciki :gwizdanie:

Moskal teraz do eSy w białych rękawiczkach i kapciach :naughty::kox:

Nie jest drogo..ale jak wejdę głębiej w temat tapicerki to nie wiem czy flokerka nie pójdzie na sprzedaż. To jest straszna zabawa i więcej przygotowań niż flokowania :angry:

Opublikowano

DSC03816.jpg

DSC03818.jpg

o fkurwę, ale miazga :shocked::kox:

Opublikowano

DSC03816.jpg

DSC03818.jpg

o fkurwę, ale miazga :shocked::kox:

Gałę byś zachwalił :D

Jeszcze został tunel i podłokietnik..ale to czekam na flock lepszy..

Opublikowano

Nie jest drogo..ale jak wejdę głębiej w temat tapicerki to nie wiem czy flokerka nie pójdzie na sprzedaż. To jest straszna zabawa i więcej przygotowań niż flokowania :angry:

Mówisz? A jak tam temat kiery? :) Udało się? :) Mam zadowolonych znajomych? :)

moskal już w robocie? :gwizdanie: ja bym może obczaił to twoje cudo jak już założysz te misiowe gadgety od raggusia :naughty::good:

Opublikowano
  • Autor

DSC03816.jpg

DSC03818.jpg

ide zwalić konia :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Nie jest drogo..ale jak wejdę głębiej w temat tapicerki to nie wiem czy flokerka nie pójdzie na sprzedaż. To jest straszna zabawa i więcej przygotowań niż flokowania :angry:

Mówisz? A jak tam temat kiery? :) Udało się? :) Mam zadowolonych znajomych? :)

moskal już w robocie? :gwizdanie: ja bym może obczaił to twoje cudo jak już założysz te misiowe gadgety od raggusia :naughty::good:

Kiera leży od soboty..dziś miał przyjechać i nie przyjechał bo coś tam córka.. jutro mam nadzieję, że się zjawi bo następny klient czeka na kierę.

Opublikowano

Gałę byś zachwalił :D

Jeszcze został tunel i podłokietnik..ale to czekam na flock lepszy..

gała jak gała :bag: też będę taką miał :gwizdanie:

kiedy odbiór? :naughty:

ide zwalić konia :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Kiera leży od soboty..dziś miał przyjechać i nie przyjechał bo coś tam córka.. jutro mam nadzieję, że się zjawi bo następny klient czeka na kierę.

Kurw@... opiertolę go :angry:

ide zwalić konia :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Lepiej teraz niż jak już to założysz w aucie :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

decha jak dołożysz do niej carbon :slina: :slina: :slina: :slina:

Opublikowano
:slina:
Opublikowano
  • Autor

kiedy odbiór? :naughty:

czwartek albo piątek. bedziemy chyba musieli pojechać twoim autem :bag:

moskal już w robocie?

:no:

Opublikowano

gała jak gała :bag: też będę taką miał :gwizdanie:

No pewnie :good:

kiedy odbiór? :naughty:

A kiedy przyjedziesz z Moskalem ? :D

W tym tygodniu czwartek-piątek.

Kurw@... opiertolę go :angry:

oj tam oj tam.. :wink4:

Opublikowano

decha i tunel super wygląda :kox:

Opublikowano

A kiedy przyjedziesz z Moskalem ? :D

W tym tygodniu czwartek-piątek.

mi bardziej pasi piątek, w godzinach po południowych :>

Opublikowano

A kiedy przyjedziesz z Moskalem ? :D

W tym tygodniu czwartek-piątek.

mi bardziej pasi piątek, w godzinach po południowych :>

hę.. mi to wsio ryba w zasadzie :good:

Opublikowano

moskal daj mi znać kiedy będziesz to skladał do kupy, to się omówimy żeby isostat ogarnąć. W niedziele po południu najlepiej

Opublikowano

Kurw@... opiertolę go :angry:

oj tam oj tam.. :wink4:

Jutro mają jechać do Ciebie :good: Przed chwilą mi ojciec mówił :wink4: w sumie chyba gadali z Tobą przez tel.? :wink4: bo biorą na 100% tylko coś tam z czasem u nich nie dało rady :kwasny: jutro mają jechać :wink4:

Opublikowano
  • Autor

A kiedy przyjedziesz z Moskalem ? :D

W tym tygodniu czwartek-piątek.

mi bardziej pasi piątek, w godzinach po południowych :>

mi to wsio ryba , i tak w chacie siedze :gwizdanie:

omówimy żeby isostat ogarnąć. W niedziele po południu najlepiej

mozemy sie ustawic na niedziele , na tą chwile nie mam planów :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.