Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] VIAGRA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

sie kurvva zastanawiam wlasnie... :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Wyświetleń 121,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

drugi raz na 100% byś nie zrobił :wink4:

Jakbym przymodził na ostro to nie..ale jakby mnie coś podkusiło :embarrassed:

Żony bym nie zmienił...ale fura to fura :tongue4:

pewnie, że jestem :guma:

Jesteś amejzing jak tomi li dżons w ściganym.. jak rysiek z klanu..jak Pani profesor od polskiego z dużym cyckiem i napiętą kiecą na dupięę :cool1:

Dobra kurfa zapędziłem się :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

sie kurvva zastanawiam wlasnie... :gwizdanie:

ty daj spokój bo mi chyba grozi moderacja za kropki , nie wygłupiaj sie :decayed:

very very nice :hi: kozak jak nie wiem jest ta eSa

chcesz kupić ???

Opublikowano

chcesz kupić ???

Moja żona to mnie chyba za***ała jakbym kupił od Ciebie esę :polew:

Opublikowano
  • Autor

Moja żona to mnie chyba za***ała jakbym kupił od Ciebie esę :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

u ciebie bys se na tej glebie nie pojezdził :decayed:

Opublikowano

Moja żona to mnie chyba za***ała jakbym kupił od Ciebie esę :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

u ciebie bys se na tej glebie nie pojezdził :decayed:

Pojeździł by pojeździł.. wspawałbym aluminiową drabinę pod silnik i dało by radę..co najwyżej co rusz poszły by iskry na dziurwach :decayed:

Opublikowano

Moja żona to mnie chyba za***ała jakbym kupił od Ciebie esę :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

u ciebie bys se na tej glebie nie pojezdził :decayed:

zejdz ze mnie :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

wspawałbym aluminiową drabinę pod silnik i dało by radę

jakbysd cos wstawił pod silnik to nie ruszyłbys z miejsca , ale mozna podniesc z centa/dwa i bedzie git :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

oferta poszła na Pw , zastanów sie :good:

zejdz ze mnie :polew: :polew: :polew:

przepraszam :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

jakbysd cos wstawił pod silnik to nie ruszyłbys z miejsca , ale mozna podniesc z centa/dwa i bedzie git :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

oferta poszła na Pw , zastanów sie :good:

Cena dobra.. ale musiałbyś pobrac moją hądę w rozliczeniu + ojro + pół bagażnika cukru.. podobno w kraju to chodliwy towar..takie białe złoto :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Jakbym przymodził na ostro to nie..ale jakby mnie coś podkusiło :embarrassed:

Żony bym nie zmienił...ale fura to fura :tongue4:

na bank byś nie sprzedał...

Jesteś amejzing jak tomi li dżons w ściganym.. jak rysiek z klanu..jak Pani profesor od polskiego z dużym cyckiem i napiętą kiecą na dupięę :cool1:

Dobra kurfa zapędziłem się :polew: :polew:

ja też tęsknię :wink4:

Pojeździł by pojeździł.. wspawałbym aluminiową drabinę pod silnik i dało by radę..co najwyżej co rusz poszły by iskry na dziurwach :decayed:

nie pojeździłbyś, bo po

1. nie miałbyś łba (jak wyżej wspomniałeś Małgorzata uj***ła by Ci go przy samej pupie)

2. żadna klatka/drabinka/ch...wi co jeszcze nic nie da, u Was są tak zjebane drogi, a ta suka siedzi tak nisko, że przytyrałem próg o 6cm krawężnik :wallbash:

Opublikowano

na bank byś nie sprzedał...

Sprzedałbym..z zimną krwią.. nauczyłem się tego na wsi :decayed:

ja też tęsknię :wink4:

Stary wiesz, że jesteś dla mnie jak brat..ale nie pisz mi tak bo ja nic nie atakowałem przez ostatni miesiąc :decayed::polew: :polew: :polew:

nie pojeździłbyś, bo po

1. nie miałbyś łba (jak wyżej wspomniałeś Małgorzata uj***ła by Ci go przy samej pupie)

2. żadna klatka/drabinka/ch...wi co jeszcze nic nie da, u Was są tak zjebane drogi, a ta suka siedzi tak nisko, że przytyrałem próg o 6cm krawężnik :wallbash:

1. Fakt :decayed: .. ale to na co zbieram hajs jeszcze bardziej skieruje mnie w kierunku rychłej separacji :D

2. remontujo się .. wójt obiecał, że będzie lepiej :decayed:

Opublikowano

że przytyrałem próg o 6cm krawężnik :wallbash:

robie to codziennie i zyje :good:

nie maz sie!

Opublikowano
  • Autor

że przytyrałem próg o 6cm krawężnik :wallbash:

oj tam oj tam , nic nie widac :wink4:

2. remontujo się .. wójt obiecał, że będzie lepiej :decayed:

To było u mnie pod blokiem :decayed:

Opublikowano

Dobra idę stąd bo zara polecą cukierasy :decayed:

W temacie żeby nie było... Dawid.. piękne auto piękne . Pamiętaj, że wspieram Cię w postanowieniu. Jak zrobisz fotki to dał Łukaszowi on dobrze aukcje ogarnia.. z jego rąk moja Viagra poszła i Poźmajstra siwers :good:

Opublikowano

Sprzedałbym..z zimną krwią.. nauczyłem się tego na wsi :decayed:

nie pierdool :cool1:

Stary wiesz, że jesteś dla mnie jak brat..ale nie pisz mi tak bo ja nic nie atakowałem przez ostatni miesiąc :decayed::polew: :polew: :polew:

współczuję stary...

robie to codziennie i zyje :good:

to fatalnie, musisz bardziej uważać :wink4:

Opublikowano
:wtf:
Opublikowano

:wtf:

pojebaooooooo nam wujka :confused4:

Opublikowano

:wtf:

pojebaooooooo nam wujka :confused4:

wy wszyscy z WGM udani ...

Opublikowano

pojebaooooooo nam wujka :confused4:

Wujas zobaczył pierwszy siwy włos na głowie i doszedł do wniosku, że CZAS NA DIESLA w TeDeIku od dziadka ateisty z niemiec :kox:

Opublikowano

Wujas zobaczył pierwszy siwy włos na głowie....

kiedy Ty go ostatnio widziałeś? :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.