Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] VIAGRA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

SoMeS? :decayed:

co SoMeS ??? :mysli: :mysli: :mysli:

no SoMeS tez pod blokiem walczyl, przy -20 gwinta w pojedynke montowal :naughty:

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Wyświetleń 122,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

moskal zaktualizuj 1 posta, bo nie chce mi sie przedzierac przez caly temat.

Co masz to zarzuc :decayed:

Opublikowano

Moskal mowil ze chromy na metry kupil teraz, bo musi zrobic grill jak w b7

Tak tez myslalem :cool1:

Opublikowano
  • Autor

moskal zaktualizuj 1 posta, bo nie chce mi sie przedzierac przez caly temat.

Co masz to zarzuc :decayed:

jak zrobie środek to bedzie full sesja , wtedy uaktualnie :good:

Opublikowano

Moskal ma urodziny? :decayed: najlepszeeego! :drunk:

Opublikowano

uważam ze dodatkowe gajgery w b5 najlepiej pasują jednak w kratkach środkowych

..jeden zegar..ale nie trzy :rolleyes:

Mosqalito.. a może poflokujemy kurniki od zegarów ? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Mosqalito.. a może poflokujemy kurniki od zegarów ? :naughty:

zastanawiałem sie ale mysle ze bedzie za dużo tego , awsze mozna odkrecic i ogarnąć :wink4

:

Moskal ma urodziny? :decayed: najlepszeeego! :drunk:

miał wczoraj.dzieki :good:

Opublikowano

ups spóźnione ale sa :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Po półtorej roku wziąłem sie , wyciągnąłem z szafy i rozebrałem podświetlane kratki nawiewu z polifta , jutro zmatuje i mazne obudowy w czarny mat , jak polift to polift , niech bedzie full opcja :decayed:

Opublikowano

będziesz składał w sobotę dechę i konsole? Myślałem że isostat dojdzie dzisiaj ale będzie na poczatku przyszlego tygodnia :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

będziesz składał w sobotę dechę i konsole?

jutro chciałbym to zrobić ale nie wiem czy mi pogoda pozwoli :kwasny:

Opublikowano

konsolę też zakładasz? i tak będziesz musiał ją rozebrać chcą włożyć isostat :> W przyszłym tygodniu piaseczno czy grodzisk?

Opublikowano
  • Autor

konsolę też zakładasz? i tak będziesz musiał ją rozebrać chcą włożyć isostat :> W przyszłym tygodniu piaseczno czy grodzisk?

priorytet to deska bo z nia jest najwiecej jebania , reszta moze poczekać.

Poczatek tygodnia w piasecznie bo musze mojego nastepce wprowadzić w budowe , od czwartku jak załatwie obiegówke i rozlicze sie z firmą bede popołudniu w WGM.

Najlepsze jest to ze mam 47 dni zaległego urlopu za który muszą mi zapłacić a to są dwie pensje :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Koniec roboty w polaqua ? :gwizdanie: [br]Dopisany: 04 Marzec 2011, 19:38_________________________________________________Ty kierownik?

Opublikowano
  • Autor

Koniec roboty w polaqua ? :gwizdanie: [br]Dopisany: 04 Marzec 2011, 19:38_________________________________________________Ty kierownik?

no koniec [br]Dopisany: 04 Marzec 2011, 20:28_________________________________________________dzeszcz nie pada , pierd.ole , ide zakladać deske :decayed:

Opublikowano

dzialaj i sie pochwal jak to prezentuje sie w aucie :naughty:

Opublikowano
  • Autor

wywaliłem stara , przełozyłem nawiewy i carbony. śmigam na dół założyc bo chmury sie zbieraja nad Grodziskiem :kwasny:

Opublikowano

to wpadaj do Krakowa ;-) u nas świeci od paru dni słońce ;-)

Opublikowano

Żebyś się nie zdziwił że dostaniesz kasę za urlop. Szczególnie za tyle dni :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Żebyś się nie zdziwił że dostaniesz kasę za urlop. Szczególnie za tyle dni :gwizdanie:

dostane :wink4:

niedawno zwalniało sie dwóch chłopaków ode mnie , tez kadra tech. i dostali co do joty.

to nie budżetówka panie Ryszardzie :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Decha założona , wqygląda za***iście ale troszke przykurzona. moim zdaniem nie gryzie sie z boczkami.

no i najważniejsze : NIC PRZY OKAZJI NIE POPSUŁEM :kox: :kox: :kox: :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.