Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] VIAGRA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kurw@... opiertolę go :angry:

oj tam oj tam.. :wink4:

Jutro mają jechać do Ciebie :good: Przed chwilą mi ojciec mówił :wink4: w sumie chyba gadali z Tobą przez tel.? :wink4: bo biorą na 100% tylko coś tam z czasem u nich nie dało rady :kwasny: jutro mają jechać :wink4:

Tak tak.. wiem bo dzwoniłem do tego Pana po umówionej godzinie :wink4:

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Wyświetleń 121,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

mozemy sie ustawic na niedziele , na tą chwile nie mam planów :good:

spoko, zadzwonie w niedziele, nie uchlaj się za mocno w sobotę :decayed:

Opublikowano

decha i tunel super wygląda :kox:

Konsola zią..konsola :decayed:

Opublikowano

mi to wsio ryba , i tak w chacie siedze :gwizdanie:

jadę z Wami przy okazji w rodzinne strony mnie podrzucicie po wałówkę :polew::decayed: to rzut beretem od raggusia :naughty:

Opublikowano

mi to wsio ryba , i tak w chacie siedze :gwizdanie:

jadę z Wami przy okazji w rodzinne strony mnie podrzucicie po wałówkę :polew::decayed: to rzut beretem od raggusia :naughty:

ale Ty nie umisz palic :decayed:

Opublikowano

mi to wsio ryba , i tak w chacie siedze :gwizdanie:

jadę z Wami przy okazji w rodzinne strony mnie podrzucicie po wałówkę :polew::decayed: to rzut beretem od raggusia :naughty:

ale Ty nie umisz palic :decayed:

:polew:

nauczy się w trymiga :naughty:

Opublikowano

mi to wsio ryba , i tak w chacie siedze :gwizdanie:

jadę z Wami przy okazji w rodzinne strony mnie podrzucicie po wałówkę :polew::decayed: to rzut beretem od raggusia :naughty:

Słoiczki słoiczki :D

mi to wsio ryba , i tak w chacie siedze :gwizdanie:

jadę z Wami przy okazji w rodzinne strony mnie podrzucicie po wałówkę :polew::decayed: to rzut beretem od raggusia :naughty:

ale Ty nie umisz palic :decayed:

:blink::polew:

Opublikowano

ale Ty nie umisz palic :decayed:

:decayed:

nauczy się w trymiga :naughty:

mówisz? :naughty:

Opublikowano

jadę z Wami przy okazji w rodzinne strony mnie podrzucicie po wałówkę :polew::decayed: to rzut beretem od raggusia :naughty:

Słoiczki słoiczki :D

opędzlujemy w drodze powrotnej :wink4:

Opublikowano

Słoiczki słoiczki :D

:polew: k#rfa słoiczków nie wożę :naughty: Ale jakieś 20 kg pierogów można przetransportować :polew:

Opublikowano

mówisz? :naughty:

Ostatnim razem jak byli u mnie na dłuższym posiedzeniu to jeden z nich nie nadążał stygnąc :polew::decayed::kox::naughty:[br]Dopisany: Luty 21, 2011, 10:06:17 _________________________________________________

Słoiczki słoiczki :D

:polew: k#rfa słoiczków nie wożę :naughty: Ale jakieś 20 kg pierogów można przetransportować :polew:

Po pierogach to Ty nie będziesz miał siły popierdalac po budowie :polew: :polew:

Opublikowano

Po pierogach to Ty nie będziesz miał siły popierdalac po budowie :polew: :polew:

:naughty: człowieku codziennie catering i obiadek jaki sobie wybiorę :naughty: więc nie samymi pierogami budowlaniec żyje :naughty: Swoją drogą ja tam fizycznie nie zapiertalam, więc mi to wiesz... :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

nie uchlaj się za mocno w sobotę :decayed:

bede sie starał :wink4:

BTW nie chcesz wpaść na wódke w sobote do mnie na chate ??? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

jadę z Wami przy okazji w rodzinne strony mnie podrzucicie po wałówkę :polew::decayed: to rzut beretem od raggusia :naughty:

oka :good:

Opublikowano

BTW nie chcesz wpaść na wódke w sobote do mnie na chate ???

wracam go Grodziska w niedziele dopiero, z kim będziesz balował ?

Opublikowano

BTW nie chcesz wpaść na wódke w sobote do mnie na chate ??? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Przyjdzie Ci taki menel, nie dość że opije z całej gorzały to jeszcze perskie dywany zarzyga i pójdzie spać w kiblu :decayed:

Opublikowano

BTW nie chcesz wpaść na wódke w sobote do mnie na chate ??? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Przyjdzie Ci taki menel, nie dość że opije z całej gorzały to jeszcze perskie dywany zarzyga i pójdzie spać w kiblu :decayed:

bardzo przepraszam tylko raz u kumpla narzygałem do zlewu w kuchni, poza tym nigdy mi się nie zdarzyło :decayed:

Opublikowano
  • Autor

z kim będziesz balował ?

jeszcze z nikim ale mozecie wpaść z Milczarem ryja umoczyć :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

oka :good:

spoko moskal :) Ja żartowałem :wink4: Możliwe że będę miał komplet na wyjazd w weekend w tamte strony, jeszcze nie wiem czy będę jechał, ale możliwe :mysli: Ale dzięki za zgodę :naughty: A teraz czas na mnie :kwasny: Trzeba iść w kimę :hi:

Opublikowano

ładnie wyszedł ten flok ale czemu od razu w tunelu 2din go nie zrobiłeś ?

Opublikowano
  • Autor

ładnie wyszedł ten flok ale czemu od razu w tunelu 2din go nie zrobiłeś ?

bo mu dnia nie starczyło , chłopak sie wyspać musi , dzisiaj zrobi :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.