Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] VIAGRA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

do sprzedania

pier**lisz nie solisz :cool1:[br]Dopisany: Marzec 29, 2011, 08:52:13 _________________________________________________Pierdolisz pier**lisz pier**lisz :embarrassed:

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Wyświetleń 122,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

do sprzedania

daje dyszkie

Opublikowano

do sprzedania

daje dyszkie

dam 1,5 dyszki :decayed:

Opublikowano

do sprzedania

i całe szczęście, bo nie dość że to głośne to i nie jedzie :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

jak ma mi zalegać pod blokiem cos ,co odpale raz na tydzien/dwa i zrobie kilka kilometrów to po prostu go szkoda maszyny.[br]Dopisany: 29 Marzec 2011, 20:56_________________________________________________

do sprzedania

i całe szczęście, bo nie dość że to głośne to i nie jedzie :tongue4:

taaa , a prawie ja zarżnąłes w drodze powrotnej z BT :decayed:

Opublikowano

jak ma mi zalegać pod blokiem cos ,co odpale raz na tydzien/dwa i zrobie kilka kilometrów to po prostu go szkoda maszyny.

wy z tego WGM to wszyscy tacy nie udani czy tylko kilku... ???

Opublikowano

Dawid.. Szkoda, że tak kończą się losy auta bo trochę roboty w niego włożyliśmy. Mam nadzieję, że sytuacja się ustabilizuje i mody powtórzymy w innym pewnie lepszym aucie :good:

Opublikowano

taaa , a prawie ja zarżnąłes w drodze powrotnej z BT :decayed:

łoj przecież ona to lubi :wink4:

Opublikowano

taaa , a prawie ja zarżnąłes w drodze powrotnej z BT :decayed:

łoj przecież ona to lubi :wink4:

Każda sucz lubi dobre rżnięcie :decayed:

Opublikowano

taaa , a prawie ja zarżnąłes w drodze powrotnej z BT :decayed:

łoj przecież ona to lubi :wink4:

Każda sucz lubi dobre rżnięcie :decayed:

otóż to przyjacielu :kox:

Opublikowano
  • Autor

jak ma mi zalegać pod blokiem cos ,co odpale raz na tydzien/dwa i zrobie kilka kilometrów to po prostu go szkoda maszyny.

wy z tego WGM to wszyscy tacy nie udani czy tylko kilku... ???

Ty , no wole sprzedac eske która i tak bedzie stała pod blokiem , sprzedac Polo , dołożyć pare groszy co mam w skarpecie i kupic cos nowszego :good:

przynajmniej tak mi sie wydaje :good:

Dawid.. Szkoda, że tak kończą się losy auta bo trochę roboty w niego włożyliśmy. Mam nadzieję, że sytuacja się ustabilizuje i mody powtórzymy w innym pewnie lepszym aucie :good:

Troche włożyliśmy roboty to fakt , jestes duzym "udziałowcem" tego projektu ale............ nastepnego tez razem zrobimy :decayed:

łoj przecież ona to lubi :wink4:

lubi lubi :wink4:

Każda sucz lubi dobre rżnięcie :decayed:

Jak wracalismy z BT , ujebałem sie z Łatkiem na zielono , zasnąlem i budze sie a tu ryk jak c**j , na fazie wydawało mi sie jakby Kolkov nie wiadomo jak zarzynał :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

wole sprzedac eske która i tak bedzie stała pod blokiem , sprzedac Polo , dołożyć pare groszy co mam w skarpecie i kupic cos nowszego :good:

przynajmniej tak mi sie wydaje :good:

i co kupisz, Avensisa :?:

kurfa to Ty serio to napisałeś?

Opublikowano

a to kufa miała być najladniejsza eSa w PL :bicz: :bicz3: :facepalm::bokser:

Opublikowano

wole sprzedac eske która i tak bedzie stała pod blokiem , sprzedac Polo , dołożyć pare groszy co mam w skarpecie i kupic cos nowszego :good:

przynajmniej tak mi sie wydaje :good:

i co kupisz, Avensisa :?:

kurfa to Ty serio to napisałeś?

dustera ;( ;( ;(

Opublikowano

otóż to przyjacielu :kox:

sie wie :naughty::kox:

Troche włożyliśmy roboty to fakt , jestes duzym "udziałowcem" tego projektu ale............ nastepnego tez razem zrobimy :decayed:

No ja myślę :wink4: Pamiętam jak zaczęliśmy z parówą.. przyjechałeś do Wawki i HIT.. w esce poszło parę modzików w środku i sytuacja wywarła swoje..ale kurfa następna furka to pójdzie po koxie..a plan masz dobry i ja popieram tą inicjatywę w 100 % ! Sam chyba zrobiłbym podobnie walcząc z sentymentem niestety :confused4:

Jak wracalismy z BT , ujebałem sie z Łatkiem na zielono , zasnąlem i budze sie a tu ryk jak c**j , na fazie wydawało mi sie jakby Kolkov nie wiadomo jak zarzynał :kox: :kox: :kox:

Grzesiu to dzikus hardcorowy :kox:

Opublikowano
  • Autor

i co kupisz, Avensisa :?:

tego nie ale jakiegos japońca

a to kufa miała być najladniejsza eSa w PL :bicz: :bicz3: :facepalm::bokser:

juz prawie jest , zostały kosmetyczne sprawy , wieksza felga (moze byc Avus w 18") , czarny dach , carbon na lusterka i listwach przy szybach , sciema szyb i bedzi bajka - do ogarniecia przez nastepnego właściciela.

Plusem jest to ,ze duzo rzeczy juz jest zrobionych :good:

plan masz dobry

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Sam chyba zrobiłbym podobnie walcząc z sentymentem niestety :confused4:

drugi raz na 100% byś nie zrobił :wink4:

Grzesiu to dzikus hardcorowy :kox:

pewnie, że jestem :guma:

Opublikowano

moskal, nie wiem co powiedziec :facepalm:

Opublikowano

very very nice :hi: kozak jak nie wiem jest ta eSa

Opublikowano

moskal, nie wiem co powiedziec :facepalm:

Ty nic nie mów, tylko yebnij mu warna, może się ogarnie :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.