Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Fotki Zlotowe z Fotoradarów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To teraz jak można się odwołać, żeby dali mi mandat z niższej półki (50 zamiast 100), choćby ze względu na czas (środek nocy) wykonania zdjęcia i niską szkodliwość czynu :) . Bo widzę, że gmina chce ewidentnie zarobić, a tego im nie dam... Prędkość 68/50, godzina gdzieś koło 2:00 :wallbash:

jezeli nie ma znaku mówiącego o ograniczeniu do 50km/h (np za skrzyzowaniem albo przy znaku "teren zabudowany") wówczas jest tolerancja do 10km/h, czyli nie mogą dac Ci mandatu

jeżeli przed fotoradarem był znak 50 wówczas godzina nocna nie ma tutaj zastosowania

i jest bez znaczenia czy teren zabudowany czy nie

(info zaczerpnięte od policjanta drogówki)

Opublikowano

Oczywiście było ograniczenie do 50km/h, z tym że "zapomniałem" o nim i jechałem jak w terenie zabudowanym po 23 :decayed:

Bardziej mnie interesowałoby czym im argumentować, żeby była ta niższa stawka 50pln, a nie 100pln, bo za 18 przekroczone nie dam im 100 ;)

Opublikowano

dlatego tez dostałeś ten mandat

qurwy wiedzą gdzie postawic znak

bo ludzie myslą ze w nocy ogranieczenie jest do 60

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

Zlot niebawem ciekawe kto dołączy do grona szczęśliwców po zlocie :naughty:

Opublikowano

Panowie chyba mnie to nikt tu nie pobije na tym forum jeżeli chodzi o kare hehe we francji na 50km\h miałem 115km\h kara 750euro+ zakaz jazdy jako kierowca po FR na 6 miesięcy :whip2: to bolało :facepalm:

Opublikowano

O tu się mylisz,mojego koleszkę zatrzymała duńska policja w terenie zabudowanym wieczorem mknął 120 i mandacik 8000dkk+rok zakaz prowadzenia pojazdów po terenie Danii. :facepalm:

Opublikowano

16c1cd5c4eea8ea1med.jpg

stare ale jest :grin:

Opublikowano
O tu się mylisz,mojego koleszkę zatrzymała duńska policja w terenie zabudowanym wieczorem mknął 120 i mandacik 8000dkk+rok zakaz prowadzenia pojazdów po terenie Danii. :facepalm:

Jak to na PLN wychodzi?? i jak na skandynawie to cos malo dostał bo tam chyba walą największe mandaty w europie

Opublikowano
O tu się mylisz,mojego koleszkę zatrzymała duńska policja w terenie zabudowanym wieczorem mknął 120 i mandacik 8000dkk+rok zakaz prowadzenia pojazdów po terenie Danii. :facepalm:

Jak to na PLN wychodzi?? i jak na skandynawie to cos malo dostał bo tam chyba walą największe mandaty w europie

8000*0,56gr=4480pln :whistling:

Opublikowano

uuu no to mu nie poszło strasznie :facepalm:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Sądząc po ilości :wink: wstawionych fot z fotoradarów z podróży DO i Z BT, śmiem twierdzić, że wszyscy jechali przepisowo :>> tylko pogratulować :wink:

Opublikowano
Sądząc po ilości :wink: wstawionych fot z fotoradarów z podróży DO i Z BT, śmiem twierdzić, że wszyscy jechali przepisowo :>> tylko pogratulować :wink:

ewentualnie ekipy odpowiedzialne jeszcze przerabiają fotki - tyle ich było :grin: :grin: :grin:

Opublikowano

Hehehe, zdziwiłam się, że jeszcze nikt nic nie wstawił.. Ale w sumie możesz mieć rację :grin:

Opublikowano

ja na niemieckich balchach gnalem moga mnie w pompke cmoknac :grin:

Opublikowano
ja na niemieckich balchach gnalem moga mnie w pompke cmoknac :grin:

A la niemieckich :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
ja na niemieckich balchach gnalem moga mnie w pompke cmoknac :grin:

A la niemieckich :polew: :polew: :polew:

mozna to nazwac przyjazne UE :decayed:

  • 1 rok później...
Opublikowano
ja na niemieckich balchach gnalem moga mnie w pompke cmoknac

:polew::polew::polew:

Opublikowano

Ktos tu powinien dostac złotą łopatę... :facepalm:

  • 1 rok później...
Opublikowano

Same aniołki drogowe

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.