Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] VIAGRA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Żebyś się nie zdziwił że dostaniesz kasę za urlop. Szczególnie za tyle dni :gwizdanie:

dostane :wink4:

niedawno zwalniało sie dwóch chłopaków ode mnie , tez kadra tech. i dostali co do joty.

to nie budżetówka panie Ryszardzie :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Decha założona , wqygląda za***iście ale troszke przykurzona. moim zdaniem nie gryzie sie z boczkami.

no i najważniejsze : NIC PRZY OKAZJI NIE POPSUŁEM :kox: :kox: :kox: :kox:

szybko dzialasz :good:

szkoda ze obylo sie bez diaksa :decayed:

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Wyświetleń 122,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a kto powiedział że ja w budżetówce pracuje :gwizdanie:

dawaj foty dechy :naughty:

moskal co z licznikiem??

Opublikowano
  • Autor

szybko dzialasz :good:

szkoda ze obylo sie bez diaksa :decayed:

najgorzej z poduchą bo śrub tam w c**j i nie wiadomo które odkręcić zeby puściła , ale ogólnie robota nietrudna , myślałem ze bedzie gorzej :good:

diax lezał w kufrze w pełnej gotowosci , pyrkał sobie na wolnych obrotach :naughty: :naughty: :naughty:

a kto powiedział że ja w budżetówce pracuje :gwizdanie:

no chyba nie ja ???? wczoraj nawet dzwoniłem do dziewczyn z kadr w tej sprawie i na luzie dadzą , muszą zresztą :wink4:

moskal co z licznikiem??

z parówy ??? poszedł wczoraj. a co ???

Opublikowano

nie z parówy tylko z eSy, naprawiasz?? bo ja pewnie niedługo będe wysyłal a mam dwa wiec jak się dorzucisz to może cos taniej wyjdzie

Opublikowano
  • Autor

nie z parówy tylko z eSy, naprawiasz?? bo ja pewnie niedługo będe wysyłal a mam dwa wiec jak się dorzucisz to może cos taniej wyjdzie

to musielibyśmy sie wcześniej umówic , bo teraz bede codziennie dojezdzał autem do pracy i musze sobie załatwić podwózke. w przyszłym tygodniu dam ci znać , a czyj masz jeszcze licznik ???

Opublikowano

nie z parówy tylko z eSy, naprawiasz?? bo ja pewnie niedługo będe wysyłal a mam dwa wiec jak się dorzucisz to może cos taniej wyjdzie

to musielibyśmy sie wcześniej umówic , bo teraz bede codziennie dojezdzał autem do pracy i musze sobie załatwić podwózke. w przyszłym tygodniu dam ci znać , a czyj masz jeszcze licznik ???

mam dwa swoje :naughty:

moj blaknie a w drugim kilka wypalonych linni

zrobie dwa i jeden na sprzedaż pójdzie

Opublikowano
  • Autor

Pstrykłem kilka fotek

dsc00275.jpg

dsc00276jx.jpg

dsc00277sa.jpg

Opublikowano
:slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:
Opublikowano
  • Autor

:slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

ty sie nie śliń tylko wysyłaj swoją :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

:slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

ty sie nie śliń tylko wysyłaj swoją :naughty: :naughty: :naughty:

najpierw to muszę podsufitkę z esy od Nosba przywieść, tylko że się nie odzywa :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

:slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

ty sie nie śliń tylko wysyłaj swoją :naughty: :naughty: :naughty:

najpierw to muszę podsufitkę z esy od Nosba przywieść, tylko że się nie odzywa :thumbdown:

z polifta czy przedlifta ???

Opublikowano

przedlift

Opublikowano
  • Autor

przedlift

ok :good:[br]Dopisany: 05 Marzec 2011, 13:08_________________________________________________a plastiki klapy bagażnika tez bedziesz miał ???

Opublikowano

przedlift

ok :good:[br]Dopisany: 05 Marzec 2011, 13:08_________________________________________________a plastiki klapy bagażnika tez bedziesz miał ???

mówił że cały komplet gotowy do założenia, więc mam nadzieję że tak :wink4:

Opublikowano

Jakieś kontrolki Ci świecą?? :mysli::kox:

Opublikowano

Jakieś kontrolki Ci świecą?? :mysli::kox:

u moskala zawsze jest dyskoteka :decayed:

Opublikowano

Jakieś kontrolki Ci świecą?? :mysli::kox:

po to są, aby świeciły :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Czyli mi jak świeci kontrolka o dpoduszki to tak ma być :mysli:

Dzięki za porade :decayed::kox::polew:

Opublikowano
  • Autor

Jakieś kontrolki Ci świecą?? :mysli::kox:

tak. abs z przednim lewym wyjebany a poduszka nie wiem czemu sie pali , mam to w dópie. miałem w swojej karierze 4 konkretne strzały przodem i nigdy mi sie poduszka nie otworzyła. moim zdaniem bezużyteczny wynalazek skoro cały czas żyje :decayed:

Jakieś kontrolki Ci świecą?? :mysli::kox:

u moskala zawsze jest dyskoteka :decayed:

fakju

Opublikowano

tak. abs z przednim lewym wyjebany a poduszka nie wiem czemu sie pali , mam to w dópie. miałem w swojej karierze 4 konkretne strzały przodem i nigdy mi sie poduszka nie otworzyła. moim zdaniem bezużyteczny wynalazek skoro cały czas żyje :decayed:

:polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.