Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] VIAGRA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A proste? :polew:

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Wyświetleń 121,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A proste? :polew:

Jakbyś czytał opis aukcji to byś wiedział, że NOWE .

Kurfa jakbym miał luźną kaskę to bym to capnął :naughty: Fela podobno dobra bo lekka :przebiegly:

Opublikowano

A proste? :polew:

Jakbyś czytał opis aukcji to byś wiedział, że NOWE .

Kurfa jakbym miał luźną kaskę to bym to capnął :naughty: Fela podobno dobra bo lekka :przebiegly:

Widziałem w zakładzie oponiarskim jak wyważali nowe koła :polew:

Nowe nie znaczy idealne.

Opublikowano

Widziałem w zakładzie oponiarskim jak wyważali nowe koła :polew:

Nowe nie znaczy idealne.

o ja pier**le..jak ja kocham takich znawców :facepalm:

Jak się kupuje chińskie odlewy to wiadomo, że trzeba pół tony ołowiu na to przykleić.

Podsyła się kogoś z Pleszewa..takiego Tommego Iversona, obejrzy, zobaczy, sprawdzi czy proste i krótki kaszel po obiedzie.

Opublikowano
  • Autor

o ja pier***e..jak ja kocham takich znawców :facepalm:

nie martwe sie , ja tez :wink4:

kórwa nie mam hajsu :thumbdown:

Opublikowano

Podsyła się kogoś z Pleszewa..takiego Tommego Iversona, obejrzy, zobaczy, sprawdzi czy proste i krótki kaszel po obiedzie.

ale ja tam już nie mieszkam , teraz Bielsko Biała :decayed:
Opublikowano
  • Autor

ale ja tam już nie mieszkam , teraz Bielsko Biała :decayed:

wiem :wink4:

Opublikowano

nie martwe sie , ja tez :wink4:

kórwa nie mam hajsu :thumbdown:

Fak..jak bym sprzedał swoje Enkeie to bym je łyknął :cool1:

k**wa mam tego tematu..jeszcze mam dwa komplety kubłów do obszycia i nie ma kiedy :thumbdown:

Podsyła się kogoś z Pleszewa..takiego Tommego Iversona, obejrzy, zobaczy, sprawdzi czy proste i krótki kaszel po obiedzie.

ale ja tam już nie mieszkam , teraz Bielsko Biała :decayed:

Moskal..szukamy felg z Bielska Białej :decayed:

Opublikowano

Widziałem w zakładzie oponiarskim jak wyważali nowe koła :polew:

Nowe nie znaczy idealne.

o ja pier***e..jak ja kocham takich znawców :facepalm:

Jak się kupuje chińskie odlewy to wiadomo, że trzeba pół tony ołowiu na to przykleić.

Podsyła się kogoś z Pleszewa..takiego Tommego Iversona, obejrzy, zobaczy, sprawdzi czy proste i krótki kaszel po obiedzie.

Następnym razem dopiszę [joke mode on] bo widzę, że niektórzy zbyt poważnie podchodzą do forum.

Opublikowano

Następnym razem dopiszę [joke mode on] bo widzę, że niektórzy zbyt poważnie podchodzą do forum.

Przypomniały mi się ostatnie dwa dni na warszawskich :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Nie no luz kolego :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Moskal..szukamy felg z Bielska Białej :decayed:

ołkej :good:

Następnym razem dopiszę [joke mode on] bo widzę, że niektórzy zbyt poważnie podchodzą do forum.

luxna guma :wink4:

Opublikowano
:good:
Opublikowano

Padre, opyl mi gwint to sobie kupisz te felaszki :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Padre, opyl mi gwint to sobie kupisz te felaszki :naughty:

1600pln :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

taaaaa :sick3:

Opublikowano

zawsze mozesz nowy zamowic :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

wolał bym kupić AP Sportwarke :naughty:

dokupię sobie 2 nowe amorki bilsteina b8 i będę dalej jeździł na tym co mam :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

juz przestań sie mazać :wink4:[br]Dopisany: 29 Styczeń 2011, 14:27_________________________________________________oglądałem moje nowe lampki :decayed:

Opublikowano

i co juz montujesz ? :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

i co juz montujesz ? :decayed: :decayed: :decayed:

w tygodniu

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.