Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Fotki Zlotowe z Fotoradarów


Madas

Rekomendowane odpowiedzi

To teraz jak można się odwołać, żeby dali mi mandat z niższej półki (50 zamiast 100), choćby ze względu na czas (środek nocy) wykonania zdjęcia i niską szkodliwość czynu :) . Bo widzę, że gmina chce ewidentnie zarobić, a tego im nie dam... Prędkość 68/50, godzina gdzieś koło 2:00 :wallbash:

jezeli nie ma znaku mówiącego o ograniczeniu do 50km/h (np za skrzyzowaniem albo przy znaku "teren zabudowany") wówczas jest tolerancja do 10km/h, czyli nie mogą dac Ci mandatu

jeżeli przed fotoradarem był znak 50 wówczas godzina nocna nie ma tutaj zastosowania

i jest bez znaczenia czy teren zabudowany czy nie

(info zaczerpnięte od policjanta drogówki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście było ograniczenie do 50km/h, z tym że "zapomniałem" o nim i jechałem jak w terenie zabudowanym po 23 :decayed:

Bardziej mnie interesowałoby czym im argumentować, żeby była ta niższa stawka 50pln, a nie 100pln, bo za 18 przekroczone nie dam im 100 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego tez dostałeś ten mandat

qurwy wiedzą gdzie postawic znak

bo ludzie myslą ze w nocy ogranieczenie jest do 60

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlot niebawem ciekawe kto dołączy do grona szczęśliwców po zlocie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie chyba mnie to nikt tu nie pobije na tym forum jeżeli chodzi o kare hehe we francji na 50km\h miałem 115km\h kara 750euro+ zakaz jazdy jako kierowca po FR na 6 miesięcy :whip2: to bolało :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tu się mylisz,mojego koleszkę zatrzymała duńska policja w terenie zabudowanym wieczorem mknął 120 i mandacik 8000dkk+rok zakaz prowadzenia pojazdów po terenie Danii. :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tu się mylisz,mojego koleszkę zatrzymała duńska policja w terenie zabudowanym wieczorem mknął 120 i mandacik 8000dkk+rok zakaz prowadzenia pojazdów po terenie Danii. :facepalm:

Jak to na PLN wychodzi?? i jak na skandynawie to cos malo dostał bo tam chyba walą największe mandaty w europie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tu się mylisz,mojego koleszkę zatrzymała duńska policja w terenie zabudowanym wieczorem mknął 120 i mandacik 8000dkk+rok zakaz prowadzenia pojazdów po terenie Danii. :facepalm:

Jak to na PLN wychodzi?? i jak na skandynawie to cos malo dostał bo tam chyba walą największe mandaty w europie

8000*0,56gr=4480pln :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądząc po ilości :wink: wstawionych fot z fotoradarów z podróży DO i Z BT, śmiem twierdzić, że wszyscy jechali przepisowo :>> tylko pogratulować :wink:

ewentualnie ekipy odpowiedzialne jeszcze przerabiają fotki - tyle ich było :grin: :grin: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na niemieckich balchach gnalem moga mnie w pompke cmoknac :grin:

A la niemieckich :polew: :polew: :polew:

mozna to nazwac przyjazne UE :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos tu powinien dostac złotą łopatę... :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...