Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] VIAGRA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mocno ci odstają te lampy przy błotnikach?

znając życie to pewnie wcale bo idzie je ładnie spasować :wink4:

moskal fura :kox: :kox: :kox: tylko popraw tą zaślepkę :wink4:

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Wyświetleń 121,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Robota skończona , kórwa w taki deszcz musiałem zakładać ze jestem mokry jak gnój :thumbdown:

miałem w instalacji samochodu kable pozmieniane długie/krótkie , podpiąłem lampe a tu pipa - nic nie świeci :thumbdown::kox: :kox: :kox: :kox:

no ale se poradziłem

bixg.jpg

nie no moskal LUBIE TO :good::decayed:

Opublikowano
  • Autor

mocno ci odstają te lampy przy błotnikach?

troszke , ogólnie musze je i tak wyjąć bo w lewej jest za krótki kabel i w tej chwili napiety jak baranie jaja

moskal zrob TriXenon :naughty:

bedzie zenek w halo , tylko blizej wiosny. musze ogarnąć instalacje halo bo one wogóle nie swiecą od kupna :thumbdown:

tylko popraw tą zaślepkę :wink4:

nie idzie jej poprawić bo sprysk jest zjebany i odstaje :wink4:

nie no moskal LUBIE TO :good::decayed:

:good::wink4:[br]Dopisany: 11 Luty 2011, 13:12_________________________________________________To bedzie najładniejsze S4 w PL tylko dajcie mi troche czasu :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
To bedzie najładniejsze S4 w PL tylko dajcie mi troche czasu :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

trzymamy za słowo :kox:

Opublikowano

moskal zrob TriXenon :naughty:

ja mam ja mam :decayed:

Opublikowano

musze ogarnąć instalacje halo bo one wogóle nie swiecą od kupna

ale działały przed zmianą konsoli i przycisków?

Opublikowano

nie no powiem Ci ze :kox: rób ta eSe :kox:

Opublikowano

5160429ijfr.jpg

Opublikowano
  • Autor

musze ogarnąć instalacje halo bo one wogóle nie swiecą od kupna

ale działały przed zmianą konsoli i przycisków?

nie

Opublikowano

5160429ijfr.jpg

I ten licznik z diesla :gwizdanie:

Opublikowano

5160429ijfr.jpg

I ten licznik z diesla :gwizdanie:

5160429ijfr.jpg

I ten licznik z diesla :gwizdanie:

i ten półfis

Opublikowano

k**wa jak baby : karbonu na tony ale i tak sie do czegos dopieprza :decayed:

Opublikowano

nie dogodzisz, taki naród :decayed:

Opublikowano

ku***a jak baby : karbonu na tony ale i tak sie do czegos dopieprza :decayed:

zazdroszczą :decayed:

Opublikowano

za duzo tego caarbonu :decayed:

Opublikowano
  • Autor

za duzo tego caarbonu :decayed:

dokładnie , ja w środku zrobie oprócz dekorów ten plastik wokół wajhy biegów i finał.

mam dwa takie plastiki drugi pójdzie we flok , zobaczymy co bedzie sie ładniej prezentowało

Opublikowano

za duzo tego caarbonu :decayed:

Stanowczo.. przerost formy ..

Opublikowano

ku***a jak baby : karbonu na tony ale i tak sie do czegos dopieprza :decayed:

Nie samym carbonem człowiek żyje :naughty:

Opublikowano
  • Autor

za duzo tego caarbonu :decayed:

Stanowczo.. przerost formy ..

zwłaszcza w dizlu :kox: :kox: :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.