Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] VIAGRA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Takie se kup

triple-gauge-1.jpg

popieram lipa jest na maxa :thumbdown:

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Wyświetleń 122,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak by tak jak mowil, wrzucil to w deske przed flokiem, zaszpachlowal i potem wyflokowal to by wygladalo dobrze, lepiej niz kubki.

Tak to rzeczywiscie lipa

Dawid..taki kurnik to fajnie wygląda w STI..nigdzie indziej :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Jak by tak jak mowil, wrzucil to w deske przed flokiem, zaszpachlowal i potem wyflokowal to by wygladalo dobrze, lepiej niz kubki.

Tak to rzeczywiscie lipa

Dawid..taki kurnik to fajnie wygląda w STI..nigdzie indziej :wink4:

dokładnie

Opublikowano

uważam ze dodatkowe gajgery w b5 najlepiej pasują jednak w kratkach środkowych

Opublikowano
  • Autor

uważam ze dodatkowe gajgery w b5 najlepiej pasują jednak w kratkach środkowych

miałem , nic nie widze w takich kratkach , ja nie kłade na deske dla lansu :decayed:

Opublikowano

Moskal tak na marginesie to STO LAT :cool1: wszystkiego dobrego :decayed:

:drunk:

Opublikowano
  • Autor

Moskal tak na marginesie to STO LAT :cool1: wszystkiego dobrego :decayed:

:drunk:

dzieki :good:

Opublikowano

Moskal a pod kątem w kratkach nie możesz wsadzić? :tongue4: Przecież to nie problem :) Ja mam lekko kod kątem i jest git :good: Wydaje mi się że pod siebie też uda Ci się ładnie ustawić :good:

Opublikowano
  • Autor

Ja mam lekko kod kątem i jest git

poka

Opublikowano

mosal, weź wywal VIAGRA z tematu swojego posta bo wszystkie skrzynki pocztowe traktują to jako SPAM ;-)

Opublikowano
  • Autor

ok

Opublikowano

mosal, weź wywal VIAGRA z tematu swojego posta bo wszystkie skrzynki pocztowe traktują to jako SPAM ;-)

Zmień skrzynkę :tongue4:

Opublikowano

Moskal a może poczekasz z montażem deski jak już przyjdą ci puszki pod zegary :?:

ps: najlepszego :good:

Opublikowano
  • Autor

Moskal a może poczekasz z montażem deski jak już przyjdą ci puszki pod zegary :?:

a w czym bedzie to przeszkadzać jak teraz złoże deske ??? kable do zegarów wypuszcze tą kratką pod szybą i bedą sobie dyndały. mam nadzieje ze dzisiaj przyjdą.

BTW jutro zapowiadaja c**jową pogode więc ewątpie czy pod blokiem uda mi sie ogarnąć temat :thumbdown:

ps: najlepszego :good:

dzieki :notworthy:

Opublikowano

mosal, weź wywal VIAGRA z tematu swojego posta bo wszystkie skrzynki pocztowe traktują to jako SPAM ;-)

pisałem o tym 100 stron wstecz ale nie posłuchał, i już się przyzwyczaiłem że Viagra jest w spamie :polew:

Opublikowano

Ja mam lekko kod kątem i jest git

poka

zara wyjdę pod firmę i pstryknę foto, tylko coś skończę :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Ja mam lekko kod kątem i jest git

poka

zara wyjdę pod firmę i pstryknę foto, tylko coś skończę :wink4:

oka :good:

Opublikowano

dzięki działa :notworthy:

Opublikowano

Moskal a może poczekasz z montażem deski jak już przyjdą ci puszki pod zegary :?:

a w czym bedzie to przeszkadzać jak teraz złoże deske ??? kable do zegarów wypuszcze tą kratką pod szybą i bedą sobie dyndały. mam nadzieje ze dzisiaj przyjdą.

BTW jutro zapowiadaja ch***ową pogode więc ewątpie czy pod blokiem uda mi sie ogarnąć temat :thumbdown:

ps: najlepszego :good:

dzieki :notworthy:

SoMeS? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

SoMeS? :decayed:

co SoMeS ??? :mysli: :mysli: :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.