Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] VIAGRA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

za duzo tego caarbonu :decayed:

Stanowczo.. przerost formy ..

zwłaszcza w dizlu :kox: :kox: :kox:

i z 1/2 FIS :naughty::polew:

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Wyświetleń 121,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

odpitolcie się od dizli :rant::bicz:

:naughty:

Opublikowano

odpitolcie się od dizli :rant::bicz:

:naughty:

Diesel to kupa :naughty:

Opublikowano

Diesel to kupa :naughty:

Jebn@ć Ci? :decayed::naughty:

Ładne auto moskal :gwizdanie: żeby nie było OT :naughty:

Opublikowano

Jebn@ć Ci? :decayed: :naughty

Gałę ? :polew:

Moskal.. w tym floku to pięknie się będzie węgiel komponował :tongue4::decayed:

Opublikowano
  • Autor

Moskal.. w tym floku to pięknie się będzie węgiel komponował :tongue4::decayed:

wiem , widziałem gdzieś fotki auta z takim setupem :good:

BTW cos mi sie zj***la navi , odpinałem wczoraj aku na moment , i nie moge wpisać kodu , jest normalny obraz i napis SAFE ale pokretłem nie mozna wybierać cyfr :mysli:

Opublikowano

Dawid było sobie kupic jakiegoś kombajna wszystkorobiącego, a nie to padło :wink4:

Opublikowano

BTW cos mi sie zj***la navi , odpinałem wczoraj aku na moment , i nie moge wpisać kodu , jest normalny obraz i napis SAFE ale pokretłem nie mozna wybierać cyfr :mysli:

A to pokrętłem się tylko cyferki wybiera? :decayed: Może czymś innym :decayed:

Gałę ? :polew:

:mysli: nie rozumiem Twojego toku myślenia :decayed::bag::polew:

Opublikowano

:mysli: nie rozumiem Twojego toku myślenia :decayed::bag::polew:

Możesz trochę się rozwiniesz w tej stolicy :facepalm::decayed:

Opublikowano

:mysli: nie rozumiem Twojego toku myślenia :decayed::bag::polew:

Możesz trochę się rozwiniesz w tej stolicy :facepalm::decayed:

zacznie chodzić po galeriach to podłapie slangu koleżanek :decayed::polew:

Opublikowano

Możesz trochę się rozwiniesz w tej stolicy :facepalm::decayed:

Żeś wymyślił :decayed: jak można "jebn@ć gałę"? :decayed: opierd@lić to co innego... ale i tak nie potrafię, więc sam musisz sobie radzić :polew:

zacznie chodzić po galeriach to podłapie slangu koleżanek :decayed::polew:

:kox: mówisz? :polew:

Opublikowano
  • Autor

Dawid było sobie kupic jakiegoś kombajna wszystkorobiącego, a nie to padło :wink4:

no błąd ale juz ta navi jest na wylocie :wink4:

A to pokrętłem się tylko cyferki wybiera? :decayed: Może czymś innym :decayed:

zaden przycisk nie działa oprócz gałki on/off

Opublikowano

trzeba kupić tamburyno :naughty:

Opublikowano

no błąd ale juz ta navi jest na wylocie :wink4:

Clarion ? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

no błąd ale juz ta navi jest na wylocie :wink4:

Clarion ? :naughty:

jeszcze nie wiem co :wink4:

Opublikowano

Clarion ? :naughty:

Canva :D

Moskal nie chcesz kupić mam na zbyciu :naughty: dotykowy wysuwany ekran, dvd, pilot i inne bajery +20pkt do lansu na dzielni :kox:

Opublikowano

Clarion ? :naughty:

Canva :D

Moskal nie chcesz kupić mam na zbyciu :naughty: dotykowy wysuwany ekran, dvd, pilot i inne bajery +20pkt do lansu na dzielni :kox:

Ile za to ? :naughty:

Opublikowano

trzeba kupić tamburyno :naughty:

rozwaliłeś mi system na noc :polew:

Opublikowano
  • Autor

Clarion ? :naughty:

Canva :D

Moskal nie chcesz kupić mam na zbyciu :naughty: dotykowy wysuwany ekran, dvd, pilot i inne bajery +20pkt do lansu na dzielni :kox:

dziekuje :decayed:

Opublikowano

Najmniej awaryjne :polew:

1423201333.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.