Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] VIAGRA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

te są koxfc**j :kox:

main.jpg

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Wyświetleń 121,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ciekawe tylko jak by to wygladało na A4

Opublikowano

na Volkach wyglądał za***iście także myślę ze na tych też będzie :wink4:

Ogr te sparco co pokazałeś są mega :slina:

?c=mdSklep-cmZdjecieGal-700067-170048-0-228-300

Opublikowano

a no są fajne ;-) widziałem je ostatnio na żywo - robią robotę ;-)

Opublikowano
  • Autor

cycu gdzie masz stickera b5b :cool1::shocked: :bicz3:

ja ???? pokończyły mi sie. masz jeszcze na stanie ????

A wogóle zasługuje ta padaczka na stickera ??? :decayed:

Fele z bumy odpadają , te sparco tez do mnie nie przemawiają

Opublikowano

cycu gdzie masz stickera b5b :cool1::shocked: :bicz3:

ja ???? pokończyły mi sie. masz jeszcze na stanie ????

A wogóle zasługuje ta padaczka na stickera ??? :decayed:

Fele z bumy odpadają , te sparco tez do mnie nie przemawiają

zasluguje :good: kolo dopelni roboty

masz gdzies pod reka foty jak miales z parowie FMICa wyrezanego? :kox:

Opublikowano

27012010201.jpg

:decayed:

Opublikowano

27012010201.jpg

:decayed:

jeszcze wypierdolony zderzak :decayed:

Opublikowano

mam, jeszcze trochę , daj adres na pw to ci jutro wyslę , jakie chcesz??

Opublikowano
  • Autor

Ale franca teraz pieknie ryczy , a jak turbiny słychać :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk:

mam, jeszcze trochę , daj adres na pw to ci jutro wyslę , jakie chcesz??

białe , 3 lewe i 3 prawe :good:

Opublikowano

białe , 3 lewe i 3 prawe :good:

...już pakuję do koperty :decayed:
Opublikowano

Moskal, nie chcesz się zamienić fotelami ? :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Moskal, nie chcesz się zamienić fotelami ? :naughty: :naughty:

a co masz ????

Opublikowano

Była ta fela na racingforum do sprzedania...pojawiła się już w tym temacie :kox:

Opublikowano

Masz taki małe VT na szybko robione, wiem wiem nie ma zacisków :decayed:

Tracer Ver.1 (grafit)

eskav.jpg

Opublikowano

Moskal, nie chcesz się zamienić fotelami ? :naughty: :naughty:

a co masz ????

Ori kubełki ale nie recaro, ta sama kolorystyka :)

Mogę ci w gratisie dorzucić komplet siedzeń ori, takie taborety :kox:

PS: Jakie masz odległości od ziemi do błotników w linie prostej ?

Opublikowano
  • Autor

Ori kubełki ale nie recaro, ta sama kolorystyka :)

Mogę ci w gratisie dorzucić komplet siedzeń ori, takie taborety :kox:

PS: Jakie masz odległości od ziemi do błotników w linie prostej ?

Ori kubełki to ja miałem zanim założyłem Recaro wiec dziekuje :decayed:

od błotnika do ziemi 59 z przodu , z tyłu nie mierzyłem

Opublikowano

Ori kubełki ale nie recaro, ta sama kolorystyka :)

Mogę ci w gratisie dorzucić komplet siedzeń ori, takie taborety :kox:

PS: Jakie masz odległości od ziemi do błotników w linie prostej ?

Jak ty jeździsz to ja nie wiem :gwizdanie: Musisz mieć tam dobre drogi i brak progów zwalniających :shocked:

Ori kubełki to ja miałem zanim założyłem Recaro wiec dziekuje :decayed:

od błotnika do ziemi 59 z przodu , z tyłu nie mierzyłem

Jak ty jeździsz to ja nie wiem :naughty:

Jak po wycięciu tego tłumika ?

Opublikowano

Ori kubełki ale nie recaro, ta sama kolorystyka :)

Mogę ci w gratisie dorzucić komplet siedzeń ori, takie taborety :kox:

PS: Jakie masz odległości od ziemi do błotników w linie prostej ?

Jak ty jeździsz to ja nie wiem :gwizdanie: Musisz mieć tam dobre drogi i brak progów zwalniających :shocked:

Ori kubełki to ja miałem zanim założyłem Recaro wiec dziekuje :decayed:

od błotnika do ziemi 59 z przodu , z tyłu nie mierzyłem

Jak ty jeździsz to ja nie wiem :naughty:

Jak po wycięciu tego tłumika ?

Ale franca teraz pieknie ryczy , a jak turbiny słychać :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk:

Opublikowano
  • Autor

Jak ty jeździsz to ja nie wiem :naughty:

Jak po wycięciu tego tłumika ?

ciezko sie jezdzi , jedyny plus to to , ze zmieniłm prace i bede teraz codziennie latał 2-pasmówką :good:

Po wycieciu fajnie ryczy ale tragedii nie ma :good: w środku troche głosniej , ale to przyjemny hałas :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.