Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] VIAGRA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Najmniej awaryjne :polew:

1423201333.jpg

Bo nie miało się co zepsuć :naughty: :naughty:

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Wyświetleń 121,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Najmniej awaryjne :polew:

1423201333.jpg

no dobra ale kto mi zreza ramke 2din pod to ?? :mysli:

Opublikowano

no dobra ale kto mi zreza ramke 2din pod to ?? :mysli:

Wsadź takie 2 jedno pod drugim ;P będziesz miał 2 DIN :naughty:

Opublikowano

są takie ramki :>

Opublikowano

Dziś przyłapałem RS4 (sql'a ? ) w Lublinie.. miazga :slina:

..ale moja żona stwierdziła, że nowa Honda CRV lepiej jej się widzi :polew: :polew:

20110214.jpg

Opublikowano

Dziś przyłapałem RS4 (sql'a ? ) w Lublinie.. miazga :slina:

..ale moja żona stwierdziła, że nowa Honda CRV lepiej jej się widzi :polew: :polew:

20110214.jpg

codziennie ją widziałem pod uczelnią :naughty: Na mnie już wrażenia nie robi :thumbdown::decayed: Znudziła mi się :polew: Kiedyś miał brzydkie ringi na bokach auta :decayed: No i na lato ma ładniejsze fele :)

Opublikowano

wogule rsy są brzydkie i nie przyciągaja uwagi znawców :polew:

Opublikowano
  • Autor

ńju dizajn

dsc00808a.jpg

Opublikowano
  • Autor

BTW zastanawiam sie gdzie schować przyciski od grznych dóp. bo zostały mi przedliftowe a w klimatroniku nie mam. macie jakies pomysły ???

Opublikowano
  • Autor

kup klimatronika z grzanymi d*pami i nie rob druciarstwa

a po c**j wywalać bez sensu 300pln ???

myslałem dać pod spodem gdzies na tym plastiku pod kierownicą

Opublikowano

Albo gdzieś w plastiki foteli :mysli:

Opublikowano

ja bym dal w kierownice, tam gdzie multifunkcja jest w B7... lewym paluchem grzejesz dupke sobie, a prawym kobiecie :polew:

Opublikowano
  • Autor

Wez najwyzej je wsadz w srodkowy tunel przed zapalniczka masz miejsce tam

:mysli: ciekawa propozycja

Albo gdzieś w plastiki foteli :mysli:

równiez ciekawa propozycja :good:

najbardziej mnie wkórwia pogoda bo nic nie mozna zrobić :thumbdown:

nie dział mi elektryka fotela pasazera , wywaliłbym obydwa , zamienił miejscami i by wyszło czy to instalacja czy fotel. BTW jest w nich jakis bezpiecznik ??? :mysli:

ja bym dal w kierownice, tam gdzie multifunkcja jest w B7

na trytytke :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

ńju dizajn

dsc00808a.jpg

nieład artystyczny :D

ku***a projekt kozak bedzie a bedziesz mia lkurwa skitrane gdzies prelacziki.. Wez najwyzej je wsadz w srodkowy tunel przed zapalniczka masz miejsce tam

True stary.. opierdol ten klimatronik i kup z miejscem na d*py :wink4:

A regulacje świateł to teraz gdzie masz ? Przełożyłeś obok kiery jak w poliftach ?

Opublikowano
  • Autor

True stary.. opierdol ten klimatronik i kup z miejscem na d*py :wink4:

A regulacje świateł to teraz gdzie masz ? Przełożyłeś obok kiery jak w poliftach ?

ad.1 musze miec wolną gotówke

Ad.2 jest a raczej był samopoziom , nie było regulacji :wink4:

Opublikowano

Dziś przyłapałem RS4 (sql'a ? ) w Lublinie.. miazga :slina:

..ale moja żona stwierdziła, że nowa Honda CRV lepiej jej się widzi :polew: :polew:

20110214.jpg

codziennie ją widziałem pod uczelnią :naughty: Na mnie już wrażenia nie robi :thumbdown::decayed: Znudziła mi się :polew: Kiedyś miał brzydkie ringi na bokach auta :decayed: No i na lato ma ładniejsze fele :)

chyba każdy kto studiował na polibudzie ją widział :D

Opublikowano

A regulacje świateł to teraz gdzie masz ? Przełożyłeś obok kiery jak w poliftach ?

jak jest ori xenio to nie ma regulacji :decayed: samopoziom robi wsio za Ciebie :decayed:

chyba każdy kto studiował na polibudzie ją widział :D

No ja ją widziałem codziennie, bo sql? studiował na moim wydziale, chyba że jeszcze studiuje :gwizdanie: bo on jakoś na dłużej miał te studia rozplanowane... :decayed: :gwizdanie:

Opublikowano

jak jest ori xenio to nie ma regulacji :decayed

SERIOOOO :naughty: zapomniałem, że cycek ma ori xenne extra :wink4:

Opublikowano

SERIOOOO :naughty: zapomniałem, że cycek ma ori xenne extra :wink4:

ja też mam ori to wiem :decayed::bag:

Opublikowano
  • Autor

btw fajny koc na prawym siedzeniu.. taki męski :decayed:

pod fotelik dla małej bucu , bedziesz moze mial kiedyś recaro , to bedziesz wiedział ze trzeba dbać :naughty: :naughty: :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.